تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ایمیل از طرف ایمیل خودم ...!!! حتما بخونید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    khorasan

پيش فرض ایمیل از طرف ایمیل خودم ...!!! حتما بخونید

سلام به همه
    مدتیست که وقتی وارد ایمیل یاهوی خودم می شم می بینم ایمیل هایی از طرف همون ایمیل در inbox و یا در قسمت spam هست . مثلا فرض کنید اگه ایمیلم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست در داخل اون با ایمیل های رسیده ای مواجه میشم که فرستنده ش هم همین ایمیل خودم یعنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست . from : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] To: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توضیحات :
    1- اولش فکر می کردم شاید یکی دیگه از رمز ایمیلم باخبره ، بنابراین پسورد ایمیلم رو عوض کردم ، اما باز هم با همین ایمیل ها مواجه شدم . بعدش رفتم و از روی یک سیستم دیگه وارد اکانت خودم شدم و دوباره پسوردمو عوض کردم ، اما باز هم این مسئله ی دریافت اینجور ایمیل ها تکرار شد . خلاصه شاید تا به حال از جاهای مختلف و همچنین از طریق سیستم خودم چندین بار اقدام به تغییر پسورد کردم اما باز هم مشکل سر جاش باقیه .
    2- در سربرگ ایمیل فقط همین ایمیل خودم به عنوان فرستنده قید شده و حتی با فعال کردن گزینه ی Hidden برای نشان دادن مشخصات بیشتر از فرستنده ی ایمیل باز هم فقط نام ایمیل خودم هست .

3- شنیدم که بعضی ها حقه هایی به کار می برند تا در ایمیل هایی که میفرستند ، نام فرستنده ی ایمیل یه چیز دیگه مثلا ایمیل دیگران قید بشه ، اما نمی دونم مهندسی این کار دقیقا چه جوریه و دقیقا در مورد ایمیل من صدق میکنه یا نه ؟
    4- سیستم من دارای فایروال کاسپراسکی اورجینال هست که مرتب آپ دیت میشه و حتی اون رو به نسخه ی 2011 آپ گرید کردم . علاوه بر اون از انواع آنتی اسپایور ها استفاده میکنم و همیشه مرورگر خودم رو از کوکی ها و کش و امثال اون در پایان کارم تمیز میکنم .

با این تفاصیل مشکل من هنوز حل نشده و من نمی دونم این کیه که داره یه همچین کاری با من میکنه . البته تقریبا مطمئنم که کسی به پسورد من دسترسی نداره .
    ازتون خواهش میکنم هر کسی که میتونه منو در حل این مشکل یاری کنه .

خدا از برادری و خواهری کمتون نکنه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه honeyxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببین یه نرم افزار های ارسال ایمیل هستش که می تونی توی اون تعریف کنی به جای آدرس ایمیل فرستنده چه آدرسی باشه. و این فقط نرم افزار هست که البته spam ها یا کسای دیگه که قصد ک ر م ریختن دارن این کارو می کنن که البته عموما این ایمیل ها الکی و بی خودی هستن.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اگه مستقیم با تلنت یا یه برنامه دیگه مثل نت کت یا... وصل بشی به سرور ایمیل...! (به پورتی که سرویس ایمیل روش فعاله...!) و اگه بلد باشی که ایمیل چه جوری نوشته میشه...! می تونی به اسم هر کسی که خواستی... واسه هر کسی که خواستی... ایمیل بفرستی...!

کار سختی نیست...! یه بار انجام بدی یاد میگیری...!
    Last edited by !Plus; 07-08-2010 at 16:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •