تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: چاپ غیرکاغذی

آخر فروم باز AaVaA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره ...

پيش فرض چاپ غیرکاغذی

سلام

نمیدونم سوالم به اینجا مربوط میشه یا نه ، اگه به اینجا مربوط نبود پیشاپیش عذر خواهی

اما خب دیدم عنوان تالار دنیای چاپ اینجا پرسیدم ، بابت راهنمایی پیشاپیش ممنون

خب من میخواستم بدونم روی کارتهایی مثل کارت تلفن یا کارت مترو یا همین کارتهای اینترنت با چه دستگاهی طرح های چاپی میزنن؟

روی یه قطعه پلاستیک با ضخامتی کمی بیشتر از مقوا با چه وسیله ای میشه طرح چاپ کرد؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

سلام

نمیدونم سوالم به اینجا مربوط میشه یا نه ، اگه به اینجا مربوط نبود پیشاپیش عذر خواهی

اما خب دیدم عنوان تالار دنیای چاپ اینجا پرسیدم ، بابت راهنمایی پیشاپیش ممنون

خب من میخواستم بدونم روی کارتهایی مثل کارت تلفن یا کارت مترو یا همین کارتهای اینترنت با چه دستگاهی طرح های چاپی میزنن؟

روی یه قطعه پلاستیک با ضخامتی کمی بیشتر از مقوا با چه وسیله ای میشه طرح چاپ کرد؟
    روش های مختلفی دارند...
    مثلا :چاپ افست خشک
    یا تامپوپرینت
    ویا پرینترهای اختصاصی همون کار(منظورم اینه که امروزه معمولا برای چاپ روی هر متریال وباتوجه به کاربرداون ....یک روش خاص خودش وجود داره)
    ویا حتی پرینترهای INK JETبرای کاربردهای چندمنظوره...
    اما معمولا چیز!!هائی مثل موارد بالارو به روش افست خشک وبا استفاده ازمرکب های مخصوص خودش چاپ می کنن
    روی یه قطعه پلاستیک با ضخامتی کمی بیشتر از مقوا با چه وسیله ای میشه طرح چاپ کرد
    با خیلی از روش ها...
    مهم این هست که چه طرحی رو روی چه متریالی میخواین چاپ کنین ودقتش چقدربایدباشه...(یاکیفیت موردنظرشما درچه حدی بایدباشه...)
    ========
    توضیح:
    باتوجه به پیشرفت تکنولوژی وغیره...
    انواع روش های چاپ هم مرتبا درحال به روزرسانی هستند..
    درواقع مجبورهستندکه خودشونو تطبیق بدن....
    ======
    درنتیجه ....
    هرچندممکنه هضم این قضیه درابتداکمی مشکل به نظربیاد...
    اما وقتی وارد مباحث تخصصی چاپ می شید....همچین هم گیج کننده نیست...
    فقط کافیه که از کاربرد+نوع متریال +شیمی ..وکمی هم اطلاعاتی که مصرف کننده بهش دسترسی خواهدداشت سردربیارید

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با خیلی از روش ها...
    مهم این هست که چه طرحی رو روی چه متریالی میخواین چاپ کنین ودقتش چقدربایدباشه...(یاکیفیت موردنظرشما درچه حدی بایدباشه...)
    اول مرسی از جوابتون

بعد یه سری ابهامات دیگه دارم ، من میخوام بدونم چاپ یه طرح کاملا رنگی رو یه تیکه پلاستیک شفاف رنگ روشن ( سفید ) با ابعادی دقیقا شبیه یه فلاپی به همون ضخامت ، دقیقا از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟
    قیمت خرید این دستگاه چقدر تموم میشه ؟ روش های کم خرج این کار چیا میتونه باشه؟ مثلا کجا میتونم سفارش چنین چاپی رو بدم ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض AaVaAجان

اول مرسی از جوابتون

بعد یه سری ابهامات دیگه دارم ، من میخوام بدونم چاپ یه طرح کاملا رنگی رو یه تیکه پلاستیک شفاف رنگ روشن ( سفید ) با ابعادی دقیقا شبیه یه فلاپی به همون ضخامت ، دقیقا از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟
    قیمت خرید این دستگاه چقدر تموم میشه ؟ روش های کم خرج این کار چیا میتونه باشه؟ مثلا کجا میتونم سفارش چنین چاپی رو بدم ؟
    اول سلام...وخواهش ....
    دوم :
    چاپ یه طرح کاملا رنگی رو یه تیکه پلاستیک شفاف رنگ روشن ( سفید ) با ابعادی دقیقا شبیه یه فلاپی به همون ضخامت ، دقیقا از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟
    معمولا از دست گاه های پرینتر مخصوص همین کار(که ازروش ink jetاستفاده می کنند وبارزولوشن بالا)...
    میتونید مثالشو توی تبلیغات کنار سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ......
    ====
    به عنوان مثال:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پیدا کنید...
    روش افست خشک معمولا برای کارهای دارای حجم(منظورم 3بعدی هست)به کارمیره....
    مگراینکه ضخامت موضوع موردچاپ کمتراز3.5mmباشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اول مرسی از جوابتون

بعد یه سری ابهامات دیگه دارم
    دوست عزيز ببخشيد ميدونم اين سؤال مربوط به اينجا نميشه ولي چون ديدم شما اين كلمه رو به كار بردين و جاهاي خيلي زيادي ديدم به كار برده ميشه منظورم :دي هست ميخوام بدونم منظور از دي چيه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزيز ببخشيد ميدونم اين سؤال مربوط به اينجا نميشه ولي چون ديدم شما اين كلمه رو به كار بردين و جاهاي خيلي زيادي ديدم به كار برده ميشه منظورم :دي هست ميخوام بدونم منظور از دي چيه؟
    سلام خواهش میکنم اتفاقا این سوالتون باعث شد من یه بار دیگه بیام اینجا از جناب ساویس مراتب تشکرمان رو به عمل بیارم..

و اما " " همونطور که گفتین جاهای زیاد دیگه ای هم اینو استفاده میکنن منظور من از این همون یا

است .البته برخی معتقدن "دی : " درست و غلطش با راوی
    یه منظور دیگه هم میتونه داشته باشه اونم اینکه من دارم شوخی میکنم و خیلی برداشت های دیگه کلا میشه ازش کرد ، یعنی پست خیلی خشک و رسمی نیست و به جهت راحتی استفاده از اسمایل از تایپ " " معادل "D:" در یاهو استفاده میکنن

امیدوارم جواب گرفته باشین

موفق باشین

مجددا تشکر ویژه از ساویس بزرگوار که جواب دادن- تقریبا اون دستگاه موردنظر رو پیدا کردیم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

سه تاشد
    Last edited by saviss; 28-04-2008 at 02:37.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

...........................................
    Last edited by saviss; 28-04-2008 at 02:38.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

مجددا تشکر ویژه از ساویس بزرگوار که جواب دادن- تقریبا اون دستگاه موردنظر رو پیدا کردیم
    خواهش می کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •