تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 204

نام تاپيک: سری بازیهای Age of Empires ، تشکیل تیم آنلاین ، برگزاری مسابقات و...

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

11 سری بازیهای Age of Empires ، تشکیل تیم آنلاین ، برگزاری مسابقات و...

[CENTER]به نام خدا

[RIGHT]

سلام به دوستان عزیز و طرفداران بازیهای استراتژیک

همون طوری که میدونید این بازی قدیمی و بسیار زیبا با آمدن خود انقلابی در زمینه بازیهای استراتژیک ایجاد کرد پس بدون شک آنلاین زدن اون هم خیلی حال میده و نیازی به اینترنت های با سرعت خیلی بالا نداره.

1-نقد و بررسی بازی (توسط دوستم Original Titan ):

قبل از هر چيز بايد بگم كه من آدمي هستم كه به ندرت يه بازي را مي پسندم و خيلي كم پيش مياد كه من يه بازي را بازي كنم. ولي اين بازي كه الان مي خوام براتون معرفي كنم، (شايد هم بدونين وانگار كنيد كه نميدونيد! چون خيلي نكات ظريفي توش نهفته) اولين بازي و آخرين بازي بوده كه من انجامش دادم! اين بازي را زماني كه من كامپيوترم رو خريدم تا حالا دارم بازي مي كنم!(7-8 ساله كه دارم بازي مي كنم.) و هر بار كه بازي مي كنم چيز جديدي كشف مي كنم! تا ديروز كه بازم يه چيز جديدي پيدا كردم!
    اين بازي در سال 2001 توسط كامپاني معروف يعني مايكروسافت ساخته شد و تا چند سال بعد از آن پچ هايي هم براي اين بازي مي اومد كه الان راه اندازي اين پچ ها دنگو فنگ زيادي داره .حالا اين پچ ها به چه دردي مي خوره بعدا براتون ميگم. اين بازي نسخه بعدي هم داشت(Age Of eEmpires III) كه دوستان زيادي هم امروزه بازي مي كنن ولي به نظر من اين بازي در مقابل نسخه قبليش خيلي بد ظاهر شد. طوري كه من اصلا قبولش ندارم.به هر حال ...
    در حال حاضر در جهان اين بازي هنوز هم كه هنوزه به صورت آنلاين داره بازي ميشه ( حدود 1000 نفر در هر روز)

به چه كساني اين بازي توصيه ميشود؟
    من به كساني اين بازي را پيشنهاد ميكنم كه در موارد زير ادعا دارند!:
    1- قدرت اداره بازي استراتژيكي دارند
    2- باهوش هستند
    3- مخ اقتصادي دارند
    4- سرعت عمل دارند
    5- بر اعصاب خود مسلط هستند

شايد با خود بگوييد كه در هر بازي استراتژيكي اين موارد نيازمي باشد ولي بايد بگويم كه من بازي هاي استراتژيك زيادي بازي كردم ولي اين مورد فرق ميكند!
    يكي از ويژگي هاي منحصربفردي كه اين بازي دارد اين است كه شما هردو قوم يا مليتي را كه در نظر بگيريد و در دو كفه ترازو قرار دهيد كاملا دو كفه ترازو برابري مي كند! كه اين مورد در هيچ بازي ديگر صدق نمي كند!(الكي نگيد!.. نيست من مي دونم ) واين به معني آن است كه كسي نمتواند بهانه اي براي باخت در يك بازي را داشته باشد! اين ويژگي را وقتي خواهيد فهميد كه چند سالي اين بازي را بازي كرده باشيد.شايد در نگاه اول يك قوم بر ديگري قوي تر به نظر آيد ولي اصلا اين طور نيست اين ما هستيم كه بايد از هوش خودمان استفاده كنيم و عليه هر سرباز يك پادزهر توليد كنيم.(كه اين نياز به شناخت بر روي تك تك افراد و سرباز ها دارد)

براي شروع:
    اگر اصلا تا به حال بازي استراتژيكي بازي نكرده ايد به شما توصيه ميكنم كه ابتدا به قسمت Learn To Play رفته و از ابتدا تا انتهاي آن را بازي كنيد. 10 قسمت داره فك كنم. كه به ترتيب نكات جديدي را در هر مرحله به شما آموزش ميدهد! بايد انگليسي نسبتا خوبي داشته باشيد.
    ولي من هم هستم كه به شما كمك كنم!

==============================
    2-لینک های دانلود بازی :

1- Age of Empire the age of kings (اول باید این رو نصب کنین): پسورد = mechodownload

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    2- Age of Empire the Conqueror (این یه آپدیته که خیلی چیزا رو به بازی اضافه میکنه ):
    کد:
    کد:
    کد:
    لینک دانلود پچ 1.0c

کد:
    دانلود کرک برای پچ :

کد:
    3-طریقه آنلاین بازی کردن :

برای آنلاین بازی کردن این بازی نیاز به برنامه کم حجم گیم رنجر دارید . توضیحات کامل در تاپیک زیر موجوده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by *Ali*; 20-01-2011 at 13:58.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

هرکی خواست آنلاین بزنیم یه قرار بذاره
    Last edited by *Ali*; 01-07-2009 at 11:05.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان هرکی خواست باهم بازی کنیم آی دی منو ادد کنه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by *Ali*; 21-08-2008 at 15:49.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من دانلودش كردم. خيلي حال ميده من رو ياد بازي Age of Mytalogy ميندازه.اگه ميشه لينك دانلود Full Version اش هم بذار.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان کسی علاقه من نشد؟؟
    گفتم که این بازی گرافیک پایینی میخواد و میشه به راحتی با دایل آپ هم بازی کرد.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام من دانلودش كردم. خيلي حال ميده من رو ياد بازي Age of Mytalogy ميندازه.اگه ميشه لينك دانلود Full Version اش هم بذار.
    اون که خیلی گرافیکش بهتره این aoe2 زیاد جالب نیست aom باحالتر و گرافیکه بیشتری داره!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Behind u lolz -_-'''''''''''''' تشکر ها از مدیران: 13-

پيش فرض

اون که خیلی گرافیکش بهتره این aoe2 زیاد جالب نیست aom باحالتر و گرافیکه بیشتری داره!
    مثل اینکه شمتا گرافیک متالوپی رو یادت نیست برو یه نگا بنداز میفهمی ولی کلا AOM و AOE جفتشون خیلی خدا بودن تو زمان خودشون
    من Cd key ارجینال این بازی رو دارم ولی هیچکسو پیدا نمیکنه(خیلی قدیمی شده)

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اینو همه درست میگین ولی گرافیک که به معنای کل بازی نیست؟
    اول aoe اومد بعد aom اومد.aom تقریبا میشه گفت از روی aoe ساخته شده و نسخه گرافیکی اونه پس یعنی استراتژی بازی و ترفندا جایی نرفته.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کلا بازی جالبی نیست این aoe 1 و aoe 2 ولی 3 خیلی باحاله!اتفقان گرافیک خیلی مهمه!شما دوست داری جنگ های صلیبی رو آنلاین بازی کنی یا general zero houre ؟ کلان باید بازی گرافیکه مطلوبی داشته باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Behind u lolz -_-'''''''''''''' تشکر ها از مدیران: 13-

پيش فرض

کلا بازی جالبی نیست این aoe 1 و aoe 2 ولی 3 خیلی باحاله!اتفقان گرافیک خیلی مهمه!شما دوست داری جنگ های صلیبی رو آنلاین بازی کنی یا general zero houre ؟ کلان باید بازی گرافیکه مطلوبی داشته باشه
    lol راجعبه جنرالز چیزی نگو...(نمره 10 از 10 براش کمه)

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •