تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 116 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

داره خودمونی میشه amirsarab2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان پرندی الحق که جزو مظلوم ترین هموطنان ما هستند چرا که با این که شهری با حدود 250 هزار نفر جمعیت هستیم ولی هنوز از خیلی از خدمات محرومیم مثلا شهری با این همه جمعیت چرا باید 3 تا بیشتر بانک نداشته باشه ؟ از بانک و امثالهم که بگذریم , ما با وجود اینکه جمعیت بالایی داریم و روز به روز داره به این جمعیت افزوده میشه تو کل شهر فقط اینترنت Adsl مخابرات رو داریم (البته وایرلس زیاده ولی نمیصرفه) + 3g هم نداریم !!!! هر چه قدر هم به این شرکتای اینترنت پیام میدی که اینجا نونت تو روغنه انگار تو گوش خر داری روضه میخونی (دور از جون Isp دارای حاضر در پرشین تولز) هیچ توجهی ندارن . حالا از دوستان کسی اینترنت ای دی اس ال نمیشناسه اینجا ؟ !! یدونه هست raynet.ir ولی اونم پوکیده فعلا جواب نمیدن . از دوستان همشهری یا دیگر آی اس پی دارا درخواست کمک میشه .

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آپ آپ آپ آپ آپ

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آپ آپ آپ آپ آپ

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آپ آ پ آپ آپ آپ

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آپ آپ آپ آپ آپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه PAK FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام. یک شرکتی توی زنجان پیدا کردم شبانه ش یک چهارم مصرف روزانه س. قبلا یک سوم زیاد دیده بودم. من ماهیانه 300 گیگ دانلود دارم و برای نیل به این هدف باید 75 گیگ ترافیک ماهیانه بخرم! که تقریبا 184000 تومان در میاد!که 75 گیگ برای دانلود شبانه که میشه 300 گیگ در ماه. و 10 گیگ هم برای مصرف روزانه که جمعا میشه ((85)) گیگ! خواستم بپرسم بین تمام تعرفه های تمام isp ها تعرفه ای که با 184000 تومان بتونی بیشتر از 300 گیگ در ماه دانلود کنی، داریم؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان من دنبال یه سرویسی هستم برای خونه جدیدمون که رایگان شبآنه داشته باشه شبی 1.5گیگ بگیره برام کافیه فقط قیمتش مناسب باشه سایت ispهارو هم نگاه کردم بین فن آوا و آسیاتک موندم به نظرتان کدوم بهتره
    آسیانک 10مگابیت سرعت نیم کیک ترافیک 15تومان که با خرید ترافیک اضافی میاد 18تومان(4تا10صبح رایگان)
    فن آوا 1مگابیت بر ثانیه 3گیگ ترافیک 17تومان(2تا7صبح رایگان)
    حالا به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان من دنبال یه سرویسی هستم برای خونه جدیدمون که رایگان شبآنه داشته باشه شبی 1.5گیگ بگیره برام کافیه فقط قیمتش مناسب باشه سایت ispهارو هم نگاه کردم بین فن آوا و آسیاتک موندم به نظرتان کدوم بهتره
    آسیانک 10مگابیت سرعت نیم کیک ترافیک 15تومان که با خرید ترافیک اضافی میاد 18تومان(4تا10صبح رایگان)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

من یه یوزر تقریبا پر مصرف هستم، ماهی حداقل 10 گیگ رو باید داشته باشم

شبانه هم برام مهمه که حتما سرویسم داشته باشه، اما خیلی هم روش مانور نمیدم که حجم زیادی بتونم توی اون تایم دانلود کنم..

با این اوضاع بهترین سرویسی که میتونم داشته باشم چیه و از کدوم شرکت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند سال بود پارسانلاین داشتم (و تو این چند ماه بعد از قطع شدن شبانه رایگانشون هم چون سرم شلوغ بود و وقت واسه تخلیه نداشتم نگه داشتمش) از هفته پیش افتادم
    دنبال شرکت هایی که شبانه رایگان میدن و زنگ زدم به مخابرات و گفتن ما دو تا طرح داریم که شبانش رایگانه و بخاطر اعتماد به حرف اونا پارسانلاینو تخلیه کردم
    حالا امروز زنگ زدم بهشون گفتن که ما اصن از اول تابستون شبانه رایگان نمیدیم
    و بعد هم زنگ زدم شاتل که گفتن فعلا پورت خالی نداریم اونجا اگه میخوای باید بری تو صف
    حالا برام دوتا گزینه مونده:
    1.فناوا
    2.آسیاتک
    با کدوم میشه ماهی 25 تا 30 گیگ رو تو تایم شبانه گرفت؟سالانه بیشتر از 250 تومن نمیتونم هزینه کنم و میتونم هزینه یه سال رو همون اول بدم
    لطفا راهنمایی کنید الان با ایرانسل اینجام اشکمو درآورده
    ویرایش:الان زنگ زدم به پشتیبانی فناوا طرف کاملا تعطیل بودو گفت واسه سرویس 512 ماهی 5 گیگ سرعت شبانه میاد روی 30-40 کیلوبایت گفتم کلا اینجوره؟گفت آره
    Last edited by m751; 17-08-2015 at 11:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kraiof3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    چه شرکتی شرایط زیر رو داره
    شبانه برام مهمه
    سرعت دانلود روزانه حداقل 250 کیلوبایت و سرعت دانلود شبانه حداقل 75 کیلوبایت در ثانیه باشه
    آبادان زندگی میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •