تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1029 از 1129 اولاول ... 29529929979101910251026102710281029103010311032103310391079 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,281 به 10,290 از 11290

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه SaEiD_MaFiA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اون قسمت که عرض کردم ویسکوزیته یا غلظت روغن را میگه و یعنی در درجه دمای 40درجه سرد و100درجه گرم اگر ویسکوزیته روغن در این دما مناسب نباشه دنده تقه میزنه یا ....

شما بفرمایید چه نوع ATF استفاده کردید ؟

خب
    ATF نمیدونم چیه؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

3. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

کاپریس بستگی به سال نوع موتور فرق داره برای ایشون 1981 هست و رکن اصلی همین 305 میشه که کلا فابریکی این نصب بوده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] models 1981 saw only minor revisions. Styling was unchanged other than the grille which remained egg crate style but now had larger sections. Refinements included redesigned front disc brakes for less drag and a translucent plastic master cylinder reservoir. The cruise control became equipped with a resume feature, while wire wheel covers had locking bolts to secure them in place. This was the last year for the Delco GM 40-channel CB radio built into the AM/FM radio option.
    The engine line-up remained unchanged, although the 3.8 L 229 cu in V6 was now rated at 110 hp (82 kW) and the 5.0 L 305 cu in V8 was rated at 150 hp (112 kW). All engines were updated with the Computer Command Control (CCC) system which included an electronically metered carburetor. This change occurred in 1980 for California emission cars and did not occur to Canadian emission cars until 1987.

ار روی vin 13دیجیت کول تگ هم میشه متوجه شد چه نوع موتوری نصب بوده
    از شکل کاورکارتل موتور وکاور کارتل گیربکس هم میشه شناسایی کرد

انجین 305 کاپریس متعلق به دوران انژکتور هستش که از سال 87 میلادی به بعد کاپریس LS رو با انجین 305 معروف به موتور LS و گیرباکس 700 اووردرایو ارایه دادن.
    ماشین من مدل 81 هستش و در این سال مدلها کاربراتور بودن و گیرباکس 350 بوده که 3 دنده وقابلیت اورردرایو نداشتن. طبق همین اساس کروز کنترل هم نداشتن.
    ضمنا ماشین بنده در اصل ایمپالا 81 هستش که ایمپالا ها رنج بسیار بالایی از انجین شامل 8 و 6 سیلندر رو داشتن.

5. این کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

7. این کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انجین 305 کاپریس متعلق به دوران انژکتور هستش که از سال 87 میلادی به بعد کاپریس LS رو با انجین 305 معروف به موتور LS و گیرباکس 700 اووردرایو ارایه دادن.
    ماشین من مدل 81 هستش و در این سال مدلها کاربراتور بودن و گیرباکس 350 بوده که 3 دنده وقابلیت اورردرایو نداشتن. طبق همین اساس کروز کنترل هم نداشتن.
    ضمنا ماشین بنده در اصل ایمپالا 81 هستش که ایمپالا ها رنج بسیار بالایی از انجین شامل 8 و 6 سیلندر رو داشتن.
    ممنون زحمت کشیدید

بله اطلاع درمورد انژکتوردارم اونم انژکتور مثل سوزن انژکتور ها با ریل سوخت کادیلاکی نبود دردریچه تراتل سورن ها نصب بود

من چون درسال 1981 دیدم 305 بود بخاطر همین نوشتم و سایت هم همین را گفته
    ماشین شما پس ایمپالا هست ودرمورد اون شناختی دارم
    دراین سایت هم توجه کنید مدل 1980 موتور305 هست وگیربکس 700 واینا کلا فابریکی این موتور وگیربکس را دارن =

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درمورد روغن هم احتمل زیاد ویسکوزیته خوبی نداره البه باید اب وهوای منطقه خودتون را درنظر بگیرید اگر گرم سیره این مناسب نیست وکلا روغن های ایرانی که من بررسی کردم ویسکوزیته عدد مناسبی ندارن واصلا منوال درستی ارائه نشده مثل همین بهران که یکی از دوستان استفاده کرده بود میگفت صدای توربین شنیده میشد وعوض کرد

9. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سیستم چهار چرخ متحرک طراحی شده توسط شرکت فورد که برای اولین بار در سال 1970 بر روی یک مدل فورد استیشن استفاده شد.
    در این فرم ، بجای دو دیفرانسیال، از چهار دیفرانسیال استفاده شده و هر کدام از چرخهای جلو دارای دیفرانسیال مجزا است

موتور به حالت معمول طولی قرار میگرفت و نیرو از طریق توربین به گیربکس، و سپس به دیفرانسیال مرکزی منتقل و از آن توسط سه میل گاردان مجزا به دو دیفرانسیال جلو و یکی در عقب منتقل میشد.

دیفرانسیال مرکزی

دیفرانسیال چرخهای جلو

پیچیدگی و متعدد بودن قطعات و اتصالات ، همچنین سنگینی بیش از حد که عملا باعث وزن زیاد خودرو و مصرف سوخت میشد، باعث شد که این شیوه ،کارآمدی چندانی نداشته باشه و در همان ابتدای کار ، از رده خارج شود

11. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

ممنون زحمت کشیدید

بله اطلاع درمورد انژکتوردارم اونم انژکتور مثل سوزن انژکتور ها با ریل سوخت کادیلاکی نبود دردریچه تراتل سورن ها نصب بود

من چون درسال 1981 دیدم 305 بود بخاطر همین نوشتم و سایت هم همین را گفته
    ماشین شما پس ایمپالا هست ودرمورد اون شناختی دارم
    دراین سایت هم توجه کنید مدل 1980 موتور305 هست وگیربکس 700 واینا کلا فابریکی این موتور وگیربکس را دارن =

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درمورد روغن هم احتمل زیاد ویسکوزیته خوبی نداره البه باید اب وهوای منطقه خودتون را درنظر بگیرید اگر گرم سیره این مناسب نیست وکلا روغن های ایرانی که من بررسی کردم ویسکوزیته عدد مناسبی ندارن واصلا منوال درستی ارائه نشده مثل همین بهران که یکی از دوستان استفاده کرده بود میگفت صدای توربین شنیده میشد وعوض کرد
    عاره عتفاقن مال منم صدا توربین خعلی ریز شنیده میشه! ولی عاخه توربین چجوریا ارتباط داره با روغن موتور؟

13. 2 کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

جناب camaro lt بنده دارم درس پس می دهم مطالب ارزشمندی را از این کلوپ یاد گرفتم که همگی قبلا تجربه شده و جواب مطلوب داده که بصورت تصویری کامل به اشتراک عموم گذاشته شده که بارها به کار برده ام
    که در این مطالب نوشته شده اکتفا به کاتالوگ نشده برای مثال تنظیم سوپاپ در کاتالوگ برای موتور تازه تعمیر توضیح داده شده نه برای موتوری که 15سال یا بیشتر که تعمیر اساسی نشده و کلیه قطعاتش استاندارد نیستن کاتالوگ در این مورد چه توضیحی داده ! حتما توصیه کرده به اولین اتومکانیکی که رسیدید موتور تعمیر اساسی بشه بعد سوپاپ ها با این روشی که گفته شده تنظیم بشوند!
    اینجاست که تجربه حرف اول را می زنه که استاد camaro lt در پستهای قبلی توضیح دادن ، نه چند یا چندین برگ کاتالوگ یا ادعا یا عکس هایی که مربوط به تعمیر ماشین خود شخص نیست و بصورت پراکنده از نت جمع آوری شده و کاربری که واقعا نیاز به اطلاعات صحیح داره تا ایراد ماشینش را برطرف کنه را سر در گم کرده وقت سایر بازدید کننده را بیهوده تلف کنه.
    در مورد پیچهای اسبک سوپاپ راهکاری را پیدا کردم که نتیجه مطلوب داد حتما به اشتراک می گذارم .
    Last edited by kcnc; 01-01-2019 at 05:34.

15. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عاره عتفاقن مال منم صدا توربین خعلی ریز شنیده میشه! ولی عاخه توربین چجوریا ارتباط داره با روغن موتور؟

اقا سعید دلیلش روغن هست یا کیفیت نداره دردمای ویسکوزیته بالا فیلم روغن را حفط کنه یا ویسکوزیته پایینتری داره بخاطر همین استهلاک درتوربین بوجود میاد وپروانه توربین وایمپالر زیر باز منفی میچرخه واین فشار منفی تولید صدا میکنه

راستی اقا سعید قیمت ماشینتون چنده ؟
    مصرف سوخت هم بفرمایید

17. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

اقا سعید دلیلش روغن هست یا کیفیت نداره دردمای ویسکوزیته بالا فیلم روغن را حفط کنه یا ویسکوزیته پایینتری داره بخاطر همین استهلاک درتوربین بوجود میاد وپروانه توربین وایمپالر زیر باز منفی میچرخه واین فشار منفی تولید صدا میکنه

راستی اقا سعید قیمت ماشینتون چنده ؟
    مصرف سوخت هم بفرمایید

والا یکی اینکه دقیق مشخص نی و یکی هم اینکه من بدم میاد الکی قیمت پرت بگم!
    حدود 35 یا کمتر.
    مصرفش هم دقیق اندازه گرفته بودم صدی 10 تا منتها تا قبل از یه سری اتفاقات عجیب!!!
    الانم که دقیقا اومدم پست بذارم ببینم تنظیم کاربراتور (برا مصرف سوخت گازخور) چجوره؟
    کاربراتور رو باز کردم و واشرش رو عوض کردم حالا یخورده بد شده تنظیماتش.
    البته:
    یه لبه فلزی پشت شناور بودش که من اونو یه مقدار کج کردم که فک میکنم سوزنک بالای شناور بیشتر میاد پایین و درنتیجه میزان سوخت ورودی بیشتر میشه.
    اینا همه حدس های من در مورد عملکرد سیستم هستش.
    میخوام بدونم آیا درست متوجه شدم؟ همین کار باعث افزایش مصرف سوخت و البته خفه شدن ماشین در بعضی مواقع شده؟

مرسی

19. 2 کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •