تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 629 از 1129 اولاول ... 129529579619625626627628629630631632633639679729 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,281 به 6,290 از 11290

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امروز عجب روزي بود!!
    اول صبح ماشين روشن نشد! باطري خيلي ضعيف شده بود، چند روزي بود كه كمي در روشن شدن مكث ميكرد و فكر ميكردم سرباطري كثيفه و يا شل شده، اما امروز ديگه كلا بيخيال استارت شد!
    تست كردم و ديدم مشكل از باطري بوده ، ناچارا يه باطري ديگه خريدم( گارانتي باطري قبلي كه ايراني بود، به نام باتيس، بهمن پارسال تمام شده)
    باطري جديد كره اي و به قيمت 160.000 و 74 آمپر

كمپرسور نو كره اي دوو براي پرايد خريدم ، با سفتكن تسمه و پولي مناسب سر ميل لنگ( تسمه شياري پهن ميخوره) و پايه اتصال كمپرسور به سيلندر موتور،كه كلا شد 375.000 تومان. اگر نمونه ساندن خودشو ميخواستم بگيرم 530.000 ميشد( شايد هم بيشتر). اميدوارم اگر براي نوا خواستم كمپرسور بگيرم( كره اي يا ژاپني) ديگه با قيمت دلار بيشتر نشه..

خلاصه عجب شنبه اي رو شروع كردم!!
    535.000 تومان تا قبل از ظهر خرج شد!!خدا ميدونه ديگه قراره چيا بشه؟؟!!

2. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اقا ما یک نوا داشتیم که پدرم عاشقش بود و به مدت 25 سال داشتش . مدلش هم ازون دنده فرمونی ها بود که کولر نداشت .
    ما خودمون رو کشتیم تا فروختش و یک 405 گرفت . البته ماشین بسیار نرم و خوبی بود . خیلی با دوام و محکم . کسی جرات نزدیک شدن بهش رو نداشت . یکبار با یک مینی بوس تصادف کردیم که سپر مینی بوس رو کند و خودش چیزیش نشد ولی دیگه دورانش بسر اوده بود . پس از اون تونستیم لذت سفر با ماشین کولر دار و نرم تر از شورلت رو بچشیم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    دیدم صحبت از صافی گیربکس شده گفتم من هم سوالم رو بپرسم.
    من تا حالا فکر میکردم که گیربکس فقط همون یه صافی رو داره که از زیر با دو تا پیچ وصل میشه و مربعی هست.فکر نمیکردم که صافی دیگه ای داشته باشه.حالا شما میتونید از اون دوتا صافی دیگه عکسی بذارید؟ و بگید که جاشون کجاست؟ که اگه خواستیم عوض کنیم همه رو با هم عوض کنیم.
    بله من هم تا وقتی که گیربکس رو شخصا تعمیر نکردم این نکته رو نمیدونستم.
    برای تعمیر گیربکس خودم یه کیت واشرجات اصلی گیربکس گرفتم و داخل اون کیت این دو صافی مخروطی کوچک قرار داشت .خلاصه تا وقتی نمونه های کهنه رو از قسمت زیری گیربکس بیرون نیاوردم متوجه ماجرا نشدم.
    یکی از صافیهای مخروطی(بزرگتره) پر شده بود و فشار روغن گیربکس توری اون رو پاره کرده بود.
    Last edited by MJ1970; 17-04-2013 at 19:22.

5. 4 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت saeidkhaleghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

خیلی خب. مثن ک من تو بد مخمصه ای گیر افتادم! از یه ترف شدیداً این ماشین رو دوست دارم و میخوامش! هرطور شده حتی اوراقیشو.

از یه طرف وضعیت مالی نامتناسب. و از یه طرف حرف های شما [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] ک شیدیداً رو من تاثیر منفی گذاشت ولی همچنان من خاهانه این ماشینم!
    من تابحال از خودم ماشینی نداشتم و تصمیم گرفتم اولین ماشینی ک میخرم یک ماشین زیبا و خاص باشه ک این مدل شورلت مدنظرم بودو هست
    شما میتونید منو تو مسیر درست قرار بدید تا سر اولین ماشینی ک میخوام بخرم ضرر نکنمو به یکی از آرزو های خیلی خیلی قدیمیم برسم؟
    و این که هیچ اطلاعاتی راجب فنی ماشین ها ندارم چه برسه به ماشنی های کلاسیک آمریکایی
    با این چیزایی ک الان بشما گفتم فکر میکنم نظر شما این باشه ک این قضیه رو ولکنم تا اطلاعاتم راجب ماشین ها بیشتر شه و وضعیت مالیم مساعد شه بعدش سمت این ماشین ها برم.
    ولی همچنان خیلی شوق برای خرید این ماشین دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ممنونم از راهنماییتون جناب ام جی یه سوال دیگه هم داشتم ماشین قبلی من هم نوا بود که دنداش یه اتومات داشت یه ال ۱ ویه ال ۲ اما اینیکی ال فقط یکی داره که وقتی ال میزنم یک ودو را میده اما ماشین قبلی یه ال ۱ تنها هم داشت که فقط با یکحرکت کنه .حالا جریان چیه؟ خود صاحبش میگفت این مدل گیربکس با بقیه فرق داره ممنون میشم راهنمایی کنید

8. این کاربر از سعید سوپری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

خب منم یک مدت بود خیلی تو فکر این تیغ های ژله ای بودم. از طرفی پایه ها به بیوک نمیخورد. بالاخره با صرف هزینه گفتم آزمایش کنم ببینم نتیجه به چه صورته. خداشکر جواب هم داد.
    اول از همه رفتم از دوست مکانیک ام دوتا بازویی برف پاکن بیوک گرفتم ( پولی ندادم نمیدونم چند حساب میکنه) بعدش رفتم پیش لازم یدکی . یک عدد تیغ برف پاکن ژله ای گرفتم. متاسفانه 16 فقط داشت چون من تک میخواستم ( صرفا آزمایش). با دوتا رابط ( رابط های خودم خوب سفت نمیشد) شد 8تومن
    ابتدا قسمت پرسی خار جلو رو شکستم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم خوده بازو
    رابطی که لازم فروش داد./
    تعویض رابط تیغ ژله ای با رابط مورد نظر
    نتیجه کار
    خب 16 خیلی کمه. یک سری اندازه گیری هایی کردم که بعدش برم پیشش ببینم 20 یا 22 کدومش مناسب هست که زیاد بلند هم نباشه به زه گیر کنه. با توجه به اینکه الان رابط گذاشتم تیغ در بالا تر قرار میگیره پس میشه تیغ سایز بزرگ تر استفاده کرد ( در صورتی که قبلا با 18 کامل اندازه بود و بیشتر از اون مشکل دار بود )
    چند وقت پیش تیغ های برف پاکن ماشین دیگه ام رو عوض کردم ( سمند) کهنه های رو نگه داشتم ( همیشه این جور چیزا رو نگه میدارم بعدا یک جایی لازم میشه ) با رابط جدید امتحان کردم ببینم چه جوری میشه
    تیغ برزگه ( 24 هست)
    البته وقت تا ته میره معلومه به زه گیر میکنه. پس میشه گفت شماره 22 برای اینکار مناسبه
    موفق باشید

10. 4 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم ماشین قبلی من هم نوا بود که دنداش یه اتومات داشت یه ال ۱ ویه ال ۲ اما اینیکی ال فقط یکی داره که وقتی ال میزنم یک ودو را میده اما ماشین قبلی یه ال ۱ تنها هم داشت که فقط با یکحرکت کنه .حالا جریان چیه؟ خود صاحبش میگفت این مدل گیربکس با بقیه فرق داره ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر گیربکس شما همون 350 هست و به فرض اگر 400 هم باشه فرقی نمیکنه .چون هر دو 3 دنده هستند و P R N D L1 L2 دارند و از این بابت هیچ فرقی ندارند.
    اما یک سری تنظیمات زیر ماشین وجود داره و حرکت دسته دنده رو به گیربکس منتقل میکنه و اگر خوب تنظیم نشه 2 حالت داره
    1-وقتی دسته دنده روی پارک میره گیربکس قفل نمیشه .
    2- وقتی دسته دنده را روی L1 قرار
    میدید گیربکس روی L1 نمیره و روی L2 باقی میمونه و ماشین طبق روال دنده 1 رو پر میکنه و میره 2
    تنظیم اون کار خیلی سختی نیست ولی به تجربه نیاز داره که با مراجعه به یک مکانیک میتونید اون رو تنظیم کنید.
    Last edited by MJ1970; 13-04-2013 at 20:21.

12. 4 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ممنونم از شما جناب mjاطلاعات خوبی دادین واقعا اگه این کلوپ نبود مخارج ماشینا آمریکایی زیاد که هست هیچ دیگه بخاطر نبودن تجربیات افراد چند برابر هم میشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

راستی وقتی چراغها ماشین را روشن میکنم پشت آمپرروشن نمیشه اما سویچ را که باز میکنم چراغ برق و روغن روشن مشه یعنی لامپهای صفحه کیلومتر کلا سوخته یا از جایی قطع شده؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

راستی وقتی چراغها ماشین را روشن میکنم پشت آمپرروشن نمیشه اما سویچ را که باز میکنم چراغ برق و روغن روشن مشه یعنی لامپهای صفحه کیلومتر کلا سوخته یا از جایی قطع شده؟
    وقتی کلید چراغ رو یک مرحله بیرون میکشید باید چراغهای پشت امپر و پشت کلید کولر و کلید شیشه شور و چراغهای کوچک دور ماشین و روی جلوپنجره روشن بشن . اگه همه با هم روشن نمیشه ممکنه کلید مشکل داره و یا اینکه یکی از فیوزها مشکل داره که در مرحله ی اول همه ی فیوزها رو با یک لامپ و چراغ تست کنید و هرکدام سوخته بود تعویض کنید.
    اگه مشکل حل نشد سراغ کلید برید و سلامت اون رو تست کنید و میشه با یک لامپ و چراغ معمولی هم تستش کرد و اینکه فهمید که کلید وقتی یک مرحله بیرون کشیده میشه خروجی برق داره یا نه؟
    اگه نداره که کلید مشکل داره(یعنی یه برق بهش وارد میشه و وقتی یک مرحله بیرون اومد باید یک برق دیگه خارج بشه).
    اگه کلید هم سالم بود بعد باید سراغ پشت امپر رفت و بررسی کرد که ایا سوکت اون سالمه و جا فیشهای مسی اون سالم هستن یا بریده شدن و ریختن(خیلی شایع هست) و اگر جافیشها قطع بشن باید ترمیم بشن.
    احتمال اینکه همه ی چراغهای صفحه کیلومتر با هم بسوزن خیلی کم هست.

16. 3 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •