تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 21 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

شاید6 قراره با پورتال بوریالس به ژن پورت بشه کلا اون ناحیه قطبی این طوری جور د6ر میاد6 که چرا گوردون با لباس قطبی تو ژن
    هستش یعنی مجبورا از سیستم پورتال بوریالس استفاده شده .کی بورد6ه منم قاط زد6ه با حرفد6 شماره د6 هم میزنه
    اپرچر وقتی در رقابت با بلک مسا مغلوب شده بود به عنوان آخرین شانسش دست به ساخت این تکنولوژی درون بوریالیس (که دقیقا معلوم نیست چی هست) زد ولی این وسط فاکتورهای امنیتی و ... را کاملا نادیده گرفت، برای همین ممکنه این صحبتتون یعنی امکان استفاده از پورتالی در بوریالیس برای رفتن به زن درست باشه که این خودش ممکنه باعث اتفاقات دیگه ای بشه مثلا کامباین ها در مقیاس وسیع به زمین هجوم بیارن (گفته های دکتر ونس در مورد امکان وقوع مجدد جنگ 7 ساعته) یا اینکه این بار ادوایزر ها با استفاده از اون تکنولوژی بتونن به زن بیان(که در آرت ها دیدیم)

البته از اونجا که این آرت ها مربوط به 4 سال پیش هستند و اینکه زمان ریلیز بازی هنوز مشخص نشده ، نمیشه زیاد بهشون اتکا کرد و ممکنه طرح و داستان بازی توی این مدت بارها عوض شده باشه ...

2. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه نکته مهم ارض کنم
    زمانی که بلک مسا با بمب اتم از بین رفت حمله کمباین به زمین 100darsad ممکن بوd پس
    جیمن بلک مسا رو منفجر کرd تا تکنولوژیش به dست کمباین نیوفته ینی تو اون موقعیت
    فقط با از اینکار تکنولوژیش به daste کمباین نمیافتاd
    یه نکته بگم keyبورd من خرابه و حرف d فارسیش خرابه dهمون dal پرشینه

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

درسته ، البته منظور من هم حضور مستقیم خود ادوایزرها به دلائلی نمی تونستن به اونجا نفوذ کنن ...
    ولی با توجه به چندتا آرت دیگه ای که باز به زن مرتبط هستن ظاهرا همین طوره که میگید ، به جز بوریالیس ، زن هم محل درگیری بین ادوایزرها و گوردون شده ... باید جالب باشه!

شايد تو اون منطقه قطبي تكنولوژي شبيه تلپورت بلك مسا وجود داشته كه كمباينها هم تونستن با استفاده از اون به زن برن(شعبه اي از بلك مسا) و يا وسيله داخل كشتي بوراليس همچين تلپورتي داشته....

در كل خيلي دوس دارم تو شماره ٣ جابجايي تو زمان داشته باشيم(بريم بلك مسا يا اپرچر در زمان حياتشون و يا سالهاي آينده)حضور در زن هم عالي هست ولي بايد يه نوسازي بزرگي در مورد زن از ايده ها گرفته تا مكانيزم و گيم پلي و پلتفرمينگ اون جا انجام بدن
    لوكيشنهاي برفي هم زياد تو اين نسل ديديم(از lost planet گرفته تا kz 3 و deadspace 3 ) ولي همه اينا از نوع اكشن بودن و براي تجربه از نوع مرموز هاف لايفي و البته با انجين نسل بعد هنوز بايد انتظار بكشيم

.
    Last edited by halflife g; 06-01-2013 at 11:40.

5. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

در كل خيلي دوس دارم تو شماره ٣ جابجايي تو زمان داشته باشيم(بريم بلك مسا يا اپرچر در زمان حياتشون و يا سالهاي آينده)
    کیه که دوست نداشته باشه ، خصوصا مارک که به نظرم مدت هاست دنبال همچین فرصتیه که بتونه یه بخشی از اون جزئیاتی که درباره تکنولوژی هاشون خلق کرده رو نشونشون بده... یه جورایی مثل سیتادل که یه قسمت از بازی با اینکه پرسه زدن توی تجهیزات اون بود ولی انصافا عالی از آب در اومده بود... کلا تم دارک سیتادل و اون عظمتش نظیر نداره ... کاش Viktor Antonov بر می گشت ...

لوكيشنهاي برفي هم زياد تو اين نسل ديديم(از lost planet گرفته تا kz 3 و deadspace 3 ) ولي همه اينا از نوع اكشن بودن و براي تجربه از نوع مرموز هاف لايفي و البته با انجين نسل بعد هنوز بايد انتظار بكشيم
    یعنی اون قسمت بولد شده جان کلام هست و ترجمش برای من میشه یه فضایی مثل Ravenholm که هنوز تکه.

تاپیک خوب احیا شده!
    من یه مدت نیستم ، امیدوارم وقتی بر می گردم رد جی من و بوریالیس زده شده باشه : دی

7. 2 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

کیه که دوست نداشته باشه ، خصوصا مارک که به نظرم مدت هاست دنبال همچین فرصتیه که بتونه یه بخشی از اون جزئیاتی که درباره تکنولوژی هاشون خلق کرده رو نشونشون بده... یه جورایی مثل سیتادل که یه قسمت از بازی با اینکه پرسه زدن توی تجهیزات اون بود ولی انصافا عالی از آب در اومده بود... کلا تم دارک سیتادل و اون عظمتش نظیر نداره ... کاش Viktor Antonov بر می گشت ...
    الان جاي antonov فكر كنم jeremy bennett اومده ديگه.......رزومه كاريش عاليه و كلا غوليه واسه خودش : از ارباب حلقه ها گرفته تا كينگ كانگ و.....
    تو اپيزود ٢ هم خيلي موفق عمل كرد خداييش مخصوصا اگه طراحي اون hunter ها هم كار خودش مي بوده

البته antonov يه طراح با روحيات سرد و اهل اروپاي شرقي بود كه به اتمسفر هاف لايف مي خورد و از اين لحاظ بهتر بود....

9. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دو تا خبری که منو خیلی ناراحت کرد تو این چند ساله رفتن Kelly Bailey و Peter Konig از والو بود. برای من بازگشت Kelly Bailey خیلی مهم تر از Viktor Antonov ـه هر چند احتمال بازگشت Viktor تقریبا نزدیک به صفره
    Last edited by ξα6ηερ; 06-01-2013 at 19:04.

11. 2 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    بچه ها گفته بودن تو سال 2013 قراره hl3 با ژانر rpg وارد بشه...
    این خبر صحت داره؟
    حدودا معلوم نیست کی میاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    بچه ها گفته بودن تو سال 2013 قراره hl3 با ژانر rpg وارد بشه...
    این خبر صحت داره؟
    حدودا معلوم نیست کی میاد؟

این شایعه از سوی وبسایتی فرانسوی که خیلی هم خوش نام نبود مطرح شد. که HL3 یک بازی Open-World ـه که یکسری از عناصر نقش آفرینی رو هم داره. چیزی شبیه به سری Fallout . که من احتمالش رو خیلی کم می دونم Valve بخواد همچین کاری رو بکنه!
    اون چیزی که از صحبت ها Gaben مشخصه انجین نسل بعدی Valve برای رونمایی آماده است و فقط منتظر این هستن اون رو همراه با یک بازی منتشرش کنن. نوامبر سال گذشته هم اعلام شد که کار تولید Half-Life بعدی شروع شده و باید امسال حداقل انتظار رونمایی رو ازش داشته باشیم.

14. 4 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

همیشه اینجین جدید همراه با هالفلایف معرفی شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

تصاویر عنوان کنسل شده Half-life 2: Return to Ravenholm که توسط Arkane به مدت یک سال در حال توسعه بوده

17. 5 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •