تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: یکی کردن فایلهای iso

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض یکی کردن فایلهای iso

سلام من این ویندوز
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رو دانلود کردم الان 6تا فایل iso هست چجور به هم بچسپونم و رایت کنم؟لطفا یکی کمکم کنه
    Last edited by AMIR.KIK; 28-09-2010 at 22:00.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

کسی نیود جوابه منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

***عنوان تاپیک خلاف قوانین انجمن میباشد***

با نرم افزارهای Winrar و 7zip میتونید همه ی پارت ها انتخاب کنید و با هم استخراج کنید.

اگر پسوند فایلها بصورت 001 و 002 و ... هست از نرم افزار زیر استفاده کنید :

توسط نرم افزار HjSplit به راحتی میتونید فایل هارو بهم بچسبونید :

http://masoud123.persiangig.com/Applications/HjSplit.exe

موفق باشید

4. 2 کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

سلام

***عنوان تاپیک خلاف قوانین انجمن میباشد***

با نرم افزارهای Winrar و 7zip میتونید همه ی پارت ها انتخاب کنید و با هم استخراج کنید.

اگر پسوند فایلها بصورت 001 و 002 و ... هست از نرم افزار زیر استفاده کنید :

توسط نرم افزار HjSplit به راحتی میتونید فایل هارو بهم بچسبونید :

http://masoud123.persiangig.com/Applications/HjSplit.exe

موفق باشید
    کار کردن باهاش چجوره؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

نام تاپیک ویرایش شد برای تاپیک های خود ا نام مناسبی استفاده کنید.

شما برانیمه را دانلودکن اگر نتونتسی کار کنید بعد سوال کنید.

7. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

رایت فایل iso بر روی CD یا DVD ) را با استفاده از سه نرم‌افزار بسیار قوی انجام بدهید. مهم نیست که فایل ایزویی که می‌خواهید رایت کنید چه جور چیزی است. یک فایل ویدیویی یا یک نرم‌افزار یا موسیقی یا هر چیز دیگر. مهم این است که بدانید این کار یک روند ساده و مستقیم است که شما با این سه نرم‌افزار به بهترین نحو می‌توانید انجامش بدهید. من که اطمینان دارم

• استفاده از ImgBurn
      ImgBurn یک ابزار فوق‌العاده عالی است که علاوه بر ابزارهایی برای ایجاد فایل‌های Image، به شما اجازه رایت کردن تقریبا هر چیزی را می‌دهد. البته کلی هم امکانات پیشرفته در ایمیج‌برن وجود دارد اما کلا اگربخواهیم حساب کنیم رایت کردن یک فایل Iso در این نرم‌افزار یک کار خیلی ساده محسوب می‌شود.

آن را دانلود و نصب کنید. تمام تنظیماتی که موقع نصب لازم است را دست نخورده باقی بگذارید. فقط یک جایی از شما می‌پرسد Ask toolbar را می‌خواهید نصب کنید؟ به نظر من تیک‌های این قسمت را کلا بردارید و سپس Install بزنید.

یک راه ساده برای رایت کردن با ImgBurn به شما یاد می‌دهم که خودتان متوجه بشوید چرا می‌گویم رایت کردن با این برنامه خیلی ساده است:
    ۱٫ CD یا DVD خام را در رایتر قرار بدهید.
    ۲٫ روی فایل Image ( همان که فرمتش .Iso است کلیک راست کنید.
    ۳٫ گزینه اول که Burn using ImgBurn هست را انتخاب کنید

تنظیمات پیش فرضش که معلوم است. اگر نخواستید تغییری بدهید فقط کافی است روی دکمه رایت کردن کلیک کنید. یک نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که به صورت پیش‌فرض باید صفحه گزارش (ImgBurn Log ) باز ‌شود و پیغام‌های مناسبی برای خطاهایی که در حین عملیات رایت کردن ممکن است اتفاق بیافتند را به شما نشان ‌دهد. با دریافت پیغام موفقیت آمیز بودن عملیات ( مانند این عکس )‌ کار شما به پایان می‌رسد

• استفاده از ISO Recorder
      ISO Recorder هم یک نرم افزار فوق‌العاده عالی برای رایت کردن فایلهای Image با فرمت ISO بر روی CD یا DVD است. خوبی این برنامه این است که برای همه نسخه‌های ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ( ویندوز ۷ و ویندوز ویستا و ویندوز XP ) یک نسخه فوق‌العاده عالی دارد. { تفاوت ویندوز ۳۲ و بیتی چیست را با خواندن این مقاله متوجه می‌شوید }

دیسک خام را در رایتر قرار دهید و بعد بر روی فایل ISOتان کلیک راست کرده و گزینه‌ی Copy image to CD را از منویی که باز می‌شود انتخاب کنید.
    در قسمت Source، آدرس فایل image شما به صورت خودکار وارد شده است. در قسمت رکوردر کافی است آدرس رایترتان را تنظیم کنید. حالا سرعت رایت شدن را انتخاب و Next را فشار بدهید.

همه چیز درست است. عملیات رایت کردن شروع می‌شود و خود به خود وقتی به پایان رسید، CD یا DVD شما از درایوش خارج می‌شود. می‌توانید بروید پی استفاده از آن

• استفاده از Windows 7
      ویندوز سون یک قابلیتی دارد به اسم Windows Disc Image Burner که دقیقا به درد همین کار می‌خورد. روی فایل Imageتان کلیک راست کنید و گزینه Burn Disk Image را بزنید.

با این عمل پنجره‌ی Windows Disc Image Burner باز می‌شود و شما می‌توانید درایوتان را انتخاب کنید ( CD یا DVD فرقی ندارد ) و البته می‌توانید بعد از رایت کردن آن را بررسی کنید.
    در مدت زمانی که CD شما در حال آماده شدن است ، پیشرفت کار شما نمایش داده می‌شود و این که چقدر تا پایان عملیات باقی است نمایش داده خواهد شد. مطمئن باشید که ساده تر از این امکان نداشت تنها نقطه ضعفش این است که به شما اجازه نمی‌دهد سرعت رایت کردن را انتخاب کنید. ولی کلا عالی عمل می‌کند. بعد بگویید چرا شما را تشویق به انتقال به ویندوز ۷ می‌کنم

فکر کنم همین سه راه کافی باشد. البته شما که حتما بهتر از من این‌ها را بلد بودید. فقط من دو تا هدف کوچک از نوشتن این پست داشتم. یکی این که متوجه شدم هنوز خیلی‌ها با فایل‌های Image آشنا نیستند. در حالی که این دسته از فایل‌ها خیلی پرکاربرد محسوب می‌شوند.
    نکته مهم‌تری که در این نوشته می‌خواستم بگویم این است که بدانید برای بسیاری از کارهایی که در کامپیوتر انجام می‌دهیم نیازی به نرم‌افزارهای تجاری و گرانقیمت نیست. نرم‌افزارهای رایگان بسیاری هستند که کارهای ما را ابه بهترین نحو نجام می‌دهند.
    در حالی که اکثریت ( حتی حرفه‌ای‌ها ) برای رایت کردن فایل‌های Image، مخصوصا با فرمت .iso از نرم‌افزارهای گرانقیمت استفاده می‌کنند، دو نرم‌افزاری که در بالا معرفی شده است و قابلیتی که در ویندوز سون بود، هر سه به رایگان در اختیار شماست. این روزها که فیلم‌های روز، بسیار با فرمت .iso برای دانلود ارائه می‌شوند، استفاده از این برنامه‌ها، اوقات خوشی را برای شما خواهد ساخت.

برای دانلود برنامه‌ها از ( Download ImgBurn ) و ( Download ISO Recorder ) استفاده کنید.

9. 3 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •