تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 145

نام تاپيک: همراه با پخش مجدد كارتون‌های قديمی

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

11 همراه با پخش مجدد كارتون‌های قديمی

از اونجا كه تلويزيوني ها ممكنه يه دفعه تصميم به پخش مجدد كارتونهاي خاطره انگيز قديمي بگيرن و از اونجا كه به دليل مزخرف بودن كارتون هاي جديد كسي ( حداقل خودم ) زياد پاي اين برنامه ها نميشينه ( اگه كارتونهاش در حد همون قديمي ها بود باور كنيد حتما نگاه ميكردم ) ، ممكنه از دست آدم در بره و يه دفعه ببيني كه چند قسمت از كارتوني كه بخشي از خاطراتمون رو تشكيل داده از دستمون پريد و كلي آه و افسوس .

حالا گفتم كه بد نيست يه تاپيك داشته باشيم تا اگه يه كارتوني از همين دست پخش شد اينجا اعلام كنيم تا بقيه هم كه نميدونن خبر بشن .

+

بعد نوشت : ديدن دوباره كارتونهاي قديمي به جز تجديد خاطرات و تركاندن نوستالژي يك ويژگي مهم ديگر هم دارد ؛ بي شك بخش مهمي از دوران كودكي ما پاي تلويزيون و كارتونهايي گذشته كه تاثيرگذار در روحياتمان بوده اند و قسمتي از كنش ها و شخصيت كودكي مان در گرو آنها شكل گرفته است.

پخش مجدد اين برنامه ها فرصتي است تا با ديدي جديد به دنياي كودكي و نوجواني مان سفر كنيم و لذتي از نوع ديگر را به خاطراتمان اضافه كنيم ، لذتي كه نسل هاي بعدي هيچگاه به آن صورت تجربه نخواهند كرد.

مسلما اين گفته ها را فقط كساني درك مي كنند كه آن را حس كرده باشند و تعريف نه عين واقيت است ...
    Last edited by Morteza4SN; 29-07-2008 at 18:03. دليل: +

اگه نباشه جاش خالی می مونه hepco's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام

آقا مرتضی فکر جالبیه.اتفاقآ دیروز بعد از ظهر حدود ساعت 3 بود داشت آنت و لوسین رو نشون میداد!من آخرشو دیدم.تقریبآ از قسمتای وسطش بود.احتمالآ هر روز نشون بده!

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

3 بعداز ظهر ؟!! ميشه ساعات پخش كارتون از تلويزيون رو هم بگيد . من كه هر وقت تلوزيون رو روشن كردم يا عمو بوده يا خاله .

ممنون

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برنامه کودک شبکه اول: ساعت 9 صبح
    برنامه کودک شبکه دوم: ساعت 10 صبح
    برنامه کودک شبکه دوم: ساعت 3 بعد از ظهر
    برنامه کودک شبکه اول: ساعت 4 بعد از ظهر
    برنامه نوجوان شبکه دوم: 6 بعد از ظهر
    برنامه نوجوان شبکه اول: 6 بعد از ظهر
    البته من به کودکش بیشتر از نوجوان علاقمندم ممکنه اونا رو یه ذره اشتباه کرده باشم

داره خودمونی میشه Imagicgirl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره اونروز یکی از دوستام می گفت که بامزی رو هم حتی دیده ، من خودم یکدفعه شانسی رامکال دیدم ! اما ساعتش اصلا یادم نیست !

پروفشنال snowy_winter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

آقا مرتضی فکر جالبیه.اتفاقآ دیروز بعد از ظهر حدود ساعت 3 بود داشت آنت و لوسین رو نشون میداد!من آخرشو دیدم.تقریبآ از قسمتای وسطش بود.احتمالآ هر روز نشون بده!
    منم یه بار جمعه صبح دیدم شبکه دو داشت میداد(حدودا ساعت نه و نیم بود)... البته من از وسطاش رسیدم ولی همونشم خوب بود!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

چه حسی داره کارتونهای با فریم ریت 10 و قژژژقژی رو دوباره نگاه کنی؟

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آره اونروز یکی از دوستام می گفت که بامزی رو هم حتی دیده ، من خودم یکدفعه شانسی رامکال دیدم ! اما ساعتش اصلا یادم نیست !
    وای نه! رامکال؟
    پس جرا من ندیدمش؟
    یکی بگه چه روزی؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

گوش مرواريد

شنبه 5 آبان 1386 _ شبكه دوم : ساعت 10 صبح

خرگوش بچه مثبت و كچل دوران كودكي برگشته ! اين يكي هم پدر داشت و هم مادر ، هم برادر و هم خواهر !! خودم شخصا از شخصيت اون گرگه « تيز دندون » خيلي خوشم مي اومد ، با او چاقوهايي كه دور كمرش بسته بود و بعدش اون سگه پليسه كه همش دنبال تيز دندونن بود.

نماد دهكده

داستان اين قسمت : كوه خرگوش
    گوش مرواريد كه نامه سفارشي كه پدرش بايد برسوندش دست آقاي روباه رو خراب كرده و باعث اخراج پدرش شده تصميم مي گيره به بالاي كوه خرگوش بره و براي پدرش دعا كنه ! خرس كوچولو و تيز دندان هم همراهش ميشن و ....

به ياد خاطرت گذشته (صبح هاي جمعه ) بشينيد و دپرس بشيد !

Last edited by Morteza4SN; 07-02-2008 at 03:57.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

رامكال

شنبه 5 آبان 1386 _ شبكه دوم : ساعت 10 صبح ( پخش 10.5 صبح هر روز )

يكي از معروفترين كارتون هاي نيپون (1977) كه هنوز هم محبوب و دوست داشتني است ! « استرلينگ » و رامكال دوباره بازگشته اند و شبكه دوم براي چندمين بار اين كارتون زيبا رو داره پخش ميكنه تا يه حالي بهمون داده باشه.

استرلينگ هم از اون بچه هايي بود كه مادرشون رو از دست داده بود ! اتفاقا هنوز اولين قسمت ها رو داره نشون ميده و توي اين قسمت حسابي رو اين نكته مانور داد ؛ استرلينگ تو خواب مادرش رو ميبينه كه با يه قطار از كنارش عبور ميكنه و وقتي از خواب بلند ميشه و با پدرش ، آليس ، فلورا و مادربزرگشون به گردش ميره . اونجا يه غار رو ميبنه كه عكس يه زن رو ديوارشه و زيرش نوشته مادر ! عكسي كه استرلينگ رو ياد مادرش ميندازه و او در راه برگشت به خودش ميگه : « راستش رو بخوايد من مطمئن نيستم اون عكس شبيه مادرم باشه ، فقط اينو ميتونم بگم كه اول وقتي نگاهش كردم بد جوري يكه خوردم . به قول آليس كسي كه اون عكس رو كشيده حتما بچه اي بوده كه مثل من مادرش رو از دست داده بوده .‌»

رامكال مطمئنا پر است از جذابيت و نوستالژي ! از دستش نديد.

Last edited by Morteza4SN; 07-02-2008 at 04:01.

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •