تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ایجاد محدودیت برای کاربران اینترنت

داره خودمونی میشه nima sc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

13 ایجاد محدودیت برای کاربران اینترنت

با سلام
    من adsl دارم اما مشکلی که هست اینه که سه کاربر در خانه داریم که از یک کامپیوتر استفاده مسکنند و به اینترنت می روند به صورت PPOE میخواستم ببینیم چجوری میتونم بفهمم هرکسی چقدر از اینترنت استفاده میکنه یا فردی را محدود به دانلود کنم.

مثلا هر کسی یک یوزر و پسورد براش تعریف بشه بطوریکه یوزر و پسورد اون فرد مثلا ماهس 1گیگ دانلود داشته باشه؟
    هر چیزی شبیه به این هست لطفا معرفی کنید مثلا تعریف میزکار ویندوز با پسورد و اعمال محدودیت در اونجا!

خواهشا تا اینبار تمام نشده جواب بدید

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    اینکه بخواید برای هر سیستم محدودیت ایجاد کنید میتونید از یه شبکه داخلی و مبتنی بر سرور استفاده کنید که فکر نکنم به کارتون بیاد.
    اما برای اینکه روی هر سیستم به صورت مجزا چک کنید که چقد حجم استفاده میکنن میتونید نرم افزارهایی مثه du meter رو نصب کنید و کنترل کنید که روزانه یا ساعتی یا ماهانه چقد استفاده میکنن.

موفق باشید.

3. 2 کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

تشکر فراوان از توجهتون اینی که میگید را میدونم ولی بعضی کا فی نت ها به شما یه پسورد میدن و شما را محدود میکنند با یک PC
    من میخوام روی یک کامپیوتر بین کاربران مختلف محدودیت ایجاد کنم! آیا این کار با ایجاد میزکارهای مختلف ویندوز امکان پذیره یا نه چه راهی برای این کار هست آخه اینترنت سه ماهه ی من دو هفته ای تموم میشه!
    خواهشا یه کمکی بکنید

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

میتونید یکی از سیستم هاتون رو مستقیم به اینترنت وصل کنید و به بقیه سیستم ها از طریق اون سیستم اینترنت بدین !
    در این صورت با نصب یه فایروال میتونید کل استفاده از اینترنت رو مدیریت کنید .

6. این کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام
    میتونی
    1- با برنامه Kerio اینترنت رو share کنی و برای هر کاربر یک محدودیت سرعت یا حجم بزاری
    2- توپ ترین و بهترین روش هم استفاده از یک روتر بورد میکروتیک است که ته خطشه یه rb750 بگیری و هر کاری خواستی و محدودیتی خواستی میتونی براش بزاری
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از توجهتون ولی من میگم همه از یه سیستم استفاده میکنند البته یه لپ تاپ هم هست ولی اون مهم نیست!
    میخوام یه یوزر و پسورد ایجاد کنم برای هر نفر و شخصی که با مثلا یوزر و پس admin از adsl استفاده میکنه 1 گیگ حجم داشته باشه مثل کافی نت ها!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من ازاینترنت وایرلس دانشگاه استفاده می کردم که 2روزه به شبکه وصل میشه ولی نه میره تو اینترنت نه دانلود میکنه !!! امکانش هست آی پی کامپیوتر منو بلاک کرده باشن؟ چطور میتونم درستش کنم؟ (کامپیوتر بچه های دیگه مشکلی نداره؟؟!!!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •