تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2594 از 2600 اولاول ... 15942094249425442584259025912592259325942595259625972598 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,931 به 25,940 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام ممنونم بابت راهنمایی واقعیت این قسمت
    مودم رو ببری به کابل خود مخابرات بزنی و کابل ساختمان رو جدا کنی
    رو نمیدونم چطوری باید انجام بدم... ولی زمانی که تو روزای تعطیل این مشکل نیست و قبلا هم با همین شرایط مشکلی نبوده ممکنه مشکل داخل ساختمان باشه؟
    سلام
    منظور دوستمون اینه که کابل تلفن که از کوچه وارد خونه شما شده رو پیدا کنی، معمولا داخل تابلوی برق کنار کنتور برق هست. مرحله بعد پیدا کردن خط تلفن خودتون هست. برای این کار یه تلفن که سه شاخه داشته باشه رو به تک تک زوج سیم های داخل جعبه تقسیم وصل کن و با موبایل به خط خودتون زنگ بزن ببین تلفن زنگ میخوره یا نه. بعد از پیدا کردن خط، سیم خودتون رو از جعبه تقسیم باز کن و بپیچ به سه شاخه تلفن و اون سر کابل هم به مودم وصل کن و وضعیت خط رو در مودم ببین.
    Last edited by Amir1234646; 19-09-2023 at 09:44.

2. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    منظور دوستمون اینه که کابل تلفن که از کوچه وارد خونه شما شده رو پیدا کنی، معمولا داخل تابلوی برق کنار کنتور برق هست. مرحله بعد پیدا کردن خط تلفن خودتون هست. برای این کار یه تلفن که سه شاخه داشته باشه رو به تک تک زوج سیم های داخل جعبه تقسیم وصل کن و با موبایل به خط خودتون زنگ بزن ببین تلفن زنگ میخوره یا نه. بعد از پیدا کردن خط، سیم خودتون رو از جعبه تقسیم باز کن و بپیچ به سه شاخه تلفن و اون سر کابل هم به مودم وصل کن و وضعیت خط رو در مودم ببین.
    سلام خیلی ممنونم بابت توضیحاتتون این کارو انجام دادم ولی اس ان آر ها تغییری نکرد. ولی سرعت رو که گفتم از ۱۶ بیارن روی ۸ اس ان ار دان استریمم دوبرابرشده
    Last edited by adameh_bahal; 20-09-2023 at 13:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام
    دوستان امروز خودبخود طرح اینترنتم تغییر کرده . هرچی هم زنگ میزنم ۲۰۲۰ اصلا تماس برقرار نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان می‌خواستم تجربه خودمو از گرفتن اینترنت از مخابرات باهاتون به اشتراک بگذارم حدود دو هفته هست که من اینترنت از مخابرات گرفتم و snr از سر خط که چک می‌کنم شیش و نیم و ۱۱ هستش سرعتی که گرفتم ۱۶ مگ هست ریت دانلودم نهایت ۸۰۰ کیلو می‌باشد وقتی به ۲۰۲۰ زنگ می‌زنم اونا این snr 6 را روی خط من می‌بینن و قبول دارن که ایراد وجود داره و ارجاع میدن به مخابرات جعفری ولنجک مخابرات هم میگه که snr شما اینجا ۱۸ دیده میشه و کلا زیر بار نمیره و این دوگانگی بین ۲۰۲۰ و مخابرات محله یک معضل تبدیل شده خواستم بگم که به هیچ عنوان تا وقتی که مجبور نباشید از مخابرات سرویس اینترنت دریافت نکنید فقط تنها مزیتی که داره قیمت پایینه و کیفیت به هیچ عنوان ندارد جالبه اونکسی که از مخابرات امده بود برا چک تاکید می‌کرد باید سیم کشی ساختمان عوض بشه با این که سیم‌کشی جدید داره و بعد که ازش پرسیدم اگه کل سیم‌کشی عوض کنم مشکلم دیگه حل میشه برگشت گفت قول نمی‌دم و معلوم نمیکنه !!! یعنی حروم لقمگی حرومزادگی از تک تک ارکان این مملکت فاسد می‌باره...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان می‌خواستم تجربه خودمو از گرفتن اینترنت از مخابرات باهاتون به اشتراک بگذارم حدود دو هفته هست که من اینترنت از مخابرات گرفتم و snr از سر خط که چک می‌کنم شیش و نیم و ۱۱ هستش سرعتی که گرفتم ۱۶ مگ هست ریت دانلودم نهایت ۸۰۰ کیلو می‌باشد وقتی به ۲۰۲۰ زنگ می‌زنم اونا این snr 6 را روی خط من می‌بینن و قبول دارن که ایراد وجود داره و ارجاع میدن به مخابرات جعفری ولنجک مخابرات هم میگه که snr شما اینجا ۱۸ دیده میشه و کلا زیر بار نمیره و این دوگانگی بین ۲۰۲۰ و مخابرات محله یک معضل تبدیل شده خواستم بگم که به هیچ عنوان تا وقتی که مجبور نباشید از مخابرات سرویس اینترنت دریافت نکنید فقط تنها مزیتی که داره قیمت پایینه و کیفیت به هیچ عنوان ندارد جالبه اونکسی که از مخابرات امده بود برا چک تاکید می‌کرد باید سیم کشی ساختمان عوض بشه با این که سیم‌کشی جدید داره و بعد که ازش پرسیدم اگه کل سیم‌کشی عوض کنم مشکلم دیگه حل میشه برگشت گفت قول نمی‌دم و معلوم نمیکنه !!! یعنی حروم لقمگی حرومزادگی از تک تک ارکان این مملکت فاسد می‌باره...

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ببین نامیدی لازم نیست
    شما بی اطلاعی

در سایت بازرسی مخابرات bazresi tci ir شکایت بزن کل ماجرا رو کامل بنویس
    من خیلی از مشکلات ام با همین بازرسی مخابرات حل شده
    بازرسی مخابرات تو حل کردن مشکلات قدرت زیادی داره

دوم
    اگر بازرسی حل نکرد که بعیده در پنل سایت مخابرات گوشه سمت راست زیر منوی پشتیبانی درخواست SLA رو اجرا کن به غلط کردن میفتن

8. این کاربر از rtmreza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان اگر کسی تمایل داشت از این کمپین حمایت کنه. کمپین توقف فروش حجمی اینترنت ثابت هستش

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان اگر کسی تمایل داشت از این کمپین حمایت کنه. کمپین توقف فروش حجمی اینترنت ثابت هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما را دارم با این تفاوت که من از سر خط هم چک کردم و snr 6 میده زنگ میزنم 2020 اونا هم تایید میکنن اونا ارجاع میدن به مخابرات محل مخابرات محل هم یه سیم کش به عنوان کارشناس میفرسته آقای سیم کش میاد از سر خط سیم وصل میکنه به مودم خودش زنگ میزنه به مخابرات میگه چک کن از پشت خط طرف میگه snr 19 و عالیه و به به و چه چه!!! به آقای سیمکش میگم پس چرا اینجا رو لپتاب داره 6 نشون میده میگه من نمیدونم!!! من از لبتاب چیزی نمیفهمم!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان من چند ماهی هست هی اینترنتم در حد یک دقیقه قطع میشه و بعد دوباره وصل میشه بیشترم تو روزای کاری و زمان هایی که تعطیل نیست این اتفاق میفته. Line Attenuation ام همیشه زیر ۲۰ هست ولی snr توی روزای غیرتعطیل از ۳ ۴ تا ۶ هست ولی غیر تعطیل از ۶ تا ۸ متغیره. مخابرات میگه سمت ما اوکیه سیم کشی ساختمان رو چک کنید در صورتی که من قبلا این مشکل رو نداشتم و روزای تعطیل هم تقریبا مشکلی نیست. واقعا روانیم کرده هر ساعت هی هی قطع میشه وصل میشه، کسی مشکل مشابه داشته و راه حلی داره؟
    سلام دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما را دارم با این تفاوت که من از سر خط هم چک کردم و snr 6 میده زنگ میزنم 2020 اونا هم تایید میکنن اونا ارجاع میدن به مخابرات محل مخابرات محل هم یه سیم کش به عنوان کارشناس میفرسته آقای سیم کش میاد از سر خط سیم وصل میکنه به مودم خودش زنگ میزنه به مخابرات میگه چک کن از پشت خط طرف میگه snr 19 و عالیه و به به و چه چه!!! به آقای سیمکش میگم پس چرا اینجا رو لپتاب داره 6 نشون میده میگه من نمیدونم!!! من از لبتاب چیزی نمیفهمم!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ببین نامیدی لازم نیست
    شما بی اطلاعی

در سایت بازرسی مخابرات bazresi tci ir شکایت بزن کل ماجرا رو کامل بنویس
    من خیلی از مشکلات ام با همین بازرسی مخابرات حل شده
    بازرسی مخابرات تو حل کردن مشکلات قدرت زیادی داره

دوم
    اگر بازرسی حل نکرد که بعیده در پنل سایت مخابرات گوشه سمت راست زیر منوی پشتیبانی درخواست SLA رو اجرا کن به غلط کردن میفتن
    سلام
    با درخواست SLA چه اتفاقی میفته ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •