تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1316 از 1319 اولاول ... 31681612161266130613121313131413151316131713181319 آخرآخر
نمايش نتايج 13,151 به 13,160 از 13183

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

همراه اول سرعت مدار فیروزه ای رو هم برا سایتای خارجی کرده 250 کیلوبایت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سرعت دانلود از برخی سایت های خارجی محدود شده به 250 کیلوبایت و فرقی نداره ADSL داشته باشی یا فیبر!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سرعت دانلود از برخی سایت های خارجی محدود شده به 250 کیلوبایت و فرقی نداره ADSL داشته باشی یا فیبر!
    اینجوری نیست دوست من . فیبر که داشته باشی ، رادار گیم وزارت ارتباطات را میزنی فول اسپید دان میکنه .

مخصوصا با دان منیجر

پيش فرض

باید راهی برای دور زدن محدودیت سرعت بعد از 50 گیگ پیدا کنیم
    راهی خب نداره به نظرم یا باید درخواست بدیم به همراه اول کلا این بسته رو برداره و به جاش یه بسته 100 گیگ بین الملل شبانه بهمون بده که نگران محدودیتش نباشیم مثل adsl مخابرات که بسته شب نشین داره یا اینکه از دوتا نت adsl برای دانلود تجمیع سرعت کنیم بشه 32 مگابیت ( که بازم از نت همراه اولی که من دریافت میکنم 50 مگابیت کمتره ولی ثبات بیشتری داره) یا اینکه به قول یکی از همین دوستان که در پست های قبلی اشاره کردن یدونه سیمکارت همراه اول بخریم 4 تا هم هدیه بدن مجموعا 500 گیگ نامحدود ازین 5 تا سیمکارت بکشیم که من این راه آخر رو خیلی می پسندم حالا همراه اول اگه این نوشته ی منو ببینه اون هدیه رو کلا جمعش میکنه

4. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام عزیزان
    من تو سایت های ایرانی مثل دانلودها که چیزی دانلود میکنم سرعت رو 10 مگه ولی سایت هایی که سرورشون خارجیه سرعت میاد رو 250 کیلو بایت. راهی برای حل این مشکل هست؟

داره خودمونی میشه pasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام عزیزان
    من تو سایت های ایرانی مثل دانلودها که چیزی دانلود میکنم سرعت رو 10 مگه ولی سایت هایی که سرورشون خارجیه سرعت میاد رو 250 کیلو بایت. راهی برای حل این مشکل هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان به عنوان مثال یه بسته ماهانه 2 گیگ داشته باشیم و یه بسته نامحدود شبانه ماهانه هم بخریم چجور محاسبه میشه؟
    ایا ساعت 1 به بعد خودش از بسته شبانه استفاده میکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

پيش فرض

دوستان به عنوان مثال یه بسته ماهانه 2 گیگ داشته باشیم و یه بسته نامحدود شبانه ماهانه هم بخریم چجور محاسبه میشه؟
    ایا ساعت 1 به بعد خودش از بسته شبانه استفاده میکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    در ساعات 1 تا 11 صبح فقط از بسته ی نامحدود استفاده میشه اگر موجود باشه وگرنه بسته معمولی مثلا 2 گیگ ماهانه که گفتید استفاده میشه.

9. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

سلام عزیزان
    من به این مشکل تا حالا دقت نکرده بودم مال منم همینطوریه به علاوه ی اینکه در طول روز هم تا یک مگابایت(۸ مگابیت) بیشتر سرعت نمیده ولی ۱ تا ۱۱ صبح ۲ مگابیت( ۲۵۰ کیلوبایت) بیشتر سرعت نمیدن برای سرور خارجی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

من به این مشکل تا حالا دقت نکرده بودم مال منم همینطوریه به علاوه ی اینکه در طول روز هم تا یک مگابایت(۸ مگابیت) بیشتر سرعت نمیده ولی ۱ تا ۱۱ صبح ۲ مگابیت( ۲۵۰ کیلوبایت) بیشتر سرعت نمیدن برای سرور خارجی.
    این مورد را باید با پشتیبانی همراه اول در میان بگزارید مخصوصا در مورد ip ادرس مربوط به کشورهایی که سرعت دانلود و اپلود شما با انها پایین است چون این نوسان و محدودیت سرعت ممکن است حتی از سمت اوپراتور همراه اول نباشد برای همین شما باید با پشتیبانی در میان بگزارید که مشخص بشود ایا محدودیت با ادرس آی پیهای کشورهای مورد نظر شما از سمت اوپراتور است ویا از سمت هاستها و سرورها اتفاق افتاده

الان از دوتا دیتاسنتر بزرگ امریکایی و المانی تست گرفتم مشکلی خاصی ندیدم و اتفاقا سرویس رفع تحریم هم روشن بود. سرعت با یک کانکشن بالای 1 مگابایت است

photo20 .ir/images/kl7b7z930dgwuby97clb.jpg
    photo20 .ir/images/mgeat2945t5t9fvah09.jpg

البته در مورد اعمال محدودیت برروی سرویسها و پورتهای مربوط به l2tp و pptp و sspt و... جای تعمل و انتقاد زیادی از دولت و اوپراتورهای ایرانی وجود دارد چون امروزه استفاده و بروزرسانی از نرمافزارهای ضد ویروس و امنیتی و دریافت انواع بروزرسانیهای مربوط به سیستمعاملها و نرمافزارهایشان و ... واقعا بدون سرویسهایی عبور از تحریم تقریبا غیر ممکن است. متاسفانه اینها به امنیت مردم در اینترنت توجهی ندارند. بستن پروتوکولها و سرویسهای اینترنت بدترین تصمیم و بشدت به ضرر مردم است
    Last edited by Dr.vpn; 08-12-2023 at 16:46.

12. 2 کاربر از Dr.vpn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این شبانه 100 گیگ چطور میشه فهمید چقدر مونده ؟ من خطم ثابت هست میترسم تموم بشه یهو پول بندازه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

1. shervin115

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •