تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 171 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

.
    .
    خوب واسه شما Geforce پس شما چرا درایور گرافیک ATI هم نصب کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    .
    .
    به گفته خودت همه اونا رو نصب کردی.......میشه هر دو گرافیک رو یه سیستم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه Wireless چنتا درایور داره که گرفتی 4 مدل واسش نصب کردی....اونایی که زدمو نصب کن....باقی رو اگه نصب کردی حذف کن
    سلام
    نه بابا همشو زده تو سایت دل
    قشنگ هم شناسایی میکنه
    این نو لپ تاپ دوتا گرافیک داره

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

سلام
    نه بابا همشو زده تو سایت دل
    قشنگ هم شناسایی میکنه
    این نو لپ تاپ دوتا گرافیک داره
    .
    .
    .
    ندیدم تو سایت که گفته باشه این مدل دو تا گرافیک داره...دیدم که با i5 با گرافیک ATI موجود هستش....اگه مطمئنی داره اونم نصب کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام بچه ها
    1-این مدل همه لب تابهاش یو اس بی 3 داره؟؟؟؟؟
    یا باید موقع خرید ز فروشنده مدل خاصی رو بخوای؟
    3-فرق قیمتش با 5010 واقعا می ارزه؟
    2-موقع خرید این مدل به چه چیزایی توجه کنم.میخوام i5 بخرم.باید تو سایت چک کنم؟ کلا کارهایی که موقع خرید باید حواسم باشه چیه؟؟؟
    ممنوووون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام بچه ها
    1-این مدل همه لب تابهاش یو اس بی 3 داره؟؟؟؟؟
    یا باید موقع خرید ز فروشنده مدل خاصی رو بخوای؟
    3-فرق قیمتش با 5010 واقعا می ارزه؟
    2-موقع خرید این مدل به چه چیزایی توجه کنم.میخوام i5 بخرم.باید تو سایت چک کنم؟ کلا کارهایی که موقع خرید باید حواسم باشه چیه؟؟؟
    ممنوووون
    سلام من i7
    رو گرفتم با رم 6 گیگ بایت و گرافیک یک گیگ بایت Geforce که گفته تا سه گیگ بایت قابل افزایش هستش
    این مدل دو تا گرافیک داره که به طور پیش فرض گرافیک اولی کار میکنه و اگه خودش کم بیاره میره رو گرافیک Geforce
    چند تا هم کارت شبکه بی سیم داره
    سیستم تهویه و افزایش مقاومت دستگاه در برابر ضربه و تغییر شکل کیبرد آن از تفاوت آن با 5010 هستش
    تو سایت زیگورات چک کن هستش
    Core i5داره با همین مشخصات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام و عرض خشته نباشید من هم تازه ها این لب تاب رو گرفتم همه چیز عالیه ولی یه چیزی برام خیلی ضروری مشکل داره اونم بلوتوث است هر کاری کردم نشد بردم از اونجایی که خریدم اونم هر کاری کرد گفت نمیشه فعال کرد چون درایور ناقص است وقتی ویندوز 32 بیت نصب میکند فقط بلوتوث فعال است ولی بالعکس 64 بیت نصب میکند فقط بلوثوت غیر فعال است گفت برو بعد از یه مدت بیا ببینم درایور بلوتوث جدید اومده یا نه حتی دستگاه بلوتوث کوچک خارجی رو نشناخت آیا مال شما هم همین طور است ؟ چون من با اینترنت از طریق موبایل خیلی سرو کار دارم خواهش میکنم هر چه زود تر به من جواب بدین من می ترسم خراب باشه ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بلوتوث این سری از لپ تاپ ها نسخه 3 هستش ؟
    Last edited by deleteman; 21-05-2011 at 13:06.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

core i7 بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام و عرض خشته نباشید من هم تازه ها این لب تاب رو گرفتم همه چیز عالیه ولی یه چیزی برام خیلی ضروری مشکل داره اونم بلوتوث است هر کاری کردم نشد بردم از اونجایی که خریدم اونم هر کاری کرد گفت نمیشه فعال کرد چون درایور ناقص است وقتی ویندوز 32 بیت نصب میکند فقط بلوتوث فعال است ولی بالعکس 64 بیت نصب میکند فقط بلوثوت غیر فعال است گفت برو بعد از یه مدت بیا ببینم درایور بلوتوث جدید اومده یا نه حتی دستگاه بلوتوث کوچک خارجی رو نشناخت آیا مال شما هم همین طور است ؟ چون من با اینترنت از طریق موبایل خیلی سرو کار دارم خواهش میکنم هر چه زود تر به من جواب بدین من می ترسم خراب باشه ممنون
    من با بلوتوثش کار کردم، بله کلا مدل های دل ظاهرا با بلوتوث مشکل دارن، منم بار اول کار نمیکرد، یه درایور پیدا کردم و نصب کردم تا حدی درست شد و تونستم به کندی با موبایل ارتباط برقرار کنم ولی الان دوباره چک کردم از کار افتاده. فکر میکنم از درایورش باشه که هنوز درست نصب نشده. اگه درایور مناسب پیدا کردم اینجا میذارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

توی 5010که بنده خدایی داشت مشکلی نبود ولی 5110 تا حالا کار نکردم ولی گمون نمیکنم بحث خراب بودن و... باشه
    بیشتر بحث درایو راه انداز هستش
    ویندوز7 با دانگ خارجی بلوتوث مشکل داره
    از برنامه bluesoleil یه نسخه که کرک شده باشه استفاده کن.محشره.حتی صدا رو هم به هندزفری بلوتوس ترنسفر میکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام من i7
    رو گرفتم با رم 6 گیگ بایت و گرافیک یک گیگ بایت Geforce که گفته تا سه گیگ بایت قابل افزایش هستش
    این مدل دو تا گرافیک داره که به طور پیش فرض گرافیک اولی کار میکنه و اگه خودش کم بیاره میره رو گرافیک Geforce
    چند تا هم کارت شبکه بی سیم داره
    سیستم تهویه و افزایش مقاومت دستگاه در برابر ضربه و تغییر شکل کیبرد آن از تفاوت آن با 5010 هستش
    تو سایت زیگورات چک کن هستش
    Core i5داره با همین مشخصات
    یه سوالم بی جواب موند.
    این مدل کلا یو اس بی3 هستند یا 2 هم دارن؟؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •