تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: راهنمایی - دارم روانی میشم یکی بگه با این مشکلا چی کار کنم ( مشکل بر طرف شد به کسایی که دوست دارن وارد تجارت جهانی بشن پیشنهاد میکنم بخونن )

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام دوست عزیز 2 ماه میگذره از این تاپیک اما من تازه مشکلم رو حل کردم و یه ویزا کارت و یه حساب بانکی تو یکی از بانک های لهستان دارم که ویزا بهش متصل هست همراه با IBAN و SWIFT حالا میشه راه های غیر مستقیم انتقال پول رو توضیح بدی؟
    ممنون
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

ببخشید اگه یکم دیر سر زدم واقعا" این روزها درگیری های زیادی داریم بگزریم

ببنید دوست عزیز اگه شما ویزاکارت معتبر داشته باشید خوب میتونید پولتون رو به هر حسابی به هر جایی واریز کنید غیر از کشور های تحریم شده .

شما مثلا" 2000 دلار پول در حساب ویزاکارتتون موجوده حالا نمیتونید اینو به حساب خودتون در ایران منتقل کنید ولی میتونید اون رو به حساب های ویزاکارت ، مستر کارت ، وب مانی و .... واریز کنید

ما برای هر دلار یه قیمت بر اساس قیمت بازار داخل حساب میکنیم مثلا" 2800 تومن حالا 2000*2800=5.600.000 ما این پول رو به صورت ریالی به حساب شما در هر بانکی در ایران واریز میکنیم شما هم مقدار 2000 دلار خودتون رو به یکی از حساب های ما در خارج از کشور که بهتون داده میشه واریز میکنید اینجوری هم ما دیگه نیازی یست مشکلات انتقال پول و هزینه اضافی در حواله رو پرداخت کنیم هم شما به پولتون در کمترین زمان ممکن خواهید رسید

فقط بنده خودم رو مثال زدم چون کار بنده کمابیش این هست ولی شما میتونید در نت گشته و افراد دیگه ای رو هم پیدا کنید

بازم سوالی داشتید بپرسید سعی میکنم هر روز سر بزنم به تاپیک و جوابتون رو بدم

موفق باشید

2. 3 کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

فقط با داشتن اطلاعات ویزا و حساب بین المللی (iban و swift) چطو میشه پول واریز کرد؟ چون مثلا میشه من هر سایت که محصولی واسه فروش داره مثلا یه نرمافزار خرید کنم با استفاده از درگاه پیپال تو اون سایت اما نمیدونم میشه من مستقل پول بریزم به مثلا ویزا کارت یه نفر دیگه یا نه.

4. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

فقط با داشتن اطلاعات ویزا و حساب بین المللی (iban و swift) چطو میشه پول واریز کرد؟ چون مثلا میشه من هر سایت که محصولی واسه فروش داره مثلا یه نرمافزار خرید کنم با استفاده از درگاه پیپال تو اون سایت اما نمیدونم میشه من مستقل پول بریزم به مثلا ویزا کارت یه نفر دیگه یا نه.
    با سلام

ببینید دوست عزیز شما همونجوری که میتونید از سایت هایی که پیپال دارن خرید کنید همون طور هم میتنونید که به حساب های ویزاکارت ، وبمانی ، پیپال و .... پول واریز کنید

6. این کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •