PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که همه فولدور های فلش مموری را شورت کات می کند

arash2050
16-01-2011, 21:43
یه ویورسی تو سیستم من افتاده که همه پوشه های فلش مموری رو تبدیل به شورت کات می کند و 1 کیلو بایت نشان می دهد نه nod 32 آّبدیت شده مشکل رو حل کرد نه کمودو فلشی رو که این مشکل رو داشت رو پاک کرد

myosefnia
17-01-2011, 00:13
من به مشکل شما برخوردم و اما راه حل:
شما میتونید این ویروس رو با آخرین ورژن آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky Internet Security از بین ببرید و پوشه هایی که شرت کات شده اند رو در محیط لینوکس با کپی کردن پوشه های اصلی (در لینوکس پوشه های اصلی قابل مشاهده هستند) در هارد دیسک و بازگرداندن مجدد آن ها به فلش کار بازیابی پوشه ها را نیز انجام دهید.

ill3gal
25-10-2011, 13:54
سلام

ابتدا برنامه CMD ویندوز را اجرا کرده و یا Run ویندوز را اجرا کرده و سپس دستور CMD را ورد کرده و Enter را بزنید.
بعد در پنجره باز شده دستور زیر را وارد کنید. فقط به جای کلمه drive نام درایوی که دچار ویروس شده را وارد کنید و بعد Enter را زده و صبر کنید تا عملیات انجام شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morif101
03-11-2011, 15:37
سلام من kaspersky 2011 دارم که اورجینال هم هست ولی همه ی فلش هام این ویروس رو گرفتن به هر سیستمی هم که میزنم اونهم ویروسی میشه

jafarian
03-11-2011, 15:40
تو سایت پایین برین توضیح داده بصورت ساده :20:

SuperSt@r
08-11-2011, 14:03
فلش منم دچار اين مشكل شده يعني اگه فرمتشم كنم بازم اين مشكلو داره؟
اصلا اين ويروس مخصوصه خود فلش هس يا مال سيستمم؟

A M ! N
08-11-2011, 14:17
فلش منم دچار اين مشكل شده يعني اگه فرمتشم كنم بازم اين مشكلو داره؟
اصلا اين ويروس مخصوصه خود فلش هس يا مال سيستمم؟
سلام
اگه فلش رو با کلیک کردن باز کردین و یا وقتی که فایلهای شورتکات فلش رو پاک میکنین و دوباره میاد سیستمتون هم ویروس داره
که در این صورت فرمت هم تاثیری نداره.
این ویروس توسط این برنامه پاک میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایلهای فلشتون هم احتمالا مخفی سیستمی شدن که :
این رو بزن در داس ویندوز:
اول سوییچ میکنی به درایو فلشت
بعد هم :
attrib -h -s -r *.* (faghat hamun ro dar dos bezan

May you do well:40:

vahidshah
18-11-2011, 03:06
برنامه پست 5 دانبود شد اما برنامه استپ اول اباز نشد که نصب بشه و عملیات موند

و تو پست 7 و اخر نرم افزار کار میکنه ویروس رو پیدا میکنه اما واسه پاک کردن میگه باید نرم افزار رو بخری

پس چاره چیه لطفا کمک کنید

A M ! N
18-11-2011, 12:18
برنامه پست 5 دانبود شد اما برنامه استپ اول اباز نشد که نصب بشه و عملیات موند

و تو پست 7 و اخر نرم افزار کار میکنه ویروس رو پیدا میکنه اما واسه پاک کردن میگه باید نرم افزار رو بخری

پس چاره چیه لطفا کمک کنید
سلام
من این کیجن رو براش پیدا کرده بودم میتونی امتحان کنی
ممکنه آنتی ویروست بهش گیر بده

Take care:40:

SevenCity
18-11-2011, 12:32
یه برنامه ی قوی هست که سریع و صریح و وحشیانه بدون اجازه فلش یو اس بی هارو که به سیستم میزنیم اسکن کنه و ویروس هاشو از بین ببره؟ :31:
خیلی به همچین برنامه ای احتیاج دارم چون بازی میکنم از کسپر نمیتونم استفاده کنم سیستم رو سنگین میکنه و بخاطر کارهای اداری مجبورم الوده ترین فلش هارو به سیستم وصل کنم

A M ! N
18-11-2011, 12:49
یه برنامه ی قوی هست که سریع و صریح و وحشیانه بدون اجازه فلش یو اس بی هارو که به سیستم میزنیم اسکن کنه و ویروس هاشو از بین ببره؟ :31:
خیلی به همچین برنامه ای احتیاج دارم چون بازی میکنم از کسپر نمیتونم استفاده کنم سیستم رو سنگین میکنه و بخاطر کارهای اداری مجبورم الوده ترین فلش هارو به سیستم وصل کنم
بهترین نرم افزار همونی هست که معرفی کردم:

نیاز به یک کیجن داره که اون هم دادم

omid-p30
18-11-2011, 12:57
بهترین نرم افزار همونی هست که معرفی کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنیاز به یک کیجن داره که اون هم دادم

این برنامه رو نسبت به usb disc security چطور ارزیابی میکنید ؟ چون Interface این رو بیشتر میپسندم.

ABACAD
18-11-2011, 13:14
من تجربه اتوران ریمور رو دارم و تایید میکنم که بهترین هست در نوع خودش

یه مشکلی م که من یه زمانی با ویروس های فلش که الحق الان اولین معظل بین المللی! در کشورما در جهت ویروسی و .. شدن سیستم ها هست داشتم این بود که هیچی نبود باهاش فلش رو تنظیم کرد که اقای من ! تو اتوران نگیر ! و یا دیگر فایل های ویروسی

تا اینکه تو سرچ های اینترنتی به این نرم افزار رسیدم : Panda USB Vaccine

اگر ویروسی نشدید یا شدید و میخواهید نشید قطعا این به درد شما میخوره ! طرز عملکردش هم عین واکسن زدن هست فقط شما دکمه واکسن رو بزن ! بهتون قول میدم بالای 98.2 ویروس های حال حاضر ته کیف دانشجوها ! اساتید ! رفقا و ... نمیگیره !

یا حق

A M ! N
18-11-2011, 13:18
این برنامه رو نسبت به usb disc security چطور ارزیابی میکنید ؟ چون Interface این رو بیشتر میپسندم.

سلام
بایدم بهتر بپسندین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

USB DISK Security دارای امکانات بیشتری هست برای یو اس بی پورت
اما در کل هدف همشون اینه که Autorun.inf رو Block کنن به محض ورود فلش
اون برنامه ی autorun remover هم از امکانات خوبش اینه که علاوه بر این ، مشکلات ناشی از انواع ویروسهای autorun رو برطرف میکنه روی سیستم به عنوان مثال کلیدهای DWORD رجیستری که هر ویروسی اول به اونها حمله میکنه تا ازون طریق Limitation ها رو فعال کنه در ویندوز رو به حالت اولیه برمیگردونه

برنامه ی USB Disk Security همون طور که شما هم گفتین Interface کاربر پسندتری داره نسبت به فضای نسبتا MS-DOS ی برنامه ی پست قبل من،
اذعان میکنم که دیتابیس قوی تری هم داره.

Iceboy_LOVE
18-11-2011, 13:18
یک اویرا 2012 نصب کنید
یک عمر راحت

مشکل فلشتون هم حل میشه باور کنیــد دوست من

A M ! N
18-11-2011, 13:23
یک اویرا 2012 نصب کنید
یک عمر راحت

مشکل فلشتون هم حل میشه باور کنیــد دوست من
البته دوست من ،
من خودم آویرا دارم از ورژن Premium بگیر تا Internet security داشتم و طرفدارش هم هستم

ولی سرعت block کردن این نرم افزار ها رو نداره ، چون اینا مخصوص این کار هستن

Iceboy_LOVE
18-11-2011, 13:28
البته دوست من ،
من خودم آویرا دارم از ورژن Premium بگیر تا Internet security داشتم و طرفدارش هم هستم

ولی سرعت block کردن این نرم افزار ها رو نداره ، چون اینا مخصوص این کار هستن

دکتر جان سلام .. میدونم دادا از طرفدارهای اویرا هستی :10:
این ورژن دارم .. قدیمی هه یا جدید تر هم هست منظور شما همین بوده ؟

این پرمیوم از کجا باید بگیریم یه راهنمایی میکنی
اون وقت در کنار اویرا چیز خاصی هم لازمه نصب کنیم ؟
SUPERAntiSpyware Free Edition دارم رو وین 7 64 بیتی البته

A M ! N
18-11-2011, 13:43
دکتر جان سلام .. میدونم دادا از طرفدارهای اویرا هستی :10:
این ورژن دارم .. قدیمی هه یا جدید تر هم هست منظور شما همین بوده ؟

این پرمیوم از کجا باید بگیریم یه راهنمایی میکنی
اون وقت در کنار اویرا چیز خاصی هم لازمه نصب کنیم ؟
SUPERAntiSpyware Free Edition دارم رو وین 7 64 بیتی البته
سلام :40:

عرض کنم که Premium فکر نمیکنم به این سادگی ها گیر بیاد الان ما هم از لاتاری برنده شده بودیم نزدیک 2 سال کلید مجانی داده بود
ولی این ترکیبی که شما الان داری خیلی خوبه مشکلی باهاش نیست من هم مث شما روی سیستم دارم

Take Care:40:

ABACAD
18-11-2011, 13:50
البته سخن همه رفقا درست تره ولی :

دقت کنید که شما تو همه این موارد یه خروار نرم افزار که دقیقا مشکلاتی چون اپدیت کردن و ... هم دارند سوار سیستم بیچاره میکنید !

در واقع این سیستم هست که جور فلش رو باید بکشه اما : اتوران ریمور به جز مشکل کرک ش واقعا مشکل دیگه ای نه از نظر حجم نه اپدیت نداره به اون صورت

راستی یه نکته : برای قفل فلش هم بازم از نرم افزار سیستمی استفاده میکنید حال فرق اساسی واکسینه کردن سیستم با پاندا ، یا واکسینه کردن فلش با پاندا اینه که :»

برای فایل های فلش میاد یه فولدر به اسم اتوران . اینف میسازه و مخفی میکنه

برای همیشه تو فایل فلش تون هست و به هرسیستمی هم بخواهید وصل میکنید بدون اینکه هیچ اتورانی بتونه بگه سلام فلش! میخوام ویروسی ت کنم صاحبت یا اشکش دربیاد یا خجالت بکشه فلش بزنه سیستم رفقاش ! مگر دزدکی !

توی خوده سیستم هم اگر فلش کسی میخواد بهتون وصل بشه تو دو سه ثانیه یه واکسن میزنه بهش و تمام !

گهگاه دیدم حتی فلش ویروسی رو هم با این واکسن گول زده !!!! و فایل سالم خودشو جای فایل خراب جا کرده

اینا از تجربیاتی هست که ادم مخش وقتی سوت میکشه از بس دنبال روش پاک کردنشون هست به دست میاره !

A M ! N
18-11-2011, 13:57
panda USB vaccine هم بنده تست کردم برنامه خوبی هستش و کارا مختص اینکار:

ولی کلا ازونجایی که پاندا زیاد سابقه ی خوبی نداشته یکم کاربرا نسبت بهش مشکوک هستن
یادم میاد پاندا بین سالهای 2005 تا 2008 همیشه خودش سرشار از ویروس بود برنامه ی خامش

ولی این برنامه هم امتحان خودش رو پس داده به نحوی درست

ABACAD
18-11-2011, 14:07
اره پاندا یه کوچولو ... ! ولی واقعا به قول خودتون : نرم افزارهایی که مخصوص این موضوعات ساخته میشن بهتر از بقیه نرم افزارها هستند

SevenCity
18-11-2011, 14:31
الان برنامه ی autorun virus remover v 3.1 full version رو ویندوزم نصبه همونیه که معرفی کردید دیگه درسته؟
حالا چه تنظیماتی انجام بدم که به محض وارد کردن فلش اتوماتیک ویروسارو پاک کنه؟

jafarian
18-11-2011, 14:35
اره پاندا یه کوچولو ... ! ولی واقعا به قول خودتون : نرم افزارهایی که مخصوص این موضوعات ساخته میشن بهتر از بقیه نرم افزارها هستند

یکسری ازبرنامه ها هستن به اسم removal که تنها برای ازبین بردن همین برنامه های مخرب ساخنه میشن که به نوعی یک پچ خطاب میشه که بعضی مواقع آنتی ویروس این نوع برنامه های مخرب قادر به شناساییش نیست اما این برنامه ها میتونن پیدا کنن یک نمونش kaspersky tdsskiller هست .

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

الان برنامه ی autorun virus remover v 3.1 full version رو ویندوزم نصبه همونیه که معرفی کردید دیگه درسته؟

تنظیمات برنامه رو بزارین روی حالت دیفالت باشه به فسمت settings برین ببینید همین تنظیمان تو شکل هست.

A M ! N
18-11-2011, 14:39
نیاز به تنظیم نیست تنظیمات پیشفرض خودش درست هست
یک وقتی نیاز داری به فلش وارد بشی بدون اینکه ویروسی بشی :
اون پایین سمت راست بغل ساعت ویندوز روی برنامه راست کلیک میکنی و safely open drives رو میزنی و بدون اینکه ویروس بگیری وارد درایو فلش بشی
راه دستی همین کار هم اینه که روی task bar منوی شاخه ای my computer ایجاد کنی و از داخل شاخه ها به یک فولدر داخل فلش درایو بری به شرطی که فولدر باشه و New folder.exe نباشه و روش دابل کلیک میکنی و وقتی امدی داخل پوشه ی داخل فلش یک Back میزنی به Root page فلش و ویروس هم متوجه ی ورود شما به فلش نمیشه
این روش هم برای XP خیلی خوب جواب میده و اصلا ویروس Autorun دیگه نمیگیرید اینطوری

SevenCity
18-11-2011, 17:04
باز هم فلش الوده رومجبور شدم وصل کنم به سیستم که برنامه پیغام داد کلین بشه و سیف باز کنه که ok کردم و بعد از وصل دوباره ی همین فلش باز گفت کلین کنم و سیف باز کنم مگه پاکسازی نکرد اگر کرد پس چرا دوباره اون پیغام اومد؟
هرچند فعلا مشکلی رو حس نمیکنم
راستی یه زمانی ناد به سرعت هر autorun.inf رو حذف میکرد الان چرا نمیکنه

ABACAD
18-11-2011, 17:21
اتوران چندین ورژن داره که نسخه به نسخه ماشاللللللللللللله ویروس نویسان ارتقاش میدن
حتی ورژن چینی و روسی هم داره !

دیگه خود بخوان این حدیث مفصل

A M ! N
19-11-2011, 14:26
باز هم فلش الوده رومجبور شدم وصل کنم به سیستم که برنامه پیغام داد کلین بشه و سیف باز کنه که ok کردم و بعد از وصل دوباره ی همین فلش باز گفت کلین کنم و سیف باز کنم مگه پاکسازی نکرد اگر کرد پس چرا دوباره اون پیغام اومد؟
هرچند فعلا مشکلی رو حس نمیکنم
راستی یه زمانی ناد به سرعت هر autorun.inf رو حذف میکرد الان چرا نمیکنه
نه مشکلی نیست فقط اول مطمئن شید که سورس ویروس هنوز فعال نیست چون اگه فعال باشه دیگه کار زیادی ازین برنامه بر نمیاد
و اون موقع باید با یکی قوی تر اینکارو بکنین

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

اتوران چندین ورژن داره که نسخه به نسخه ماشاللللللللللللله ویروس نویسان ارتقاش میدن
حتی ورژن چینی و روسی هم داره !

دیگه خود بخوان این حدیث مفصل
autorun.inf هرچی هم که باشه باز همینه ، درسته یک سریاشون خیلی کد نویسی شدن ولی اونها مکمل ویروس هم هستن یعنی ویروس اگه تنهایی اجرا بشه آسیبش کمتره
ولی یک سری هم هست که فقط اتوران دستور باز کردن ویروس پس از کلیک روی درایو رو میده که این نوع ویروس ها معمولا خطرناک تر هستن

ولی در کل هر جنبنده ای به نام Autorun.inf بلاک میشه و با برنامه ی USB disk security هم به سرعت تغییر نام داده میشه

barbod_m
28-11-2011, 16:24
سلام من از اون روش attrib استفاده کردم ارور the system cannot find the file specified اینو چی کارش کنم ؟ ممنون می شم کمکم کنید.

A M ! N
28-11-2011, 21:24
سلام من از اون روش attrib استفاده کردم ارور the system cannot find the file specified اینو چی کارش کنم ؟ ممنون می شم کمکم کنید.
به جای اون دستور ازین برنامه استفاده کنین:

قبلش تیک تمام مخفی هارو بردارین
Hide protected system files
hide known files extension
رو هم بردار از همون Folder option
تا فولدرهایی که مخفی سیستمی شدن نشون داده بشن بعد راست کلیک میکنی روی فولدر مخفی و یک گزینه اضافه شده به نام Change attribute میزنیش و از حالت مخفی سیستمی خارج میکنیش ( تیک ها رو باید برداری از داخل برنامه )

نوشین نوشین
19-12-2011, 16:47
سلام.من هم فایل هام مخفی شدن و دیگه بر نمیگردن.اون تیک هایه فولدر آپشنم بر داشتم اما نیومدن.وقتی که کنترل+Aرو میگیرم پیغام میده که فلان تعداد فایل شما مخفی هستن...:41:ممنون میشم اگر کمکم کنید.سطح اشناییم با کامبیوتر هم تعطیله...:11:

A M ! N
22-12-2011, 14:20
سلام.من هم فایل هام مخفی شدن و دیگه بر نمیگردن.اون تیک هایه فولدر آپشنم بر داشتم اما نیومدن.وقتی که کنترل+Aرو میگیرم پیغام میده که فلان تعداد فایل شما مخفی هستن...:41:ممنون میشم اگر کمکم کنید.سطح اشناییم با کامبیوتر هم تعطیله...:11:
سلام
مشکلی نیست ویروس قفل Hidden رو گرفتین
با آویرا مشکلتون حل میشه.
ازین جا بگیرینش ، خودش با کلیدش و با آپدیتش :

نصبش کنین و آپدیت انجام بدین اول ، بعد وارد Safe mode بشین ( کامپیوتر رو که روشن کردی مدام دکمه ی F8 رو بزن تا لیست ظاهر بشه ، بعد از لیستی که میاد گزینه ی Safe mode رو انتخاب کنین) ازونجا برین داخل Start menu و داخل Run و تایپ کنین
MSCONFIG و از پنجره ای که میاد به تب Start up برین و تیک همه ی گزینه ها رو بردارین به جز اونی که مربوط به آویراست که نوشته فکر کنم Avgnt یا یه همچین چیزی ، تیک این رو باقی بزار و سیستم رو ریست کن و دوباره از همین طریق وارد Safe mode بشو و با آویرا کامل اسکن رو انجام بدین بزارین ویروس یابی کنه .
این برنامه ی پایین رو نصب داشته باشین روی سیستم برای همیشه:

و ضمنا با همین برنامه فایلهای Autorun.inf باقی مونده روی درایوها رو پاک کنین

بعد از اسکن هم روی هیچ درایوی کلیک نکنین ، باز ویروس رو ممکنه بگیرین

nelahe
29-12-2011, 09:16
سلام بعضی از فایل ها هستند که در پراپرتیزشان گزینه hidden تیک خورده و خاموش است

چرا این طور است و راه حلش چیه

فایل های درون pc البته

A M ! N
29-12-2011, 23:38
سلام بعضی از فایل ها هستند که در پراپرتیزشان گزینه hidden تیک خورده و خاموش است

چرا این طور است و راه حلش چیه

فایل های درون pc البته
ببینین دوست خوب ، این ویروسها یک حقه ی قدیمی هستن درواقع ، اینا وقتی فعال میشن روی یک سیستم ، داخل یک درایو ، ابتدا فولدر یا همون پوشه های شما رو مخفی سیستمی میکنن که شما دیگه نمیبینیدشون دیگه ، و به جاش فایلهای قلابی خودش رو دقیقا به شکل فولدر های اصلی شما میسازه ، شما هم که فکر میکنین این فولدر خودتون هست و روش کلیک میکنین و با هر بار کلیک سیسیتمتون آلوده تر هم میشه ،

این نوع مخفی به مخفی سیستمی معروف هست ، یعنی علاوه بر مخفی شدن ، سیستمی هم شدن ، که Structure ویندوز هم طوری هست که فایل هایی که مخفی میشن و سیستمی هم هستن یعنی مورد نیاز برای ویندوز هستن ، میشن مخفی سیستمی و برای حفاظت ازین فایلها به عمیقترین شکل مخفی در میان تا توسط کاربر آسیب نبینن، ولی اینا که شما میگین ، فایل سیستمی هستن ولی مورد نیاز نیستن دیگه !
و ویروس هستن ،
دستورالعمل پاک کردن هم اول باید سورس از بین بره و بعد فایلها رو از حالت System hidden خارج میکنین،

شما بهتره که دو تا پست قبلی من رو مطالعه کنین ، نحوه ی برگردوندن این نوع مخفی رو هم توضیح دادم ،

HamidKh
25-01-2012, 14:57
دوستانی که مشکل شورتکات شدن فایل ها و غیرفعال شدن hidden رو دارند از اینجا آموزش تصویری رو ببینند

A M ! N
26-01-2012, 14:09
دوستانی که مشکل شورتکات شدن فایل ها و غیرفعال شدن hidden رو دارند از اینجا آموزش تصویری رو ببینند

بله دیدیم عالی بود..

roohollahm
27-01-2012, 12:52
یه ویورسی تو سیستم من افتاده که همه پوشه های فلش مموری رو تبدیل به شورت کات می کند و 1 کیلو بایت نشان می دهد نه nod 32 آّبدیت شده مشکل رو حل کرد نه کمودو فلشی رو که این مشکل رو داشت رو پاک کرد

این فرمان تو قسمت run اجرا کن مشکلت حل می شه. در ضمن F همون درایویه که مشکل داره.

attrib -h -r -s /s /d f:\*.*

A M ! N
30-01-2012, 01:04
نوشته شده توسط roohollahm
این فرمان تو قسمت run اجرا کن مشکلت حل می شه. در ضمن F همون درایویه که مشکل داره.

attrib -h -r -s /s /d f:\*.*

این دستور شما فقط حالت مخفی رو از بین میبره دوست من ، نمیشه ازش برای از بین بردن ویروسها استفاده کرد، اما باید اول سورس ویروس رو توسط نرم افزار از بین برد بعد با این دستور حالتهای مخفی سیستمی رو به حالت مخفی عادی تبدیل کرد.

mehrshadmmm
31-01-2012, 11:15
سلام اگه می خواین بدون استفاده از cmd فایل ها تون رو ببینین می تونین از قسمت tools در menu bar گزینه folder options رو بزنین و تب view رو بزنین . در لیستی که ظاهر می شود ابتدا show hidden files رو می زنید سپس تیک hide protected operating system files (rocomended( رو می زنین.در پیغامی که می پرسه yes را می زنین و ok می کنین.حالا فایل های هیدن شده رو می تونین ببینین. برای خارج کردن اون ها از این حالت از طریق autorun virus ramover به گزینه fixsystem برین و تمام تیک ها رو روشن کنین و apply کنین.
حتما بعد از پایان مراحل ، در folder options دوباره تیک هیدن سیستمی رو روشن کنین.

benzin1
25-03-2012, 23:14
با درود
آیا برنامه ای هست که روی فلش نصب بشه تا جلوی ویروس شورتکات رو بگیره تا یه فلش تمیز این ویروس رو از سیتم های دیگه نگیره با اون همه دردسرهایی که بعد از دچار شدن داره

*Batman*
27-03-2012, 12:17
با درود
آیا برنامه ای هست که روی فلش نصب بشه تا جلوی ویروس شورتکات رو بگیره تا یه فلش تمیز این ویروس رو از سیتم های دیگه نگیره با اون همه دردسرهایی که بعد از دچار شدن داره

سلام
بله آنتی ویروسهای مخصوص فلش مثل TrustPort USB Antivirus وجود دارن.
اتوران ویندوز را غیر فعال کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا ویروس فرصت اجرا شدن نداشته باشه.
درایو فلش را به صورت غیر مستقیم باز کنید.مثلا نام درایو را در قسمت آدرس بنویسید.
این تـاپـــیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطالب مفیدی داره که میتونید ازش استفاده کنید.

avestax
26-07-2012, 18:36
بله دوست عزیز برای تروجان ها trojan remover
و برای autorun ha yani haminaii ke short cut mikonan az autorun remover
, ya autorun disabler

Reza R"ch
02-08-2012, 00:02

این انتی ویروس رو بریز تو فلشت بعد اجراش کن
کارش که تموم شد فلشت پاک پاک میشه!!

IRDomino
24-11-2012, 11:57
سلام

دوستان من هنوز نتونستم فایل های شورتکات شده فلش و هارد اکسترنالم رو برگردنم.
لطفا یکی مسیری که رفته و جواب گرفته خواهشا راهنمایی کنه!!!:37:

silvanaboy
25-11-2012, 18:01
من فلش رو فرمت کردم . ویندوز هم عوض کردم . ولی وقنی نوی فلش یه پوشه میسازم شرت کت میشه . ولی هیدن نمیشه فقط ایکونش شرت کت میشه و وقتی باز میکنی فولدر اصلیت میاد رووو . فقط همین . حالا راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

zoru
29-11-2012, 23:13
سلام من این ویروس رو گرفتم و اون دستور cmd رو قبول نمیکنه چه انتی ویروسی هست که میتونه به کل شر این مزاحم رو بکنه ممنون

h-pt
19-03-2013, 16:25
سلام . درحال حاضر آخرین نسخه کدوم آنتی ویروس ، این ویروس شورتکات ساز رو میشناسه؟ نود32 یا کسپرسکی ؟ سیستم من AVG آپدیت شده داشته ولی بازهم آلود شده! لطفا راهنمایی بفرمایید

h-pt
19-03-2013, 16:27
این انتی ویروس رو بریز تو فلشت بعد اجراش کن
کارش که تموم شد فلشت پاک پاک میشه!!

لینک دانلود کار نمیکنه لطفا مججدا آپلود بفرمایید خیلی به این آنتی ویروس نیاز دارم.....

korokodil_avareh
23-03-2013, 03:15
سلام
راهش اینه که برنامه وین رار رو اجرا کنید و از طریق اون به پوشه ها دسترسی پیدا کنید
موفق باشید

Ghaioom
23-03-2013, 06:16
سلام . درحال حاضر آخرین نسخه کدوم آنتی ویروس ، این ویروس شورتکات ساز رو میشناسه؟ نود32 یا کسپرسکی ؟ سیستم من AVG آپدیت شده داشته ولی بازهم آلود شده! لطفا راهنمایی بفرمایید

ناد32 پاکش میکنه. خیلی وقته شناساییش میکنه.

Reza R"ch
27-03-2013, 09:49
لینک دانلود کار نمیکنه لطفا مججدا آپلود بفرمایید خیلی به این آنتی ویروس نیاز دارم.....

بفرما اینم لینک دانلود
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
ببخشید اگه دیر شد،چند وقتی بود به سایت سر نمیزدم.

naim697
04-04-2013, 01:42
یکی به من کگمک کنه هارد اکسترنالم یه شورت کات توش ایجاد شده نود پاندا هیتمن هیچ کدوم هم ویروسی پیدا نمیکن ؟؟؟؟

وقتی روی فولدرش کیلیک میکنم اخطار میده وارد نمیشه ؟

چیکار کنم ؟ هاردم هم نمیخوام پاک کنم کلی اطلاعات توش دارم ؟؟؟؟ خواهشا کمکم کنید ؟

kamal114
04-04-2013, 18:54
نیازی به پاک کردن اطلاعات نیست
اطلاعات مخفی شده اون رو از حالت Super hidden در بیار
این مشکل از یه ویروس و تروجان جدید و با MBA حل میشه

m_reza_str
08-04-2013, 21:55
با سلام و عرض ادب
دوستان تو پستهای مختلف روشهای مختلفی رو ارائه داده بودن .
من با توجه به درگیر بودن به همچین موردی تمام روشها رو تست کردم و بهترین راه رو از نظر خودم براتون شرح میدم :
باید این نکته رو هم بگم این مشکل روی سیستم های یه آتلیه فیلم و عکس بوجود اومده بود با 10 تا سیستم فعال :n28:
1- دانلود آخرین نسخه اینترنت سیکوریتی آویرا که میتونید اون رو از آدرس زیر بگیرین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(.... =سافت گذر )
2- حتما باید ویندوز رو عوض کنید ، پس وقت رو تلف نکنین . من خودم تمام روشها رو رفتم ولی متاسفانه با وجود بلاک کردن آتوران باز با remove و زدن دوباره فلش ، اتوران دوباره رو فلش میشینه .
3- قبل از انجام هر کاری اول اویرا رو نصب کنید (نیاز به آپدیت نیست )
4- تمام حالات Hidden رو فعال کنید تا بتونید فایلهای سیستمی و ......... رو ببنید .
5- یه پوشه داخل فلش هست که محتویات فلش اونجا ریخته شده .
6- اون رو بردارید و بقیه فایلهای Root رو پاک کنید (فایلهایی که مهمولا توسط اتوران ساخته شدن)
7- بعد از انجام این مراحل فلش شما دیگه مشکلی از این بابت نخواهد داشت .
8- بهتره که آویرا رو آپدیت کنید .
موفق باشید .

banii
02-05-2015, 18:37
سلام دوستان
من هم همین ویروس رو گرفته فلش ام و نرم افزارهای این تاپیک رو هم دانلود نمودم .... یو اس بی سکیوریتی ، پاندا ، ریکاور و ... اما هیچکدومشون ویروس رو پاک نکردند ...
2 بار هم فلش رو فرمت کردم اما تاثیری نکرد ...
چه کنم؟