تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1318 از 1319 اولاول ... 318818121812681308131413151316131713181319 آخرآخر
نمايش نتايج 13,171 به 13,180 از 13185

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

مودم zte اگر cat6 رو در نظر نگیریم یک سر و گردن از گرین پکت بالاتره .

ولی اختلاف قیمتی نداره .

نظر من همون مودم Cat6 بگیری ضرر نمیکنی .
    دوست عزیز گفتی گرین پکت توجه ام جلب شد
    دقیقا کدوم مدل این برنده؟
    ممنون میشم بگی

پيش فرض

مودم zte اگر cat6 رو در نظر نگیریم یک سر و گردن از گرین پکت بالاتره .

ولی اختلاف قیمتی نداره .

نظر من همون مودم Cat6 بگیری ضرر نمیکنی .
    ممنونم
    ولی نگرانی من بعد از آنلاکه که دیگه آپدیت نمیشه مودم. برای آینده نگری مودم 6200 و از نظر شخصی احتمالا MF283V رو بگیرم چون به صورت مادرزاد آنلاک هست و فقط ایرادش همون نبود cat6 هست وگرنه دوتا آنتن خارجی بهش وصل میشه که تو ثبات نت خیلی تاثیر داره.
    نکته بعدی اینجاست ما اینجا تو روستا هستیم و همراه اول فقط رو باند b3 فرکانس داده و همینم با تست های من تا 50 مگابیت تونستم ازش سرعت بگیرم اونم به صورت تک مودم اگر مثلا یه مودم با سیم همراه اول وصل باشه دو تا هم گوشی به همراه اول بازم مجموعا ازین سه تا 50 مگابیت میگیرم (با تجمیع سرعت)انگار این تک دکل محدودیت پهنای باند داره حالا نمیدونم بخاطر پوشش tdlte مبین نت هست یا نه ولی روی ایرانسل با cat4 و تک مودم تا 70 مگابیتم سرعت گرفتم.
    Last edited by Microsoft Windows; 17-12-2023 at 17:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

عجب
    Last edited by Dr.vpn; 26-03-2024 at 01:37.

پيش فرض

از نظر سرعت اینترنت همراه, بهتر از ایرانسل نیست این همراه اول نوسان و مشکلات زیادی دارد
    ولی یه مشکلی ایرانسل داره برای من نمیدونم برای همه اینطوره یا نه من اکثرا برای دانلود از همین بسته های شبانشون فقط استفاده میکنم و بسته دیگه ای نمیزنم قاعدتا شارژ هم نداره اون سیم ها. همراه اول به ساعت 1 که میرسه راحت بدون دردسر دانلود منیجر دانلود رو شروع میکنه ولی ایرانسل باید حتما مودم یا گوشی رو یه بار ریبوت کرد(خاموش و روشن) تا نت شبانش راه بیوفته کی حالشو داره 2 شب بیدار بشه برای این کار بیشتر دوست دارم اتومات همه چی انجام بشه ولی خب برای من نت ایرانسل سرعت بیشتری میده بسته ی شبانش گرونتره ولی خریدش راحت تره نسبت به همراه اول.
    Last edited by Microsoft Windows; 17-12-2023 at 22:12.

5. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنونم
    ولی نگرانی من بعد از آنلاکه که دیگه آپدیت نمیشه مودم. برای آینده نگری مودم 6200 و از نظر شخصی احتمالا MF283V رو بگیرم چون به صورت مادرزاد آنلاک هست و فقط ایرادش همون نبود cat6 هست وگرنه دوتا آنتن خارجی بهش وصل میشه که تو ثبات نت خیلی تاثیر داره.
    نکته بعدی اینجاست ما اینجا تو روستا هستیم و همراه اول فقط رو باند b3 فرکانس داده و همینم با تست های من تا 50 مگابیت تونستم ازش سرعت بگیرم اونم به صورت تک مودم اگر مثلا یه مودم با سیم همراه اول وصل باشه دو تا هم گوشی به همراه اول بازم مجموعا ازین سه تا 50 مگابیت میگیرم (با تجمیع سرعت)انگار این تک دکل محدودیت پهنای باند داره حالا نمیدونم بخاطر پوشش tdlte مبین نت هست یا نه ولی روی ایرانسل با cat4 و تک مودم تا 70 مگابیتم سرعت گرفتم.
    احتمالا لینک ارتباطی اون دکل ماکسیمم 50 هست .

احتمال آپدیت سرعت اون دکل هست . شما آینده نگر باش

7. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز گفتی گرین پکت توجه ام جلب شد
    دقیقا کدوم مدل این برنده؟
    ممنون میشم بگی
    mn6300 مبین نت

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

این شبانه 100 گیگ چطور میشه فهمید چقدر مونده ؟ من خطم ثابت هست میترسم تموم بشه یهو پول بندازه !
    تعرفه آزاد رو داخل همراه من قطع کن همه اپراتورها دارن. فکر کنم کدش برای همراه اول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *100* باشه چک کنید مطمئن نیستم من داخل همراه من قطع کردم خیلی راحته همینطور ایرانسل داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by blackbird; 18-12-2023 at 12:52.

10. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

• 1 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

14,100 تومان

*100*2#

• 2 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

18,800 تومان

*100*2#

• 3 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

25,500 تومان

*100*2#

• 4 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

28,600 تومان

*100*2#

• 5 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

31,700 تومان

*100*2#

• 6 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

37,000 تومان

*100*2#

• 7 گیگابایت سی‌روزه

دائمی / اعتباری

38,000 تومان

*100*2#

12. این کاربر از number-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

این مورد را باید با پشتیبانی همراه اول در میان بگزارید مخصوصا در مورد ip ادرس مربوط به کشورهایی که سرعت دانلود و اپلود شما با انها پایین است چون این نوسان و محدودیت سرعت ممکن است حتی از سمت اوپراتور همراه اول نباشد برای همین شما باید با پشتیبانی در میان بگزارید که مشخص بشود ایا محدودیت با ادرس آی پیهای کشورهای مورد نظر شما از سمت اوپراتور است ویا از سمت هاستها و سرورها اتفاق افتاده
    الان از دوتا دیتاسنتر بزرگ امریکایی و المانی تست گرفتم مشکلی خاصی ندیدم و اتفاقا سرویس رفع تحریم هم روشن بود. سرعت با یک کانکشن بالای 1 مگابایت است
    photo20 .ir/images/kl7b7z930dgwuby97clb.jpg
    photo20 .ir/images/mgeat2945t5t9fvah09.jpg
    البته در مورد اعمال محدودیت برروی سرویسها و پورتهای مربوط به l2tp و pptp و sspt و... جای تعمل و انتقاد زیادی از دولت و اوپراتورهای ایرانی وجود دارد چون امروزه استفاده و بروزرسانی از نرمافزارهای ضد ویروس و امنیتی و دریافت انواع بروزرسانیهای مربوط به سیستمعاملها و نرمافزارهایشان و ... واقعا بدون سرویسهایی عبور از تحریم تقریبا غیر ممکن است. متاسفانه اینها به امنیت مردم در اینترنت توجهی ندارند. بستن پروتوکولها و سرویسهای اینترنت بدترین تصمیم و بشدت به ضرر مردم است
    بسته ی قبلی تموم شد بسته ی جدید گرفتم (1 تا 11 صبح) 50 گیگ از سرور داخلی دانلود کردم سرعت دانلود از سرور خارجی شد 8 مگابیت 50 گیگ هم از سرور خارجی دانلود کردم سرعت دانلود خارجی شد 2 مگابیت کاملا مشخصه یه مقدار دیگه دانلود کنم میشه 1 مگابیت ولی هنوز سقف دانلود از سرور داخلی پر نشده و از سرور داخلی میتونم با نهایت سرعتی که دکل میده دان کنم. پس نتیجه میگیریم محدودیت سرعت دانلود روی سرور خارجی به صورت پلکانی اعمال میشه. البته فقط در ساعات دانلود نامحدود. ماه پیش 200 گیگ از سرور داخلی دانلود داشتم با نهایت سرعت دانلود کردم بعدش سرعت شد 1 مگابیت.

آقا یه نکته دیکه ای که هست که هیچوقت نفهمیدم اینه که این بسته های ویژه مشترکین جدید دقیقا برای چه کسانی هست من تا حالا چند بار سیم کارت نو خریدم ولی هروقت اومدم اون بسته هارو بخرم ارور داد که اینا برای مشترکین جدید هست
    Last edited by Microsoft Windows; 31-12-2023 at 13:29.

14. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

آقا یه نکته دیکه ای که هست که هیچوقت نفهمیدم اینه که این بسته های ویژه مشترکین جدید دقیقا برای چه کسانی هست من تا حالا چند بار سیم کارت نو خریدم ولی هروقت اومدم اون بسته هارو بخرم ارور داد که اینا برای مشترکین جدید هست
    برای خرید این بسته ها یک تاریخ و مهلت خاصی قرار دادند و بعد از اون تاریخ دیگر امکان خرید این بسته ها را ندارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •