تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: لطفا راهنماییم کنید!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض لطفا راهنماییم کنید!

من دانشجوی ترم 2 رشته عمران تو یکی از دانشگاه های دولتی هستم ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم خیلی کم درس خوندم جوری که ترم 2 معدلم به شدت اومد پایین و درسا رو فقط پاس کردم. البته استاتیک رو افتادم و از این بابت خیلی ناراحتم.
    میخواستم بدونم الان که استاتیک رو افتادم خیلی عقب میمونم و دیگه نمیتونم 8 ترمه پاس کنم؟ :(((( هم اینکه تو تابستون و سال تحصیلی چیکار کنم که معدلم بالا شه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Eliminal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من دانشجوی ترم 2 رشته عمران تو یکی از دانشگاه های دولتی هستم ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم خیلی کم درس خوندم جوری که ترم 2 معدلم به شدت اومد پایین و درسا رو فقط پاس کردم. البته استاتیک رو افتادم و از این بابت خیلی ناراحتم.
    میخواستم بدونم الان که استاتیک رو افتادم خیلی عقب میمونم و دیگه نمیتونم 8 ترمه پاس کنم؟ :(((( هم اینکه تو تابستون و سال تحصیلی چیکار کنم که معدلم بالا شه؟
    منم ترم دوم هستم رشته ی عمران هم هستم.
    ولی من ترم اول ریاضی 1 رو افتادم.که ترم دوم نتونستم ریاضی 2 معادلات و استاتیکو بردارم.ترم دوم که الان هستش همه ی درسها رو با نمره ی خوب پاس کردم معدلم هم بالای 17 شد ترم تابستونی هم برمیدارم استاتیک با برنامه نویسی که کلا 6 واحد میشه
    شما هم سعی تابستون استاتیکو برداری که عقب نیوفتی
    برای درس خوندن هم تمرین های استادو حل کن بسه

3. این کاربر از Eliminal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم ترم دوم هستم رشته ی عمران هم هستم.
    ولی من ترم اول ریاضی 1 رو افتادم.که ترم دوم نتونستم ریاضی 2 معادلات و استاتیکو بردارم.ترم دوم که الان هستش همه ی درسها رو با نمره ی خوب پاس کردم معدلم هم بالای 17 شد ترم تابستونی هم برمیدارم استاتیک با برنامه نویسی که کلا 6 واحد میشه
    شما هم سعی تابستون استاتیکو برداری که عقب نیوفتی
    برای درس خوندن هم تمرین های استادو حل کن بسه
    من خیلی دوست داشتم استاتیک رو تابستون بردارم ولی متاسفانه دانشگاهمون ارائه نمیده :(((( اگه یه شهر نزدیکم بود که ارائه میداد حتما برمیداشتم ولی متاسفانه اصلا هیچ راهی وجود نداره! حتی ترم بعد هم نمیذارن هم نیاز کنیم :((((((((

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

استاتیک یه درس 3 واحدیه راحت میتونی 8 ترمی تموم کنی .
    معدل کل هم تو بعضی از دانشگاهها بر اساس نمرات قبولی حساب میشن . اینو باید از کارشناس گروهتون بپرسی

6. این کاربر از ali_1992_10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •