تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: چگونگی درمان جوشهای شدید بر اثر استفاده کورتن

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض چگونگی درمان جوشهای شدید بر اثر استفاده کورتن

سلام به تمام دوستان گل انجمن پزشکی.
    دوستان من 1 هفته پیش به علت مصرف پودرهای چاقی دچار عوارض زیادی شدم !! که البته تا الانم پا برجان !! اما چیزی که شدیدا آزارم میده جوشهای شدیدی هست که زدم !!! پشتم ، بازوهام و از همه بدتر صورتم !! روی صورتم لکه های ملتهب سرخ هم ایجاد شده !!!! حالا من چند وقت دیگه عروسی در پیش دارم و ...!!!
    تا اونجائیم که تحقیق کردم اینا به علت وجود کورتن زیاد تو همین پودرهای به اصطلاح چاقی و اشتها آور هستش !!
    حالا دوستان راه چاره برا این جوشا چیه ؟!! چقدر طول میکشه لااقل کمرنگ تر بشن ؟!!!

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با توجه به شرایط شما و دز پیش داشتن عروسی توصیه اکید بنده مراجعه به پزشک متخصص پوست می باشد تا درمانی درست و علمی صورت بگیره و از درمانهای عجیب و غریب و توصیه های غیر علمی پرهیز کنید
    بعلت اینکه از ترکیبات واقعی این پودرها خبر نداریم بنابر این در مورد عوارض آنها هم نمی شه دقیقا نظر داد ولی در هر صورت بر طرف شدن عوارض کورتونها به مرور زمان و با درمانهای موضعی ضد جوش همراه می باشد .

3. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض

امروز به دکتر پوست مراجعه کرد و گفت که درمانهای موضعی به هیچ وجه کاربردی نداره و فقط 2 تا قرص نوشت ! :

دیکلورامین 25 (دیکلوفناک سدیم)
    داکسی سایکلین

حالا کاربرد اینا چیه ؟!

البته یه روغن کبد ماهی سون سیز هم نوشته که مکمله !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با توجه به شرایط شما و دز پیش داشتن عروسی توصیه اکید بنده مراجعه به پزشک متخصص پوست می باشد تا درمانی درست و علمی صورت بگیره و از درمانهای عجیب و غریب و توصیه های غیر علمی پرهیز کنید
    بعلت اینکه از ترکیبات واقعی این پودرها خبر نداریم بنابر این در مورد عوارض آنها هم نمی شه دقیقا نظر داد ولی در هر صورت بر طرف شدن عوارض کورتونها به مرور زمان و با درمانهای موضعی ضد جوش همراه می باشد .
    دکترجان حدس شما در مورد این پودرها و ترکیباتشون چیه؟! چرا مثلا این دوستمون حالش انقدر بد شد اما من 3-4 تا قوطی استفاده کردم و حداقل در ظاهر اتفاق بدی برام نیافتاد؟ توی همین فروم خیلی ها استفاده کردن و تعریف میکنن و اما از اون طرف با یه سرچ توی گوگل خیلی ها هم پیدا میشن که مشکل داشتن باهاش!
    حدسی که همه میزنن وجود کورتون و استروئید توی این پودرهاس معمولا! حالا چرا توی بعضی ها این 2 تا عوارض شدید داره و توی بعضی ها عوارضی نداره (در ظاهر حداقل!)
    ممکنه کسانی که دچار مشکل شدن پیش زمینه ای چیزی داشتن؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

چندتا شيشه عرق كاسني بگير و مصرف كن سعي كن خاكشير و ماست هم زياد مصرف كني

7. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دکترجان حدس شما در مورد این پودرها و ترکیباتشون چیه؟! چرا مثلا این دوستمون حالش انقدر بد شد اما من 3-4 تا قوطی استفاده کردم و حداقل در ظاهر اتفاق بدی برام نیافتاد؟ توی همین فروم خیلی ها استفاده کردن و تعریف میکنن و اما از اون طرف با یه سرچ توی گوگل خیلی ها هم پیدا میشن که مشکل داشتن باهاش!
    حدسی که همه میزنن وجود کورتون و استروئید توی این پودرهاس معمولا! حالا چرا توی بعضی ها این 2 تا عوارض شدید داره و توی بعضی ها عوارضی نداره (در ظاهر حداقل!)
    ممکنه کسانی که دچار مشکل شدن پیش زمینه ای چیزی داشتن؟
    تاثیر و عوارض داروها روی افراد مختلف می تونه متفاوت باشه . ولی نکته مهم اینه که تر کیبات واقعی این داروها مشخص نیست بنابر این روی عوارض آنها هم نمی توان حرفی زد . در هر صورت هیچ مرجع علمی این نوع دارو ها را تائید نمی کند

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

امروز به دکتر پوست مراجعه کرد و گفت که درمانهای موضعی به هیچ وجه کاربردی نداره و فقط 2 تا قرص نوشت ! :

دیکلورامین 25 (دیکلوفناک سدیم)
    داکسی سایکلین

حالا کاربرد اینا چیه ؟!

البته یه روغن کبد ماهی سون سیز هم نوشته که مکمله !
    دیکلوفناک یک ضد التهاب می باشد که التهاب موضع را می تواند کم کند .
    داکسی سایکلین هم یک آنتی بیوتیک می باشد که در درمان عفونتهای موجود در جوشها تاثیر خوبی دارد .

درمان موضعی جزئی از درمان می باشد که کمک بسیار زیادی در بهبود علایم دارد

9. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

مرسی
    کورتون یا استرویید میتونه باعث عفونت در خون بشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مرسی
    کورتون یا استرویید میتونه باعث عفونت در خون بشه؟
    مصرف طولانی مدت استروئیدها باعث سرکوب سیستم ایمنی و در نهایت فرد را مستعد عفونت می کند

12. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •