تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 140

نام تاپيک: :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

شرکت ایرانسل که اسم اپراتور دوم مخابرات رو یدک میکشه با تاسف دست مخابرات رو تو شیره مالیدن سر مردم از پشت بسته. این شرکت که به زور تبلیغات و قیمت پایین سیم کارتهاش خودش رو بین مردم جا کرد حالا که جاش محکم شده دیگه به هیچ عنوان جوابگو نیست. متاسفم که یه شرکت آفریقایی ( Mtn ) اومده و داره سر مردم ما شیره میماله ...

از وعده وعیدهای مدیرای بی لیاقت ایرانسل که بگذریم ( قرار بود تا حالا چند تا شهر رو زیر پوشش ببرن و الان چند تا شهر رو زیر پوشش دارن ؟ همین شهرها هم خیلی هاشون نه به طور کامل ) ...

سیم کارت هدیه : که باعث شد خیلی ها برای خرید سیم کارت ایرانسل صف بکشن. متاسفانه باید به عرضتون برسونم سیم کارتهای فوق العاده بی کیفیت و ارزون قیمتی هستن که در بعضی موارد خود به خود میسوزن و قابل تعویض نیستن ( اگر بسوزه ایرانسل تعویض نمیکنه ) و در بعضی موارد شارژ نمیشن که آخرش مجبور میشی خودت بندازیش دور...

تا حالا توجه کردید ایرانسل خودش رو با مردم درگیر نمیکنه ؟ دو سه تا شماره داده که اونها هم هیچ وقت جوابگو نیستن. به جای اینکه تو هر شهر یه نمایندگی بزنه تا جوابگوی سوالات مردم بشه. یه چیز زردرنگ واسه خودشون طراحی کردن و جلوی هر موبایل فروشی آویزون کردن به عنوان نمایندگی ایرانسل که البته فقط سیم کارت ایرانسل رو میفروشن و هیچ شباهت دیگه ای به نمایندگی ندارن و اگر سوالی داشته باشید میگن نمیدونیم به ما مربوط نیست. این از خدمات شرکت ایرانسل که راههای چاپیدن رو خیلی سریع داره یاد میگیره و اجرا میکنه ...

طرح های قرمز و آبی و طلایی هم چیزی نیستن جز چاپیدن مردم. مثلا تو طرح آبی که برای 3 ماه تابستون بود. نوشته بود هزینه ارسال هر Mms سی و دو تومان ... و رو این مانور داده بودن. ولی یکی نیست بپرسه مگه Mms غیرفعال نیست ؟ چه 32 تومان و چه 3200 تومان وقتی نمیشه فرستاد چه فرقی میکنه ؟

و مورد اخر که دیگه خیلی به نظر من کار کثیفیه ... یکی از دوستای من طرح قرمز رو فعال کرد. همونی که از هر 30 دقیقه مکالمه فقط هزینه 3 دقیقه اول رو میدید. همین الان تلویزیون رو روشن کنید ایرانسل داره رو همین موضوع تبلیغ میکنه. فقط هزینه 3 دقیقه اول رو بپردازید....

و اما اصل ماجرا طرح قرمز رو فعال میکنید و خوشحالید. اولین شماره رو میگیرید و شروع میکنید به صحبت کردن تازه گرم صحبت میشید که یهو تماس قطع میشه. دقیقا 3 دقیقه ... و دوباره تماس میگیرید و بعد از 3 دقیقه قطع میشه و این داستان ادامه داره.... یعنی عملا شما یه پول اضافه ای بابت طرح قرمز دادید ولی شرکت ایرانسل که تو تبلیغاتش میگه تو هر تماس فقط هزینه 3 دقیقه رو میدید دقیقا همون سه دقیقه به شما اجازه صحبت کردن میده... این یه حقه کثیف نیست ؟

اصلا طرف این شرکت نرید بزارید ورشکست بشه. نزارید مثل مخابرات اونقدر بزرگ بشه که دیگه زور هیچ کس بهش نرسه. اصلا از این شرکت سیم کارت نخرید...

پروفشنال mojrem2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تمام حرفای متالیکا بلا استثنا تایید میشه . اصلا این همه تبلیغ واسه اینه که شما فقط اون 29 هزار تومن رو بدید وقتی بسته رو باز کردید دیگه هیچ کاری با شما ندارند فقط باید پول شارژ بدید . به نظر من که باید این سیم کارتهای 29 هزار تومنی رو مجانی بدن به مردم و فقط یه هزینه ی اندک واسه سیمکارت بگیرند

داره خودمونی میشه phrshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

DISGRACED
    منم از اول گفتم به همه كه به راحتي بهش credit ندين ...3 بار بند شدم از فروم ...-.-
    همه اولش ميگفتند بايد به جاي اين حرفها ازش حمايت كنيم ....
    حالا بايد ديد كه چقدر MTN از مشتري هايش حمايت ميكنه ؟؟؟؟
    دوستان بهتره كمي قوانين بازار آزاد رو مرور كنند .تا متوجه بشند كه چجوري با كمپاني ها بايد طرف شد
    كه تنها راهش سخت گيري در انتخاب و استفاده از شرايط شركتهاست ...
    درست نميگم ؟

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من نمیدونم چرا ما به این مشکلا نمیخوریم؟
    چرا برای من درست سر 3 دقیقه قطع نمیشه؟
    چرا من هر وقت بخوام 130 باهامه؟
    چرا هر وقت بخوام میتونم بدهی خودم رو پرداخت کنم؟
    چرا اینترنت با سرعت بالا دارم؟
    چرا 12 هر ماه قبض حاضر و آماده برام میاد؟
    چرا چرا چرا و باز هم چرااااااا ؟

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ببین متاسفانه اینقدر زدن تو سرمون که وقتی به وظیفه شون عمل میکنن ما کلی حال میکنیم.این چیزهایی که نو گفتی نکته عجیبی توشون نبود. باید سر 3 دقیقه قطع نشه. باید همیشه 130 باهات باشه.باید بتونی ....

اما منظور ما اونهایی بودن که این مشکلاتی که شما ندارید رو دارن یه نمونه ش خود من. چرا شرکت حتی یه نمایندگی نداره تا من خدمات ازش بخوام سوالاتم رو بپرسم ؟ حتی اگر یک نفر مشکل داشته باشه موظف به پاسخگویی هستن. حالا که این همه مشترک مشکل دارن یه کم دوروورت رو نگاه کن. چند تا از دوستام میگفتن در طول روز چندین ساعت کلا آنتن نداره... تو بعضی قسمتهای شهر اصلا آنتن نمیده و ...

در مورد اون اینترنت سرعت بالایی هم که گفتید واقعا با هزینه ای که کیلوبایتی سنجیده میشه شما جرات داری تو یه سایت مرور کنی ؟ محض اطلاع صفحه اولیه همین فروم چیزی حدود 300 تا 400 کیلوبایت حجم داره...

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ببینید یک سری بد قولی های ایرانسل قبول اما قصد توهین ندارم اما باید بگم شما به بیشتر مسائل آگاه نیستید.

شما اینطور که پیداست اصلا خبر ندارید تعهد ایرانسل تا پایان شهریور چند شهر بوده و حالا چند شهر هست ! ( در این مورد ایرانسل اصلا عقب نیست )

همینطور پیداست که شما اصلا به مسائل پشت پرده ی Mms آگاهی ندارید و چون طولانیه اگه خواستید بعدا توضیح میدم.

شما میگید چرا از آفریقا اومدن کلاه برداری ؟! ببینم اینکه هم وطن خودت دولت خودت و بهتره یه نمونش که مخابراته را بگیم این همه کلاه سر همه گذاشتن عیب نیست ؟! تا حالا صداتون درومده در مقابل این ها ؟! که حالا بعد یک سال از تولد یک اپراتور این چنین می کنید و بعد چاپیدن 14 ساله ی مخابرات هم چنان حمایت می کنید ؟!

ببینید من می دونم ایرانسل بی عیب نسیت . خیلی وقت ها واقعا حرص آدم را در میاره اما این عبارات کلاه بردار و ... کلمات مناسبی نیستند.امید وارم تونسته باشم راضیتون کرده باشم.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فکر کنم فقط واسه شما اینجوری بوده
    مخصوصا این مورد اخر خیلی عجیبه یعنی بعد از 3 دقیقه قطع میشه ؟ خودشون گفتن 30 دقیقه حرف زدن هزینش میشه 3 دقیقه اصلا ربطی به قطع شدن نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

3 دقيقه كه نيست . 1 دقيقه و 50 ثانيه است

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

براي من هم هيچ مشكلي نداره و خيلي ازش راضي هستم. كارت اعتباري خريدم . جايزه ش رو هم گرفتم، هر دو سيم هميشه آنتنش پره و هيچ قطعي نداره، اينترنت هر دو سيم كارت(هم اصلي هم جايزه ش) خيلي عالي و پرسرعته، دوستم هم جريان 3 دقيقه رو تست كرد و هيچ قطعي نداشت، اگر شما مشكلي داشتي دليلي نداره كلي نظر بدي.

اون دوستي هم كه گفته بود بايد اين سيم كارت هاي اعتباري رو مجاني بدن خوب الانشم همينطوره، شما 29 تومن ميدي 10 دقيقه اي سيم كارت رو ميخري ، يه سيم كارت اعتباري ديگه هم مياد در خونتون! (البته بدون شارژ اوليه 9 تومني،يعني ارزشش 20 تومنه)در واقع شما فقط اون 9 تومن شارژ اوليه ات رو دادي و صاحب 2 تا سيم كارت شدي! بابا انصافتون رو شكر، ديگه چي ميخواين؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood6385's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض I feel so sorry for u!!!!

[QUOTE=M.etallic.A;1550136]شرکت ایرانسل که اسم اپراتور دوم مخابرات رو یدک میکشه با تاسف دست مخابرات رو تو شیره مالیدن سر مردم از پشت بسته. این شرکت که به زور تبلیغات و قیمت پایین سیم کارتهاش خودش رو بین مردم جا کرد حالا که جاش محکم شده دیگه به هیچ عنوان جوابگو نیست. متاسفم که یه شرکت آفریقایی ( Mtn ) اومده و داره سر مردم ما شیره میماله ...

خدايي يعني 1 دونه از اين حرف هايي كه زدي تو اين 4 ماهي كه ايرانسل خريدم درست نيست
    هروقت زنگ ميزنم ايرانسل خدايي سه سوته صداي ( فلاني هستم ، چطور ميتونم كمكتون كنم ؟) رو ميشنوم
    دمشون گرم . فكر نكني كه من سيم دولتي نداشتم كه ميگم. سيم دولتيم دقيقا 4 ماهه كه تو كمدم داره خاك ميخوره يعني از وقتي ايرانسل خريدم .قبل از تابستون اس ام اس تو مشهد مجاني بود و شخصا 6000 تا اس ام اس زدم كه ميشه 96000 تومن !! . بقيه دوستام هم همينطور. بعد هم كه تابستون اومد و پولي شد و باز طرح ها اومد كه واقعا حرف نداره شايد هر ماه سه برابر اين 2500 تومن كه ميدم دارم استفاده ميكنم . هرشبم كه 12 به بعد 1 تا 2 ساعت مجاني مي حرفم، هيچ موقعي هم اشتباهي پول كم نكرده. قبض موبايلم وقتي دولتيم رو استفاده ميكردم هر دو ماه متوسط ميشد 15000 تومن الان دو ماهي حساب كردم 6000 تومن دارم ميدم تازه با اين همه اس ام اس و مكالمه . تاحالا هم 5 دفعه اين قضيه 30 دقيقه----- 3 دقيقه رو امتحان كردم و درست بوده و دقيقا هم براي هر 30 دقيقه 150 تومن كم كرده . چند بار هم دوست ديگم اينطوري زنگ زده كه بازم مشكلي كه ميگي نبوده .

خدايي ايرانسل دمش طلا . هر دفعه هم off هام رو با گوشيم چك ميكنم ميشه دوروبر 100 تومن . سرعت اينترنتم كه قربونش برم . ديگه چي بگم براتون از ايرانسل

ميدونين مشكل شما چيه مشكلتون اينه كه زورتون مياد كه يه اوپراتور دربوغي با اون امكانات عقب موندش 360000 تومن تو پاچتون كرده وايرانسل بعد 1 سال داره همچين امكاناتي ميده با همچين قيمتي ؛ درست مثل كشور هاي خارجي . خدايي من مطمئنم 1 تا 2 سال ديگه ايرانسل بهترين اوپراتور ايران ميشه بذارين آنتن دهيش كامل شه.

به جاي اينكه خوشحال باشين بعد از اينهمه سال انحصار و نامردي و حق مردم رو خوردن يكي اومده و اون رو شكسته دارين ميسوزين‌؟!!!!

من نميگم هيچ مشكلي نداره ايرانسل ؛ بايد داشته باشه چون هنوز 1 سال فعاليت اصليش رو شروع كرده نه 14 سال مثل اون مخابراتياي نامرد . اگه تو قبض چند نفر مشكل ايجاد ميشه ، اگه همچين مشكلي برا دوست تون بوجود اومده دليل نميشه كه واسه همه اينطوري باشه چرا اينقده بزرگش ميكنينو ميگين (( كلاهبرداري از نوع ايرانسل !!!)) چرا نميگين كلاهبرداري14 ساله از نوع مخابرات اونم چند مليون آدم اونم پولاي چند صد هزارتومني . نه 29000 تومن ايرانسل .

تازه يه چيز ديگه ايندفه كه طرح رو انتخاب كردم بدون اينكه 2500 كم كنه طرحم فعال شد . و همينطور بعضي از كارت شارژها مثل اينكه جايزه دارن و مثلا 5000 تومني رو كه ميزني ميبيني 10000 تومن اومد تو حسابت باورت نميشه اين تاپيك رو بخون
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •