تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به DLNA

داره خودمونی میشه arashp30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض کلیه مباحث مربوط به DLNA

وجود یک تایپیک برای مبحث DLNA خالی از لطف نخواهد بود. لطفا از مباحث مقدماتی شروع بفرمائید. در بخش های مختلف فروم مطالب متنوع ولی پراکنده بود . امید است با متمرکز شدن این مباحث بتوانیم سطح معلومات خود را بیشتر وسریعتر بالا ببریم.اگر نیاز به باز کردن تایپیک جدا نیست سمعا و طاعتا ناراحت نمی شوم.

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اتفاقاً دیشب خونه‌ی یکی از دوستان بودیم تلویزیون سری 6000 سامسونگ داشتن که وایرلس داشت با Galaxy S2 به All Share تلویزیون (که از DNLA استفاده میکنه) خیلی راحت متصل می‌شدیم و آهنگ و فیلم‌های روی گوشی رو خیلی راحت می‌تونستیم از تلویزیون پخش کنیم یا حتی صدا رو کم یا زیاد کنیم، واقعاً تلکنولوژی جالبیه و کار کردن باهاش هم هیچ دردسر خاصی نداشت.

3. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

http://forum.p30world.com/showpost.php?p=5875275&postcount=308

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بالاخره بعد از چند روز فرصتی شد که سرویس DLNA را راه اندازی کنم ، نرم افزار مدیا سرور را دانلود و روی ویندوز سون پی سی نصب کردم، یک کابل یک متری و یک کابل نیم متری شبکه هم جمعا به قیمت 1500 تومان خریداری کردم و روتر را به تی وی متصل کردم ، رفتم داخل تنظیمات و ارتباط با پی سی برقرار شد. ولی نمی دونم نحوه اشتراک گذاری فایلهای پی سی با تی وی چگونه است.راستی یک نکته : برای برقراری اتصال پی سی رمزی درخواست نکرد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چند تا نمایندگی سونی مراجعه کردم و از آداپتور یو اس بی وایرلس سونی برای تی وی ex520 سراغ گرفتم که هیچ کدام نداشتند . از دستان کسانی که تهیه نموده اند لطفا راهنمائی کنند . اصفهان کجا میشه پیداش کرد.قیمت چند هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستانی که موفق شدن با dlna تلویزیونشون رو با کامپیوتر و گوشی شر کنند لطفا تمام وسایلی که لازم هست رو و نحوه به کارگیری اونا رو اموزش بدن. ممنون

8. این کاربر از mehdi1539 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی که موفق شدن با dlna تلویزیونشون رو با کامپیوتر و گوشی شر کنند لطفا تمام وسایلی که لازم هست رو و نحوه به کارگیری اونا رو اموزش بدن. ممنون
    اول از همه باید یک آداپتور وایر لس مدل سونیUWA-BR100 تهیه کنید یا می توانید یک روتر به جای آن استفاده نمائید. من خودم از روتر استفاده کردم و جواب میده . بعد یکی از نرم افزارهای مورد استفاده که تنوع زیادی داره را روی کامپیوتر نصب کنید. که توضیحات تکمیلی را در همین فروم می توانید ببینید کافی است سرچ کنید dlna
    Last edited by arashp30world; 21-11-2011 at 16:16.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان در کل من فکر میکنم ارزش نداره 120 هزارتومان!!!! بدیم برای این دانگل به اندازه یک فلش !!!که فقط بتونیم فایلهای روی لپ تاپ یا پی سی یا گوشی را روی ال ای دی تی وی !! اون هم با پخش کننده خود تی وی تماشا کنیم. ( میدونید اصفهان یک فروشنده فرصت طلب می گفت 120 هزارتومان یک دانگل سونی!!! خیلی بی انصاف بود نه؟ البته اگه میشد یک جوری مانیتور این تی وی را با لپ تاپ یا پی سی به اشتراک گذاشت اون موقع خیلی خیلی ارزش داشت.

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

برای تلویزیونهای سامسونگ که دانگل وایرلس ندارند میشه از کابل شبکه استفاده کرد
    کافیه تنظیمات IP رو توی تلویزیون وارد کرد.بعد از برنامه Samsung Pc Share در کامپیوتر استفاده کرد و فایلهایی که میخواهیم رو تی وی تماشا کنیم رو در برنامه Add کنیم.

پروفشنال behrooz.shie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    > مشهد <

پيش فرض

من توی شبکم چرا نمیتونم دیوایس های DLNA رو ببینم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •