تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما و صبحانه خوردن ... ؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • به طور کامل صبحانه میخورم

21 26.25%
  • یه صبحونه ی مختصر میخورم

25 31.25%
  • اصلا وقت ندارم صبحونه بخورم

5 6.25%
  • وقت دارم صبحونه بخورم ولی میل به صبحانه ندارم

29 36.25%
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 69

نام تاپيک: صبحونه چی بخورم ؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

1 صبحونه چی بخورم ؟

سلام .

من خیلی مجاب هستم بدونم این شیرخشک دقیقن چیه ؟؟ از چه موادی تشکیل شده و آیا میشه منم استفاده کنم ؟

من صبحونه به سختی میخورم و میخوام بدونم آیا شیرخشک تغذیه ی خوبی برای صبحونه هست یا خیر...

سپاس./.

2. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام .

من خیلی مجاب هستم بدونم این شیرخشک دقیقن چیه ؟؟ از چه موادی تشکیل شده و آیا میشه منم استفاده کنم ؟

من صبحونه به سختی میخورم و میخوام بدونم آیا شیرخشک تغذیه ی خوبی برای صبحونه هست یا خیر...

سپاس./.
    شیر خشک اصلی شامل پودر شیر خشک شده هست
    ولی خوب من شنیدم با استفاده از نان خشک هم میشه یه چیزی شبیه شیر خشک درست میکنن
    العان که خیلی کمیاب و گرون شده شما میتونین این هزینه رو بدین خیلی چیزای مقوی و بهتر

4. 4 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه رستگار15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    قلب مادرم

پيش فرض

شیر خشک مزایای زیادی داره اما با این وضع بازار بهترین و مقوی ترین چیز برای هر وقت روز بخصوص صبح خشکباره

6. 6 کاربر از رستگار15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام .

سپاس./.
    سلام

شیر خشک یا از شیر گاو درست میشه یا شیری که منبع گیاهی داره مثل سویا یه علتی که نوزادا از شیر خشک استفاده میکنن (نوع گیاهی) اینه که نمیتونن لاکتوز شیر رو تحمل کنن برای همین

از شیر مادر یا شیر خشک که از شیر گاو تهیه میشه نمیتونن استفاده کنن باید از شیر خشک گیاهی استفاده کنن

بدن خیلی از بالغین هم آنزیم لاکتاز که لاکتوز شیر رو به گلوکز و گالاکتوز تبدیل میکنه نداره..برای همین ووقع خوردن شیر مشکلات گوارشی پیدا میکنن

شما هم میتونید از شیر خشک استفاده کنید ولی اگه علت استفاده نکردن از شیر تازه بخاطر مشکل گوارشی هست از شیر کم لاکتوز استفاده کنید یا شیر سویا ..شیر سویا واقعا مفیده چربی شیر گاو میتونه

مانع از جذب کلسیم شیر بشه و شیر سویا برای جذب کلسیم منبع مفیدیه .ولی برای صبحونه رژیم غذایی تون باید غلات و مواد قندی، میوه و پروتین مثل تخم مرغ رو هم شامل بشه ..

برای تهیه شیر خشک تغییر زیادی روی شیرسویا و شیر گاو داده مبشه مثل تغییر روی پروتیین کربوهیدرات چربی و املاح و مواد معدنی.. به نظرم شیرسویا اگه مشکل گوارشی دارین خیلی بهتره

(بخاطر وجود فیتواستروژن ‌ها سویا خاصیت ضد سرطانی هم داره)

8. 10 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ممنون دوستان.. نه من با خوردن شیر مشکلی ندارم - راستش بیشتر دنبال یه چیزی میگردم که جمع و جور باشه و تقریبن تمــام چیزهایی که برای یک صبحونه نیازه درش وجود داشته باشه.
    همونطور که میدونید بیشتر کشورهای خارجی یک صبحونه ی مخصوص دارند ؛ حالا خارج از این قضیه یک سری مواد غذایی آماده دارند که سریعن مخلوط میکنند و میل میکنند ، میخوام ببینم
    در سوپرمارکتها چیزی هست که هم به صرفه باشه و اینکه آماده کردنش برای صبحونه وقتگیر نباشه و پروتئین کافی هم داشته باشه.

نمیدونم منظورم رو درست گفتم یا نه.. مثلن شیر و بیسکوییت شوکلاتی مخلوط شده با هم یا همچین چیزی که آماده باشه.

10. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون دوستان.. نه من با خوردن شیر مشکلی ندارم - راستش بیشتر دنبال یه چیزی میگردم که جمع و جور باشه و تقریبن تمــام چیزهایی که برای یک صبحونه نیازه درش وجود داشته باشه.
    همونطور که میدونید بیشتر کشورهای خارجی یک صبحونه ی مخصوص دارند ؛ حالا خارج از این قضیه یک سری مواد غذایی آماده دارند که سریعن مخلوط میکنند و میل میکنند ، میخوام ببینم
    در سوپرمارکتها چیزی هست که هم به صرفه باشه و اینکه آماده کردنش برای صبحونه وقتگیر نباشه و پروتئین کافی هم داشته باشه.

نمیدونم منظورم رو درست گفتم یا نه.. مثلن شیر و بیسکوییت شوکلاتی مخلوط شده با هم یا همچین چیزی که آماده باشه.

امین اگه برات مختصر و مفید بودنش مهمه و نمیخوای وقتی بذاری و میزان قند برات اهمیتی نداره :

ارده یا حلوا ارده(از حلوا ارده خشک که بهش شکر اضافه میشه استفاده نکن ، ارده ای که مقدار کنجد بیشتری داره بهتره یا حلوای اماده پسته ای یا بادامی که بجای شکر اضافه پسته و

بادام بیشتری داره) + شیره انگور یا خرما + گردو + شیر سویا (میتونی ارده و شیره خرما یا شیره انگور یا عسل رو قبلا با هم مخلوط کنی زمان صبحونه فقط مخلوط ارده و شیره یا عسل +

شیر سویا رو استفاده کنی.)

کرده بادوم زمینی + عسل هم خیلی خوشمزه و مقوی هست اینم توصیه میکنم زود هم آماده میشه در کنار همشون حتما از شیر سویا استفاده کن

راستی نوتلا اصل کاری رو جا انداختم ولی همش شکلاته یکم ضرر داره

12. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

خیلی ممنون وستا جان..

باورت میشه الان خونه ی ما به مقادیر فراوان " ارده-شیره " اونم از بهترین نوعش !! یافت میشه که از محلات پدرم خریده ( معدن ارده محلات و قم هستش )
    ولی زیاد تاحالا طرفش نرفتم پدرم هم هی میگه بیا ازینا بخور !! اگه اینقدر خوبه برم ازینا بخورم ؟ گردو هم میخورم صبح ها چندتایی... کره ی بادام
    زمینی نمیخورم چون حساسیت دارم کلن زیاد مشکلات آلرژیکی دارم. نوتلا قبلن خوردم خیلی ام خوشمزه بود.... فقط این شیر سویا رو از کجا گیر بیارم ،
    بعد شیر سویا خوشمزس ؟ با چی بخورم ؟ خالی ؟ گرم ؛ سرد ؟؟

14. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ارده و شیره هم حتما بخور خیلی خاصیت داره + انرژی زاست

شیر سویا تو سوپر ماکت ها هست یه مارک هست (soyfresh)که ساخت مالزی هستش ایرانی هم فکنم باشه میتونی شیر سویا طعم دار بخری مثلا با طعم شکلات یا قهوه یا توت فرنگی

مثل شیر معمولی میمونه میتونی یکم ولرم بخوری برای صبحونه ..فک نکنم گرم و سرد بودنش باعث تغییر خواصش بشه.

شیر سویا یکم بی مزس البته از نظر من ولی خوب طعم دار بخر ..شایدم اصلا به نظرت بد مزه نیاد .اگه بی مزه بود طعم دار بخر یا با عسل بخور

16. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طعم شیر سویا با شیر معمولی فرقی نداره ....به نظر من که خوشمزس..گرم و سردشم بستگی به ذائقه خودت داره...

من یه مدت صبح ها قبل از ورزش به عنوان صبحانه فقط شیره انگور می خوردم خیلی خوب بود واقعا به آدم انرژی میده....

می تونی به جای صبحانه از کورن فلکس +شیر یا آب میوه استفاده کنی.....

راستی خواهره من یه چیزایی درست میکنه من بهش میگم توپ خرمایی طرز تهیه:

البته اگه کالری برات مهم نیست...

بیسکوئیت ساقه طلایی رو خورد کن با کره آب شده مخلوط کن...بعد بهش خرمای له شده با گردو پودر شده اضافه کن..

به شکل توپی کن بعد بزن تو پودر نارگیل.......برای صبحانه خیلی جواب میده... تا ظهر سیر می مونی

18. 6 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ممنون رعنا - وستا - مهرسا

- پس من یک تستی به شیر سویا میزنم

راستی خواهره من یه چیزایی درست میکنه من بهش میگم توپ خرمایی طرز تهیه:

البته اگه کالری برات مهم نیست...

بیسکوئیت ساقه طلایی رو خورد کن با کره آب شده مخلوط کن...بعد بهش خرمای له شده با گردو پودر شده اضافه کن..

به شکل توپی کن بعد بزن تو پودر نارگیل.......برای صبحانه خیلی جواب میده... تا ظهر سیر می مونی

من اینهارو بخورم فک کنم دیگه گشنم نشه کلن

- ولی رعنا فک کنم این کورن فلکس که گفتین همون چیزی باشه که امریکایی ها هرروز صبح میخورن ؟
    اینم میگیرم داخلش پراز ویتامین خانواده ی B باید باشه.

20. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •