تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 66 از 66

نام تاپيک: بی خیال شیم یا پای علاقه مون بسوزیم ؟!

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وای چه عکس خشکلی
    مرسی,نظر لطفتونه.
    تصویر کاملاً هم In-game هست و بازیکن تو همین محیط راه میره

@Silisin
    فکر کردی من دوست دارم دعوا کنم
    یه دفعه این قضیه رو تو همین انجمن آقای رحمانی اومده و حل کرده باز ایشون اومدن 6 خط نوشتن که 4 و نصفیش راجع به پوله,نصفش راجع به اینکه نمیدونن رو چی سرمایه گذاشتن,یک خطش هم راجع به اینترنته,که نبود اینترنت پرسرعت جوابیه برای حرف های خودشون.
    تازه این قضیه به قول خودشون مال خیلی وقت پیشه,من فقط 1 سال و 3 ماهه وارد این استودیو شدم خیلی هم از درآمد و کار راضیم و درآمد فعلیم ربطی به زمان قدیم نداره,اون عکس بالا هم نشونه کیفیت بالای کارمونه.حالا من نمیگم یکه تازی میکنیم ولی حداقل تو زمینه ادونچر دیگه رقیبی برامون وجود نخواهد داشت.
    بازیامون رو هم ببینید,شیطنت های علیمردان خان,گربه قجری,قتل در کوچه های طهران,سال های سیاه,صدای فراموش شده,مسیر عشق زیر صفر و پروژ های دیگه ای که هنوز رو نکردیم هیچ کدومشون اصلاً ذره ای به هم شباهت ندارن,فقط میشه اسم سبکش که ادونچر هست رو مشترک دونست که سبک اختصاصی استودیو هست.
    در مورد همه حرفای شما هم باید بگم واقعاً ممنون,من که هر چی گفتم فقط یه نفر بهم گوش کرد رزومه زد برای من هم فرستاد ببینم ولی بقیه گوش نمیدن که......

2. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مرسی,نظر لطفتونه.
    تصویر کاملاً هم In-game هست و بازیکن تو همین محیط راه میره

@Silisin
    فکر کردی من دوست دارم دعوا کنم
    یه دفعه این قضیه رو تو همین انجمن آقای رحمانی اومده و حل کرده باز ایشون اومدن 6 خط نوشتن که 4 و نصفیش راجع به پوله,نصفش راجع به اینکه نمیدونن رو چی سرمایه گذاشتن,یک خطش هم راجع به اینترنته,که نبود اینترنت پرسرعت جوابیه برای حرف های خودشون.
    تازه این قضیه به قول خودشون مال خیلی وقت پیشه,من فقط 1 سال و 3 ماهه وارد این استودیو شدم خیلی هم از درآمد و کار راضیم و درآمد فعلیم ربطی به زمان قدیم نداره,اون عکس بالا هم نشونه کیفیت بالای کارمونه.حالا من نمیگم یکه تازی میکنیم ولی حداقل تو زمینه ادونچر دیگه رقیبی برامون وجود نخواهد داشت.
    بازیامون رو هم ببینید,شیطنت های علیمردان خان,گربه قجری,قتل در کوچه های طهران,سال های سیاه,صدای فراموش شده,مسیر عشق زیر صفر و پروژ های دیگه ای که هنوز رو نکردیم هیچ کدومشون اصلاً ذره ای به هم شباهت ندارن,فقط میشه اسم سبکش که ادونچر هست رو مشترک دونست که سبک اختصاصی استودیو هست.
    در مورد همه حرفای شما هم باید بگم واقعاً ممنون,من که هر چی گفتم فقط یه نفر بهم گوش کرد رزومه زد برای من هم فرستاد ببینم ولی بقیه گوش نمیدن که......
    رندر محیط ترکیب آفلاین و ریل تایمه؟؟؟(مثل Evil 1و2و3 ) ؟
    اگه به فرستادن نمونه کاری بود پیام جان بارها نمونه کاری منو دیدی تقریبا همه دیدن .
    حسن من تو شرکت کار می کنم. بوشهر مثل تهران نیست که کار واستش ریخته باشه.
    من خیلی بازی سازی گشتم فکر نکنید نگشتم ولی تقریبا تو بوشهر چیزی گیرم نیومد.
    ااز شغل فعلی که برنامه نویس appliction راضی ام.
    منظترم معجزه نیستم...
    این می بنیید تو اینجا پست می دم منتظرم این نیستم یکی بیاد بگه آقای بازگشا بیام واسه کار کن.
    خودم رفتم دنبالش...

من هیچ وقت عادت ندارم از خودم تعریف کنم ولی برنامه نویسی ام در این حد هست که بتوانم تو یک شرکت کار کنم...بارها
    Last edited by parvizamd; 14-01-2013 at 21:13.

4. 4 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شرمنده پیام اونجا که گفتم حداقل می رفتی تو یه شرکتی که بازی سازی بلد باشه من طبق شناخت یک و نیم سال پیشم از شرکت گفتم و دیگه خبری نداشتم تا امروز
    آخه شما یه جوری گفتی که من خیلی از بقیه جلو افتادم و ببینید من کجام و شما کجایید! منم خواستم بگم تا یه سال و نیم پیش که من خبر دارم همچین شرکت مالی هم نیست

ولی بازم من نسبت به شناختی که به اینا دارم بیشتر از 400 - 500 بعید میدونم به کسی حقوق بدن, الان شما دقیقا چقدر میگیری ؟

خوب الان ماهی 400-500 خیلی موفقیت بزرگیه ؟ من خودم تو فکر اینم که 600-700 بدم اما بازم فکر کنم هیچ کس از بچه های اینجا نیاد!

6. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

امیدوارم بچه های بازی ساز اینجا و نوگلان بازی سازی
    این بحث های بیخود رو ول کنن و به جای این کار دل به انجام یه کار عملی بزنن اگه مشکل جا دارین یعنی نمی دونین چه جوری کار پیدا کنین توی بازی سازی من می تونم یه لشکری از استدیوها و کارفرمایان رو معرفی کنم بهتون که نیاز به امثال شماها دارن
    همگی موفق باشید
    حرفای خوبی زدی ممنون
    ولی خداییش اینقد نگو بحث بیخوده ... کجاش بیخوده ؟
    این نگرانی هر کسیه که تو این زمینه میخواد وارد بشه، اینکه میتونه تو این شرایط اقتصادی تو ایران پول در بیاره یا نه !
    به نظر من که بحث مفیدی بود خودم تا الان خیلی استفاده کردم.

آخه شما یه جوری گفتی که من خیلی از بقیه جلو افتادم و ببینید من کجام و شما کجایید!
    پیام عادت داره همه ش از خودش تعریف کنه دیگه باید برات عادی شده باشه

8. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرمنده پیام اونجا که گفتم حداقل می رفتی تو یه شرکتی که بازی سازی بلد باشه من طبق شناخت یک و نیم سال پیشم از شرکت گفتم و دیگه خبری نداشتم تا امروز
    آخه شما یه جوری گفتی که من خیلی از بقیه جلو افتادم و ببینید من کجام و شما کجایید! منم خواستم بگم تا یه سال و نیم پیش که من خبر دارم همچین شرکت مالی هم نیست

ولی بازم من نسبت به شناختی که به اینا دارم بیشتر از 400 - 500 بعید میدونم به کسی حقوق بدن, الان شما دقیقا چقدر میگیری ؟

خوب الان ماهی 400-500 خیلی موفقیت بزرگیه ؟ من خودم تو فکر اینم که 600-700 بدم اما بازم فکر کنم هیچ کس از بچه های اینجا نیاد!
    دشمنت شرمنده داش
    در ضمن 600-700 که میگی یک سوم حقوق منم نیست خیالت راحت حالا تازه داشتن چند درصد از سود بازی رو هم بذار کنارش ببین روی یه بازی که مثلاً 100 ملیون سود میکنه هر درصد میشه 1 ملیون من آخر پروژه چقدر میگیرم.اینا همه فقط مال یه پروژه از چند پروژه شرکت هست.
    در ضمن من گفتم شما کجایید و من کجام با همه نبودم با بیشتریا بودم که بعد از مدت ها برگشتم خودم رو با پارسال مقایسه میکنم میبینم چند برابر شدم ولی این وسط بعضی ها رو میبینم هنوز کاراشون در حد پارسال هست و هیچ گونه پیشرفتی نه از نظر کیفی و نه از نظر مالی نداشتن.

در ادامه 2 جمله بالا باید بگم کسی که داره کد شیدر میزنه,سیستم رندر برای انجین مینویسه,تیم برنامه نویسی و انجین و یه قسمت از تیم 3D داره زیر نظرش کار میکنه,هم از نظر اعتباری خیلی از بازی سازای معمولی بالاتره و هم از نظر مالی خیلی حقوق و مزایای خوبی دریافت میکنه,نتیجه همه این حرفا,هزینه ها و مسائل دیگه رو بعد از رونمایی بازی سال های سیاه که با یونیتی کار شده رو خواهید دید.(چیزی تا رونمایی نمونده)

10. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

دشمنت شرمنده داش
    در ضمن 600-700 که میگی یک سوم حقوق منم نیست خیالت راحت حالا تازه داشتن چند درصد از سود بازی رو هم بذار کنارش ببین روی یه بازی که مثلاً 100 ملیون سود میکنه هر درصد میشه 1 ملیون من آخر پروژه چقدر میگیرم.اینا همه فقط مال یه پروژه از چند پروژه شرکت هست.
    در ضمن من گفتم شما کجایید و من کجام با همه نبودم با بیشتریا بودم که بعد از مدت ها برگشتم خودم رو با پارسال مقایسه میکنم میبینم چند برابر شدم ولی این وسط بعضی ها رو میبینم هنوز کاراشون در حد پارسال هست و هیچ گونه پیشرفتی نه از نظر کیفی و نه از نظر مالی نداشتن.

در ادامه 2 جمله بالا باید بگم کسی که داره کد شیدر میزنه,سیستم رندر برای انجین مینویسه,تیم برنامه نویسی و انجین و یه قسمت از تیم 3D داره زیر نظرش کار میکنه,هم از نظر اعتباری خیلی از بازی سازای معمولی بالاتره و هم از نظر مالی خیلی حقوق و مزایای خوبی دریافت میکنه,نتیجه همه این حرفا,هزینه ها و مسائل دیگه رو بعد از رونمایی بازی سال های سیاه که با یونیتی کار شده رو خواهید دید.(چیزی تا رونمایی نمونده)
    به به باریکلا واقعا لذت بردم از این همه پیشرفت .
    امیدوارم هر روز از دیروز موفق تر باشی

12. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •