تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: هیچ فایل exe ای اکسترکت نمی شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض هیچ فایل exe ای اکسترکت نمی شود

دوستان هر برنامه ای که دانلود می کنم از سایتهای دانلود نرم افزار هیچ کدوم اکسترکت نمیشه ! چندین برنامه مختلف از چندین سایت امتحان کردم ! از دانلود مرورگر تا آنتی ویروس با نرم افزار های وین رار و 7زیپ و ... امتحان کردم هیچ کدوم باز نمی کنن ! درحالی که فایلهای قدیم هیچ مشکلی ندارن ! و غیر exe ها هم مشکلی ندارن !! وقتی با خود ویندوز می خوام اکسترکت کنم این پیغام رو میده the file destination cannot created

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام

شما با همون 7zip گزینه Extract File انتخاب کنید بعد مسی عوض کنید روی یک درایو دیگه بجز c قرار بدید نتیجه رو اطلاع بدید.

3. این کاربر از Master Root بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان هر برنامه ای که دانلود می کنم از سایتهای دانلود نرم افزار هیچ کدوم اکسترکت نمیشه ! چندین برنامه مختلف از چندین سایت امتحان کردم ! از دانلود مرورگر تا آنتی ویروس با نرم افزار های وین رار و 7زیپ و ... امتحان کردم هیچ کدوم باز نمی کنن ! درحالی که فایلهای قدیم هیچ مشکلی ندارن ! و غیر exe ها هم مشکلی ندارن !! وقتی با خود ویندوز می خوام اکسترکت کنم این پیغام رو میده the file destination cannot created
    سلام دوست عزیز
    جدیدا یه همچین مشکلی پیش امده و منم چندین بار امتحان کردم نشد. ولی با سیستم دیگه ای دانلود کردم روی سیستم من جواب داد.فکر کنم از خطوط اینترنته!!

5. این کاربر از Guidance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلامشما با همون 7zip گزینه Extract File انتخاب کنید بعد مسی عوض کنید روی یک درایو دیگه بجز c قرار بدید نتیجه رو اطلاع بدید.
    نه عزیز این روش رو هم قبلا امتحان کردم نشد
    سلام دوست عزیز جدیدا یه همچین مشکلی پیش امده و منم چندین بار امتحان کردم نشد. ولی با سیستم دیگه ای دانلود کردم روی سیستم من جواب داد.فکر کنم از خطوط اینترنته!! .
    نمیشه همچین چیزی !!نمیدونم مشکل از ویروسه از رجیستری یا ... کلافه شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه فکر دیگه: یه بار توی Safe Mode امتحان کن ببین Extract میشه اگه اونجا شد مطمئن میشی که یه ویروس روی سیستمت Run هست که نمیذاره اینکار انجام بدی.

8. این کاربر از Master Root بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما توی مسیری که این فایل ها رو ریختین، اسم فلدری به فارسی نیست؟

10. 2 کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه فکر دیگه: یه بار توی Safe Mode امتحان کن ببین Extract میشه اگه اونجا شد مطمئن میشی که یه ویروس روی سیستمت Run هست که نمیذاره اینکار انجام بدی.
    این کار رو هم کردم ! بازم اکسترکت نشد !

شما توی مسیری که این فایل ها رو ریختین، اسم فلدری به فارسی نیست؟

نه من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و الان دیگه تر و تمیز تر نمیشه ! با آنتی ویروس بدون آنتی ویروس ، .... همه چیز رو امتحان کردم !
    جالبیش فقط فایلهای جدیدی که دانلود میکنم اینطوریه ! وگرنه همه فایلهای فشرده قدیم درستن !
    یه چیزی !سرعت اینترنتم خیلی افت کرده ! نمیدونم همزمان بود یا نبود خلاصه به هیچ نتیجه ای نمیرسم !
    پیغام وین رار
    CRC FAILED in encrypted file ... .exe

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Manchester boy; 14-10-2012 at 14:03.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این کار رو هم کردم ! بازم اکسترکت نشد !

نه من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و الان دیگه تر و تمیز تر نمیشه ! با آنتی ویروس بدون آنتی ویروس ، .... همه چیز رو امتحان کردم !
    جالبیش فقط فایلهای جدیدی که دانلود میکنم اینطوریه ! وگرنه همه فایلهای فشرده قدیم درستن !
    یه چیزی !سرعت اینترنتم خیلی افت کرده ! نمیدونم همزمان بود یا نبود خلاصه به هیچ نتیجه ای نمیرسم !
    پیغام وین رار
    CRC FAILED in encrypted file ... .exe

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مشکل از خطوط اینترنت برای منم الان 4 روز این مشکل به وجود اومده هرفایلی که دانلود میکنم چی exe باشه چی فشرده دانلود میشه اما پیغام خطا میده تنها راه اینه که به isp تماس بگیرین مشکلتون بگین از من که گفتن دارن پیگیری میکنن ربطی هم به ویروس و دانلود منیجر اینجور مواد نداره

13. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من هم همین مشکلرو دارم چیکار کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مشکل از خطوط اینترنت برای منم الان 4 روز این مشکل به وجود اومده هرفایلی که دانلود میکنم چی exe باشه چی فشرده دانلود میشه اما پیغام خطا میده تنها راه اینه که به isp تماس بگیرین مشکلتون بگین از من که گفتن دارن پیگیری میکنن ربطی هم به ویروس و دانلود منیجر اینجور مواد نداره
    پس بی زحمت هر وقت مشکل رفع شد یک خبری هم اینجا بده تا ما هم اقدامی بکنیم !!! فعلا که برای من سرعت نت بدتر هم شده ! شاتل - مشهد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •