تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: ..:تاپیک اختصاصی بــــابک جهـــانبخش:..

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض ..:تاپیک اختصاصی بــــابک جهـــانبخش:..

سلام
    هرچی گشتم تاپیک این خواننده ی با ارزش کشورمون رو پیدا نکردم
    اگه هست همچین تاپیکی لطفا این تاپیکو ترش کنید.

بیوگرافی:

ابک جهانبخش متولد اول فروردین سال 1362 برابر با 21 مارچ 1983 در بخوم آلمان
    او از 5 سالگی نوازندگی پیانو را زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بخوم آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و پس از بازگشت به ایران علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد . پدر یکی از دوستان او استاد مسعود میردامادی صدای او را شنید و با تایید استعداد و صدای بابک جهانبخش بهترین مشوق او شد و این باعث شد تا بابک جهانبخش شروع خیلی حرفه ای را آغاز کند و دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال 76 مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد که در آن زمان با تایید محمد علی معلم همراه بود و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود ، در اوایل ، موسیقی بابک جهانبخش سبک پاپ سنتی را دنبال می کرد اما به پیشنهاد یکی از اساتید موسیقی تغییر سبک پاپ سنتی به پاپ را به او دادند و با پذیرش این پیشنهاد باعث شد تا چند سالی وقفه در فعالیتهای او بیفتد اما در این مدت او به آموزش و فراگیری دیگر دوره های موسیقی پرداخت و سرانجام در سال 82 تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال 84 آلبوم چی شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد
    آلبوم دوم او درسال 87 با نام بی اسم ، آلبوم سوم او در سال 89 با نام احساس و آلبوم چهارم او در سال 90 با نام زندگی من را منتشر کرد .
    از مواردی که می توان در مورد بابک جهانبخش یاد کرد اینکه او پس از یادگیری پیانو نوازندگی گیتار را نیز فرا گرفت و سپس مبانی آهنگسازی و تنظیم دوره های تئوریک موسیقی را زیر نظر اساتید بزرگ موسیقی همچون مرتضی دلشاد مجتبی میرزاده مسعود میردامادی و....... را طی کرده و با موفقیت به اتمام رسانده است .
    بابک جهانبخش در رزومه کاری خود اجرای چند تک آهنگ مناسبتی را نیز داردکه آنها در آلبوم هایی با نام هشت ، خاص و ...... ارائه شده است همچنین او چندین تیتراژ تلویزیونی و سینمایی را نیز اجرا کرده است .
    او با برگزاری کنسرت های فراوانی در ایران و خارج از کشور تجربه بسیار خوبی در زمینه اجرای زنده دارد .
    بابک جهانبخش هم اکنون در حال تهیه و انتشار آلبوم پنجم خود با نام من و بارون است که این آلبوم ، آلبوم متفاوتی از او خواهد بود ، این آلبوم به تهیه کنندگی محمد رضا خانزاده مدیر برنامه خود و مدیر عامل شرکت اکسیر نوین در حال تهیه می باشد .

2. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    تیزر آلبوم من و بارون خیلی وقت پیش منتشر شد که گفتم اینجا هم بذارم:

روش دانلود:
    بعد از باز کزدن لینک های پایین یه ثانیه شمار اون بالا می بینید.10 ثانیه که تموم شد ، روی رد کردن تبلیغ کلیک کنید

کیفیت متوسط با حجم 33 مگابایت:

http://xip.ir/XtqQf

کیفیت خوب با حجم 64 مگابایت:

http://xip.ir/TlmRk

کیفیت عالی با حجم 155 مگابایت:

http://xip.ir/svlAO

موفق باشید
    Last edited by Mohammad Yek110; 02-07-2012 at 10:05.

4. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض رونمایی از آلبوم «من و بارون» بابک جهانبخش

رونمایی از آلبوم «من و بارون» بابک جهانبخش

مراسم رونمایی آلبوم «من و بارون» بابک جهانخش با حضور این خواننده و آهنگساز در خبرگزاری پانا برگزار می شود.
    ملودی قطعات این آلبوم توسط بابک جهانبخش ساخته شده و توسط هنرمندانی همچون کوشان حداد، هومن نامداری، پیام هوشمند، امیرفتحی و بابک جهانبخش تنظیم شده اند. همچنین سرایش ترانه های «من و بارون» برعهده محسن شیرآلی، یاحا کاشانی و بابک جهانبخش بوده است.
    جهانبخش در این آلبوم با رضا صادقی هم همکاری داشته و قطعه ای به صورت دو صدائی اجرا کرده اند.
    یادآور می شود، بابک جانبخش 22 و 25 تیر ماه طی 4 سانس، در سالن همایشهای برج میلاد تهران به روی صحنه می رود که در این کنسرت قطعاتی از آلبوم «من و بارون» توسط این خواننده اجرا می شود.
    آلبوم «من و بارون» تازه ترین اثر بابک جهانبخش خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران اواسط تیر ماه از طریق موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین راهی بازار موسیقی کشور می‌شود.
    مراسم رونمایی از آلبوم تازه بابک جهانبخش و کنسرت این خواننده، سه شنبه 20 تیر 91 / ساعت 11 / در خبر گزاری پانا واقع در خیابان شریعتی نرسیده به حسینیه ارشاد جنب شهرداری منطقه سه خیابان کوشا پلاک 2 برگزار می شود.
    تمامی خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری های مختلف که تمایل به شرکت در این مراسم را دارند با روابط عمومی شرکت اکسیر جناب آقای امینی تماس حاصل فرمایند. 5 - 22097972

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

نشست رونمایی آلبوم من و بارون؛
    بابک جهانبخش: این آلبوم را خیلی دوست دارم

موسیقی ما -لی لا رضایی: بابک جهانبخش، خواننده پاپ آلبوم «من و باورن»در نشست رونمایی از این آلبوم که ظهر دیروز برگزار شد،گفت: به نظرم آلبوم «من و بارون» بهترین آلبومی است که تا کنون از من و با صدای من منتشر شده است. این آلبوم تجربه‌ای جدید بوده و با آرامشی که دوست عزیزم و تهیه کننده آن محمدرضا خانزاده به من دادند، به سلیقه خودم جمع آوری شده و در واقع اولین آلبومی است که کاملا به سلیقه شخصی‌ام جمع آوری و تولید شده است.

این خواننده موسیقی پاپ با اشاره به این‌که آلبوم جدید وی شامل ۱۱ قطعه موسیقی است، گفت: با این البوم سعی کرده ام آنچه که دوستان پیشنهاد داده بودند و دوست دارند را با توجه به سلیقه خودم منتشر کنم؛به همین دلیل با یک سری از هنرمندان جدید همکاری کرده ام.یکی از دوستانی که در این مجموعه با وی همکاری داشته ام و قطعه معروف «چی شده» نیز توسط وی ساخته شده بود، پیام هوشمند است که احساس می کنم متاسفانه در حقش ظلم شده است.

وی افزود: آلبوم من و باران شامل ۱۱ قطعه است که عناوین آن عبارتند از وی افزود: من و بارون در آلبوم دوبار اجرا شده است که یک اجرا، اجرای اختصاصی من بوده و اجرای دیگر را به صورت دو صدائه با دوست و همکار خوبم رضا صادقی ضبط و منتشر کرده ام.

این خواننده درباره این همکاری گفت:در طول مسیر کاری ام تا کنون اولین باری است که چنین اتفاقی برایم می افتد و به صورت دوصدایی به اجرای یک قطعه می پردازم. مدتها بود که می خواستم این تجربه را با رضا صادقی داشته باشم که با توجه به علاقه ای که ایشان نیز به چنین کاری از خود نشان دادند، این کار عملی شد.

وی با تاکید بر این که هر آلبومی که منتشر می شود تفکر آن هنرمند است که منتشر شده گفت: درست است که هر اثر هنری نتیجه تفکرات یک هنرمند است ولی نهایتا این مخاطب وی است که نصمیم نهایی را می گیرد و تعیین می کند که وی از این پس چه مسیری را طی کند و به چه سمتی برود و چه هدفی را دنبال کند. من گروه خاصی نداشتم که روی آن تعصب داشته باشم و فقط با آن کار کنم بلکه با کسانی کار کرده ام که به نظرم بهترین های عرصه هنری خود هستند.

جهانبخش در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به این که هرکس باید مهر و امضای خود را در کارش داشته باشد، تاکید کرد: معنای برند همین است. این که یک نفر امضا ی خود را در کارهایش محفوظ نگه دارد. ممکن است در بخشی از کارهایش با تغییراتی روبرو شویم ولی در کل و نهایتا او خودش است .

خواننده«چی شده» در ادامه یادآور شد: اگر من سعی کرده‌ام آلبوم متفاوتی منتشر کنم صرفا به این دلیل بوده که نمی‌خواستم بابک جهانبخش تکراری دیده شود. من این قول را می‌دهم که کنسرتی که در روزهای آینده برگزار خواهیم کرد، بسیار متفاوت تر از کنسرت هفدهم اسفندماه ما خواهد بود.

این خواننده در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر بازیگر شدن خود گفت: هیچ الزامی به این نیست که چون من خواننده هستم، بخواهم بازیگری را نیز تجربه کنم. این مساله از دیرباز وجود داشته که این دو عرصه هنری به هم مرتبط بوده اند و کسانی که خواننده بوده‌اند، بازیگری هم کرده اند و برعکس! اما با نگاهی به تاریخ هنر متوجه می‌شویم که کسانی که در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنند، در عرصه بازیگری موفق ترند تا کسانی که در عرصه سینما فعالیت می‌کنند و می‌خواهند دنیای موسیقی و خوانندگی را نیز تجربه کنند.

وی افزود: شاید من نخواهم هیچ وقت به این عرصه فکر کنم و وارد آن شوم، ولی نمی توانم ان عده از دوستانی را که دوست دارند وارد این عرصه شوند، از کارشان منع کنم. هرکس می تواند بسته به سلیقه و علاقه ای که دارد، دست به انتخاب بزند. آن چه برای من در اولویت است و اهمیت دارد این است که مخاطب من نباید باورش روی من خراب شود. من همینی‌ام که هستم. نمی‌خواهم مخاطبم من را به گونه‌ای دیگر که شاید دوست نداشته باشد ببیند.

این آهنگساز که آهنگسازی تمامی قطعات آلبوم من و باران را به عهده دارد، در ادامه صحبتهایش گفت: هر چه سن آدم بالاتر می رود دیدگاه وی نسبت به پیرامونش تغییر می کند . شاید من هم روزی دیدگاهم نسبت به این موضوع عوض شود ولی هنوز جرات این را پیدا نکرده‌ام که باور مخاطبم را خراب کنم.

وی تاکید کرد: ترجیح می دهم فعلا موسیقی کار کنم. اگر روزی یک تهیه کننده خوب از سینما پیشنهاد خوبی برای بازیگری به من داد، در صورتی که آبرویم را بخرد، باوی همکاری می کنم. ولی این‌طور نبوده که خودم بخواهم دنبال این مساله بروم.

جهانبخش در پایان گفت:من این آلبوم را خیلی دوست دارم و اگر انتقادی بر روی قطعات آن هست باید صادقانه بگویم که بیشتر از این بلد نیستم.

محمدرضا خانزاده-تهیه کننده آلبوم «من و بارون» که در این نشست حضور داشت درباره برگزاری کنسرت در تاریخ های ۲۲ و ۲۵ تیرماه با فاصله از هم گفت: از آن‌جایی که خواننده دیگری قرار بود در این سالن کنسرت بدهد و چون از قبل سالن به وی واگذار شده بود، نتوانستیم تاریخ های متوالی را برای کنسرت در نظر بگیریم. به همین دلیل میان برگزاری دو کنسرت ما ،وقفه دو روزه افتاد.

نشست رونمایی از آلبوم «من و بارون» به خوانندگی بابک جهانبخش با حضوراین خواننده و عوامل آلبوم ، خبرنگاران و جمعی از هواداران وی در خبرگزاری پانا برگزار شد.در این مراسم امیر فتحی رهبر ارکستر جهانبخش و محمدرضا خانزاده مدیر موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین نیز حضور داشتند.

به روز شده در : چهارشنبه 21 تير 1391 - 9:1

8. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    خب بالاخره انتظارم به سررسید و آلبوم من و بارون منتشر شد
    منم منتظرم شنبه بشه برم بخرمش
    اینم تاپیک اختصاصی این آلبوم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 7 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

خب باید اعتراف کنم که به خاطر تعریف هایی که از ترک من و بارون شنیدم نتوسنتم طاقت بیارم و این یه ترک و دانلود کردم.

انصافا اهنگ خیلی خوب و قشنگی بود. به نظر من همین یه ترک کیفیتش از ترکهای 2 تا آلبوم قبلی بابک بهتر بود. (البته اونام خوب بودن ولی نه خیلی زیاد)

12. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

از وقتی تیزرشو دیدم خیلی ازش خوشم اومد
    من ترک همه دنیام رو بیشتر می پسندم
    +
    یه عنایتی به امضامون

14. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

چقدر آهنگ "اقرار" قشنگ بود .
    یعنی با این آهنگش عجیـــــــــب حال کردم ، عالی بود .

16. 4 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

چقدر آهنگ "اقرار" قشنگ بود .
    یعنی با این آهنگش عجیـــــــــب حال کردم ، عالی بود .
    منم خیلی از ای کاش و همه دنیام و ایده آل خوشم اومد
    میشه گفت این سه تا و من و بارون جزو بهترین ترک های آلبوم بودن

18. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

چقدر تنظیم آهنگ "همه دنیام" زیباست

20. 3 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •