تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 45 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 447

نام تاپيک: تبادل نظر در مورد سفرهای انسان به مــــاه

داره خودمونی میشه roxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

13 مهم

ای فردی که سفر به ماه را زیر سوال می بری یک کمی مطالعه کنی و تاریخ جهان را بخوانی بد نیست , لاکن تو اهل مطالعه نیستی ,

آن زمان اوج جنگ سرد بود و مسابقه فضایی هم یکی از مهمترین رقابتهای آمریکا و شوروی ؛ اگر کوچکترین تردیدی در مورد سفر انسان

به ماه بود ، مطمئن باشید شوروی بی هیچ درنگی ، آمریکا را رسوا می کرد ! یعنی آن قشون کارشناسان مبرز شوروی نفهمیدند , فقط

شما فهمیدید ؟! این قضیه دروغ خواندن سفر به ماه را چند نفر پارانوییک و متوهم توطئه ,ابتدا در خود آمریکا گفتند , بعد این حرفهای مضحک

و بی معنی , ترجمه شد و به دست رائفی پور و امثالهم داده شد تا سخنرانی کنند و ایالات متحده را زیر سوال ببرند و یک سری جوون هم

باور کردند و طوطی وار تکرار !

2. 5 کاربر از roxan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid4mi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

1:مجید جان...تا نفهمی که بین دو باور چطور باید بحث کرد بنده که پاسخی بهت نمیدم.
    ای فردی که سفر به ماه را زیر سوال می بری یک کمی مطالعه کنی و تاریخ جهان را بخوانی بد نیست , لاکن تو اهل مطالعه نیستی ,
    آن زمان اوج جنگ سرد بود و مسابقه فضایی هم یکی از مهمترین رقابتهای آمریکا و شوروی ؛ اگر کوچکترین تردیدی در مورد سفر انسان
    به ماه بود ، مطمئن باشید شوروی بی هیچ درنگی ، آمریکا را رسوا می کرد ! یعنی آن قشون کارشناسان مبرز شوروی نفهمیدند , فقط
    شما فهمیدید ؟! این قضیه دروغ خواندن سفر به ماه را چند نفر پارانوییک و متوهم توطئه ,ابتدا در خود آمریکا گفتند , بعد این حرفهای مضحک
    و بی معنی , ترجمه شد و به دست رائفی پور و امثالهم داده شد تا سخنرانی کنند و ایالات متحده را زیر سوال ببرند و یک سری جوون هم
    باور کردند و طوطی وار تکرار !
    1:من فهمیدم.
    لطف کنید اگر پاسخی مستند و مستدلی برای عکسها و سوالات بنده از صفحه 3 کامنت ها به اینطرف(خصوصا" صفجه 8) برای ارائه دارید بیان کنید.ضمن اینکه بنده هیچ وقت در هیچ کدام از کامنتها به کسی نگفتم بیخود میکنید.

2:بنده نه رائفی پور میشناسم و نه آن چند نفر پارانوییک رو!
    این که NASA در مورد سفر انسان به ماه دروغ گفته چه ربطی به تاریخ و جغرافیا داره؟!
    این که 50 سال پیش ایالات متحده از الان ما پیشرفته تر بوده چه ربطی به دروغ NASA داره؟!

بنده یک روز به طور کاملا" اتفاقی و از طریق یکی از دوستان متوجه ابهامات مطرح شده در رابطه با ناسا شدم.
    گذشت تا اینکه بعد ها راجع به این قضیه کنجکاوتر شدم و یک روز به خودم اومدم،دیدم نصف هاردم پر شده از عکسها و فیلم های آرشیو ناسا!! و...

اما در مورد شوروی چند خط انتهای همین مقاله پاسخ کامنت شماست:
    روسيه مي توانست براي جهان فاش كند كه اين ماجرا، جعلي بوده است و احتمالاً اين كار را مي كرد اگر خورشچف همچنان بر سر قدرت بود اما كشورهاي غربي به آساني اين كار را دليلي بر حسادت روسيه بر پيروزي آمريكا بر روسيه در اين رقابت مي خواندند.(همان طور که الان با بنده برخورد میکنید!)

اما روسها برنامه ي بهتري در سر داشتند...
    راه حل آنها براي اين كار ناسا اين بود كه
    عقب بنشينند و حرفي نزنند و در امن و امان تصور كنند كه در آينده اي نه چندان دور تمدن غرب از خواب بيدار خواهد شد و خواهد فهميد كه دولت آمريكا به آنها دروغ گفته است. اين كار خيلي ها را در برابر آمريكا قرار خواهد داد و رسانه هاي غربي احساس خواهند كرد كه رودست خورده اند و احمق به نظر آمده اند و بيشتر از اين نمي توانند به آمريكايي ها اطمينان كنند. اين دقيقاً همان چيزي بود كه شوروي انتظار داشت، رخ دهد.
    Last edited by majid4mi; 12-12-2012 at 00:38.

4. این کاربر از majid4mi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bad_guy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ایـــ تهران ــران

پيش فرض

همیشه کسانی هستند که دست آوردهای انسانی رو زیر سوال میبرن کسانی که علم رو خطر بزرگی برای منافع خودشون میدونند.
    تحریم ،تخریب، تکذیب از جمله ابزارهای در دست این افراد است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid4mi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خسته شدم...
    وقتی کسی یا کسانی،چیزی رو باور داشته باشند، دیگه بسیار بسیار سخت میشه باورشون رو عوض کرد،هرچند اون باور این باشه که زمین مرکز عالمه!
    منم از این به بعد خودم رو میزنم به بی خیالی و این همه چرندیات رو از هاردم پاک میکنم و خلاص!
    توی این انجمن و اون انجمن و این سایت و اون سایت و.....
    اصلا" به من چه!
    بلاخره یه روزی همه میفهمن
    Last edited by majid4mi; 29-11-2012 at 00:31.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خسته شدم...
    وقتی کسی یا کسانی،چیزی رو باور داشته باشند، دیگه بسیار بسیار سخت میشه باورشون رو عوض کرد،هرچند اون باور این باشه که زمین مرکز عالمه!
    منم از این به بعد خودم رو میزنم به بی خیالی و این همه چرندیات رو از هاردم پاک میکنم و خلاص!
    توی این انجمن و اون انجمن و این سایت و اون سایت و.....
    اصلا" به من چه!
    بلاخره یه روزی همه میفهمن
    شما نظری داشتید و دادید، فرصت بدید به دیگران نظرشون رو بگن...این ممکنه یک ماه بعد باشه! وقتی شما یکمرتبه حجمی زیاد از مطالب رومیزارید و حتمن هم دوست دارید کارشناسانه و دقیق بررسی بشه، دلیلی نداره دو روز بعد جوابی به کامنتتون برسه...شاید هم اصلن کسی جواب نده(دلایلش رو گفتم که چرا نمیشه زیاد با این باور -نرفتن به ماه-و مشابهاتش سرو کله زد) بهرحال دلیلی نداره شما مخالفان تصورتون رو کلیسا فرض کنید و خودتون رو گالیله...
    +بشخصه تا جایی که زمان و حوصله بهم اجازه بده و بحث از ریل منطق دور نشه سعی میکنم توضیحاتی که به ذهنم میرسه رو بدم، همونطور که گفتید حقیقت در این رابطه پشت ابر نمیمونه، نیازی نیست با عجله بحثی بشه....اتفاقن صبر در بحث و دادن زمان تنفس برای خالی شدن بار عاطفی-هیجانی یکی از بهترین روشها برای بررسیهای علمیه. با هیجان و شور مطمئن باشید باز همان میشه که بارها شاهد بودیم، جروبحث...

8. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان . امریکائیها تا حالا 6 بار رفته اند ماه و 14 بار ماهنوردی کرده اند . جریانِ این تاپیک چیه؟ به چی شک دارین شما ؟ به سفر آپولو 11 فقط ؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فقط مشکل به ماه رفتن امریکاییها نیست مشکل این افراد اینه که همه چیز رو با سیاست قاطی میکنند و توهم توطئه دارند مخصوصا درباره انگلیس و امریکا .چون خودشان در فناوری های مختلف به جایی نرسیده اند (تکنولوژی و فناوری فقط ساخت سلاح وکاربرد نظامی نیست )در قدم اول به اصطلاح خودشان رو به کوچه علی چپ میزنند و شروع به دروغ و افترا و شایعه پراکنی و زیر سوال بردن دستآورد دیگر کشورها میکنند و هر دستآورد خود را بزرگ و فناوری دیگران را ناچیز میپندارند.
    مثلا تو اخبار داخل به کسانی که در خارج کشور مثلا" امریکا به فناوری جدید دست پیدا کنند میگند پژوهشگران و محققان غربی ( یعنی به نظر خودشان رتبه ای زیر دانشمند به حساب آمدن )و به داخل کشور میگویند دانشمندان ایرانی. در صورتی که همه اینها دانشمند هستند حالا چه خارجی چه داخلی. به نظر شما این طرز گفتن اخبار چه منظوری را به مخاطب میرساند...!!؟

11. 6 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

وقتی کسی یا کسانی،چیزی رو باور داشته باشند، دیگه بسیار بسیار سخت میشه باورشون رو عوض کرد
    در تکمیل صحبتهای آرش میگم که مجید جان حرفت کاملن درسته اما باور داریم تا باور!
    باوری که از روی دلیل و مدرک بوجود اومده طبیعتن محکمتر از باوری خواهد بود که از روی مدارک جعلی و خود ساخته بعضی دوستان (عمومن دین باور) که با این فرض به سراغ هر موضوعی میرن که آمریکا رو تخریب کنن به هر نحوری
    اگر روش تحقیق علمی رو بدونید حتمن میدونید محقق نباید با هیچ فرض و تاثیر عقیده شخصی به سراغ تحقیق در مورد هر موضوعی بره
    ببینید به نظر من حیف هست که شما با این حرکت همراه شدی، همونطور که بسیاری از دوستان بعد از دیدن مستندی به نام "ظهور" که 90% اون غلط و اشتباهه با حرکت های اینچنینی همراه شدند
    صفحات پیش هم نخواستم اضهار نظر کنم به خاطر اینکه شما با تعصب از نظرت دفاع میکنی
    برای مثال مواردی که به عنوان روتوش عنوان کرده بودی یک کار معمول هست و ناسا برای افزایش کیقیت عکسها هر چند وقت یکبار اینکارو انجام میده یا موارد دیگه ای که عنوان کردی توضیحات درست و قانع کننده ای دارن
    وقت بحث رو ندارم متاسفانه اما اگر میخوای ببینی درست گفتم یا اشتباه میتونی در مورد بسیاری از عکس ها مثل تصویر جای پای معروف نیل آرمسترانگ برروی ماه ببینی چندین مورد وجود داره که با تصویر اصلی قابل مقایسه نیست و رفته رفته با کیفیت تر و سایز بزرگتر هم شده و این جعل ناسا نیست بلکه یک مورد معمول هست

13. 2 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

میشه صاب تاپیک لطف کنه یه نظر سنجی بزاره ببینیم واقعا کسایی هم هستن که به عنوان تاپیک باور داشته باشن ... چون به نظرم یه همچین مساله ای رو بیان کردن واسه بعضیا خیلی ... چی بگم خب !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مشکل اینه که هم رفتن طبق مدارکی که وجود داره هم عکس هارو دستکاری میکنن اینجوری میشه که هر دو طرف دارن درست حرف میزنن در عین حال هر دو طرف اشتباه میکنن چون فکر میکنن غیر از اون چیزی که خودشون فکر میکنن غلط هست
    حالا ناسا چیو میخواد مخفی کنه رو این باید بحث بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •