تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: برنامه های تلویزیونی با چه نرم افزاری میکس میشن؟

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

14 برنامه های تلویزیونی با چه نرم افزاری میکس میشن؟

شما می دونید صدا و سیما از چه نرم افزاری واسه میکس کردن ویدیوهاش استفاده می کنه؟ مثلا سریالها، تبلیغات و ... رو با چی میکس می کنن؟
    البته می دونم که یه سری دستگاهها برای اینکار ساخته شده و مثلا تو پخش زنده از یه سری ابزار های مخصوص استفاده میشه. اما اگه برنامه شما و سیما رو دیده باشید، حتما تا حالا دیدید که خیلی از سریال ها و برنامه های مستند و... رو با نرم افزار میکس می کنن. می خوام اگه کسی می دونه، اسم اون نرم افزارها رو بگه.

پروفشنال The_matrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بام نفتی ایران

پيش فرض

با پريمر و هاليود اف اكس

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

پيش فرض

عجب

عزیز کپی رایت رو رعایت کن

داره خودمونی میشه Aftabgardan-cc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ساوه

پيش فرض

سلام؛
    نمي‌دونم شما چه چيز عجيبي در صدا و سيما و فيلم‌هاش و تبليغات‌هاش ديديد كه اسم نرم‌افزار اينهمه براتون مهمه!

تقريبا با همه برنامه‌هاي ميكس مي‌شه اين كارها رو انجام داد! اما چيزي كه خيلي تو ايران مشهوره، پريميره!
    در حالي كه من به شخصه مي‌تونم هر كاري كه هر كسي با پريمير انجام مي‌ده، با نرم‌افزار مثلا Ulead Media هم انجام بدم!

پس مهم نيست از چه نرم‌افزاري استفاده مي‌شه، مهم خلاقيته!
    من حدس مي‌زنم شما منظورتون مثلا تبليغات "شامپو گلرنگه"!!!!
    و سئوالتون اينه كه:
    اين شامپو رو توي پريمير چطور درست مي‌كنن!

اما بايد بگم كه ميكس به خصوص در تلويزيون، چيزي فراتر از چند تا ترنزيشن ساده و ----- بر روي كليپ نيست!

اما ما گاهاً بعضي تبليغات‌هاي سه‌بعدي و يا دو بعدي انيمشيني رو مي‌بينيم و فكر مي‌كنيم ميكسرش حرفه‌اي بوده يا نرم‌افزارش خيلي خارف العاده بوده!
    در حالي كه نه، كسي كه حرفه‌اي بوده، انيميشن كارش بوده
    اين انيميشن‌كار هست كه كليپ‌هاي مختلف رو مي‌سازه و يا فيلمبردار كليپ‌هاي مختلف رو فيلم مي‌گيره و ميكسر فقط زحمت چسبوندن اين‌ها و چند تا ----- ساده رو داره.

اميدوارم منظورم رو گرفته باشيد و فكر نكنيد اونجا از نرم‌افزارهايي كه هيچ جا نيست، استفاده مي‌كنن...

داره خودمونی میشه mixer.pro.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط vandu
    شما می دونید صدا و سیما از چه نرم افزاری واسه میکس کردن ویدیوهاش استفاده می کنه؟ مثلا سریالها، تبلیغات و ... رو با چی میکس می کنن؟
    البته می دونم که یه سری دستگاهها برای اینکار ساخته شده و مثلا تو پخش زنده از یه سری ابزار های مخصوص استفاده میشه. اما اگه برنامه شما و سیما رو دیده باشید، حتما تا حالا دیدید که خیلی از سریال ها و برنامه های مستند و... رو با نرم افزار میکس می کنن. می خوام اگه کسی می دونه، اسم اون نرم افزارها رو بگه.
    من فکر می کنم اون نرم افزاری که شما توی برنامه ی شما و سیما دیدید نرم افزار lliqued edition هست
    البته تا جایی که خودم اطلاع دارم و دیدم شرکتهای معتبر فیلم سازی و ساخت کلیپ و تبلیغات نرم افزار اصلی شون همینه که گفتم و از پریمیر در کنار این استفاده می کنند

--------------------------------------------
    چواد کاظمی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •