تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1219 از 1319 اولاول ... 21971911191169120912151216121712181219122012211222122312291269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,181 به 12,190 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان من با توجه به کارم نیاز به آپلود با سرعت بالا دارم (تولید محتوای آموزشی). توی تست های speedtest.net، سرعت آپلودم به راحتی به 40-30 مگ میرسه اما موقعی که میخوام روی سرور های خودمون فایل آپلود کنم چه با FTP چه HTTP چه SFTP، سرعت به ازای هر کانکشن بیشتر از حدود 4 مگ (مگابیت) نمیرسه، دو سه تا فایل همزمان بذارم مجموعش به زور به 6 مگ میرسه. (در نظر داشته باشید که توی محل کارم با سرعت حدود 40 مگ رو همون سرور ها آپلود داریم) میخوام ببینم آیا برای سرور های مربوط به speedtest محدودیت سرعت رو برداشتن و برای IP های دیگه محدودیت سرعت گذاشتن؟ در این صورت یا در غیر این صورت راهی هست بشه با سرعتی که واقعاً شبکه کششش رو داره آپلود کرد؟ خیلی این قضیه داره اختلال ایجاد میکنه تو کارم.
    محلی که هستم، تا سرعت 207 مگ هم سرعت دانلود گرفتم.
    شما داری در محیط کارتون داخلی استفاده میکنی که سرعتت روی سرورها بالا هست
    اما اگر از جای دیگه بخواهی رو سروها اپود بزنی خوب میشه خارجی و سرعت میاد پایین
    ضمنا تست اسپید تست قرار نیست هرچی میزنه همون هم برای شما باشه
    سرورها فرق دارن

نت خودم سرور ftpدارم شبکه داخلی عالی با سرعت بسیار بالا
    اما از بیرون فایل بزنم سرعت داغونه با وجود اینکه اپلودم بالا هست

2. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

شما داری در محیط کارتون داخلی استفاده میکنی که سرعتت روی سرورها بالا هست
    اما اگر از جای دیگه بخواهی رو سروها اپود بزنی خوب میشه خارجی و سرعت میاد پایین
    ضمنا تست اسپید تست قرار نیست هرچی میزنه همون هم برای شما باشه
    سرورها فرق دارن

نت خودم سرور ftpدارم شبکه داخلی عالی با سرعت بسیار بالا
    اما از بیرون فایل بزنم سرعت داغونه با وجود اینکه اپلودم بالا هست
    نه دوست عزیز داخلی کجا بود.
    روی چند سرور و هاست مختلف که هر کدومشون یه جاست و هیچ کدوم توی محل کار نیست!

4. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

از این شرکت توقع کیفیت نداشته باشید کلا شرکت تخصصی و پیشرفته ای نیست افرادی هم که بعنوان پشتیبانی فنی شبکه هاشون فعالیت میکنند اصلا حرفه ای
    و بقولی اینکاره نیستند و صرفا دلبخاهی هرکاری دلشون بخواهد انجام میدهند
    شبکه اینها طوری نیست که نیاز کاربرهای حرفه ای اینترنت را براورده کند و هرچقدر هم که شبکه شان کشش نداشته باشد باز هم با تبلیغ و دروغ به تعداد کاربرهای اینترنتشان اضافه میکنند و صرفا اینترنت داشتن شما برایشان قابل قبول است!

نوع دیگر دروغ گفتنشان این است که در فلان منطقه تهران اگر سرعت فوقالعاده و بسیار عالیست این فقط و فقط بخاطر خلوط بودن اون منطقه و دکل است

این احمقها فکر میکنند در این شهر یکی هم پیدا نمیشود که بتواند بفهمد در همون دکلهای اون مناطق مثلا خلوت هم تعداد کاربرهای متصل به اون شبکه زیاد است

کلا از دروغ گفتنشان در کنار محدود کردن کاربرهایشان مشخص است چه نوع موجوداتی بعنوان تیم پشتیبانی برای این شرکت مشغول بکار هستند

6. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اوایل سال پیش که تست سرعت با این مودم گزاشتم سرعتم ثابت بیشتر از شما بود(با انتن داخلی مودم) باز هم میدونستم سرعت کامل رو نگرفتم که البته تستهای بعدیم عالی بود(با انتن خارجی)
    بعدش هم که B525 دار شدمو و تستهای سرعت با این مودم هم عجیب بود چه فایده فلان فلان شده ها محدود میکنند انگار طرف سرعت رو میبینه حسودیش میشه سریع محدود میکنه یا اینکه دستور داره کلا نفهمیدیم اینکارشون اتش به اختیاره یا از سر نفهمی

8. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اوایل سال پیش که تست سرعت با این مودم گزاشتم سرعتم ثابت بیشتر از شما بود(با انتن داخلی مودم) باز هم میدونستم سرعت کامل رو نگرفتم که البته تستهای بعدیم عالی بود(با انتن خارجی)
    بعدش هم که B525 دار شدمو و تستهای سرعت با این مودم هم عجیب بود چه فایده فلان فلان شده ها محدود میکنند انگار طرف سرعت رو میبینه حسودیش میشه سریع محدود میکنه یا اینکه دستور داره کلا نفهمیدیم اینکارشون اتش به اختیاره یا از سر نفهمی
    این مودم سوراخ سومبه های زیادی داره که هنوز عمومی نشده!!!
    یکی از مودم های تاپه ایرانه!
    و تمام تست ها حاکی از این است که تک باند ای 60 از 525 فرا تره ولی رو تجمیع 525 پرچم بالاست!
    موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

در مورد مودم 4G ساخت داخل که مثلا باید با کیفیت ساخت بالا و قابل تحسین و با ارزش خرید باشد نظرتان چیست و اینکه چه شرکتی از تولید این مودم حمایت میکند

چرا با ارز ؟؟؟4 تومانی قطعه وارد میکنند و محصول نهایی که حداقل باید قیمتی 150 هزار تومانی داشته باشد با قیمتی چند برابر میفروشند؟
    اگر کیفیت قطعات استفاده شده و مونتاژ بالا میبود که اصلا اینطور نیست چرا فلان شرکت از این تولید بیکیفیت حمایت میکند و با قیمتی غیر منصفانه بفروش میرساند؟
    مگر مودم بسیار باکیفیتی مثل هواوی B612 هنگام ورود و فروش به بازار ایران چقدر قیمت داشت؟ بیشتر از 150 هزار تومان؟ که واقعا اینطور بود

اگر کیفیت ساخت این مودم واقعا عالی باشد باز هم بخاطر ساخت داخل بودن و استفاده از ارز دولتی برای واردات قطعات آن و بعد منتاژ نباید واقعا به این قیمت عرضه میش خب این کلاهبرداری هست و یا خیر

11. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سرعت شبانه رو

13. این کاربر از apple021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان من با توجه به کارم نیاز به آپلود با سرعت بالا دارم (تولید محتوای آموزشی). توی تست های speedtest.net، سرعت آپلودم به راحتی به 40-30 مگ میرسه اما موقعی که میخوام روی سرور های خودمون فایل آپلود کنم چه با FTP چه HTTP چه SFTP، سرعت به ازای هر کانکشن بیشتر از حدود 4 مگ (مگابیت) نمیرسه، دو سه تا فایل همزمان بذارم مجموعش به زور به 6 مگ میرسه. (در نظر داشته باشید که توی محل کارم با سرعت حدود 40 مگ رو همون سرور ها آپلود داریم) میخوام ببینم آیا برای سرور های مربوط به speedtest محدودیت سرعت رو برداشتن و برای IP های دیگه محدودیت سرعت گذاشتن؟ در این صورت یا در غیر این صورت راهی هست بشه با سرعتی که واقعاً شبکه کششش رو داره آپلود کرد؟ خیلی این قضیه داره اختلال ایجاد میکنه تو کارم.
    محلی که هستم، تا سرعت 207 مگ هم سرعت دانلود گرفتم.
    سلام.
    من با سه تا سرور مختلف امتحان کردم که هر کدوم تو یه کشور بودن: آلمان، فرانسه و آمریکا.
    با سرور آلمان که از دیتاسنتر هتزنر بود مشکل داشتم و سرعت آپلودم (FTP) خیلی پائین بود ولی با دوتا سرور دیگه (که فکر کنم دیتاسنترشون غیر از هتزنر بود)، مشکلی از بابت سرعت آپلود نداشتم.
    این در حالی بود که وقتی از اینترنت خودم تست سرعت اسپیدتست به کشور آلمان میزدم سرعت آپلودم اوکی بود. (یعنی به اسپیدتست نمیتونید اکتفا کنید، حتماً باید با سرور خودتون تست بزنید.)
    به نظرم یه سرور دیگه که دیتاسنتر متفاوتی داره تهیه کنید و تست آپلود انجام بدید.

15. این کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان

خواستم بپرسم خط های دائمی که از سایر اپراتورها ترابرد میشن روی همراه اول ، شرایط افزایش ودیعه یا همون حد اعتبار توسط سیستم همراه اول دارند یا نه؟

ممنون

17. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Thesaeedtk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

زیبا نیست بچه ها سرعت اینترنت 4g همراه آخر سیگنال خوبه اینا به نظرتون دارن چیکار میکنن ؟؟؟
    ایرانسل راحت ۵۰ به من میده که میشه حدود ۸ تو دانلود
    تازه زنگ زدم میگم من اومدم مودم خریدم ازتون چرا اینقدر سرعت پایینه میگه اسپید تست بگیر میگم با اسپید تست ۵ میگه خوب درسته دیگه زیر ۴ کندی حساب میشه رو شبکه ۴g

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

19. این کاربر از Thesaeedtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •