تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: همه چیز در مورد بازی تمدن ها پنج

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض همه چیز در مورد بازی تمدن ها پنج

سلام.از امروز اگر دوستان موافقت کنند در مورد بازی تمدن ها دانسته های خود را به اشتراک خواهم گذاشت.البته باید موافقت کنیدودر این مورد پست بدید.

2. این کاربر از 32185 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض کمی پیشنهاد

یک خطر مراقب باشید : هیچ وقت مرز هایتان را باز نکنید.
    من یک بار این کار را کردم دشمن سر باز هاشو به داخل کشور من اورد و به من اعلان جنگ کرد.
    از فردا لینک های دانلود ترینر رو میزاربرای اعضا.البته بازی با ترینر لذت بخش نیست زیرا زیراتغییرات به همهی تیم ها اعمال می شود.

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مبحث بازیهای کامپیوتری دوتا کوچه بالاتره

من از این بازی خیلی لذت بردم و واقعا این حس که داری رهبری یه تمدن رو انجام میدی خیلی خوب به آدم دست میداد

یادش بخیر اون مانی که کشور آمریکا رو انتخاب کرده بودم و تو یه مپی هم بود که همه سرزمین ها جزیره بودن و اطرافشون آب! واسه همین من تمام تلاشم رو کردم که نیرو دریایی قوی داشتم باشم و خیلی زود تونستم کل منطقه رو با کشتی های جنگیم تحت کنترل در بیارم و بعد از اون شروع کردم به فرمانده ای کل سرزمین های منطقه, هیچ وقت هم اجازه نمیدادم یه تمدن به صورت کامل نابود بشه! واسه مثال فرانسه حمله میکرد یه انگلیس و انگلیس در حال شکست خوردن بود و ارتش من یعنی آمریکا اول پیشنهاد میدادم به فرانسه که صلح برقرار کنن و اگه قبول نمی کردن ارتش آمریکا میرفت وسطشون و نیروی های فرانسوی رو می فرستاد عقب که نتونن تمدن انگلیس رو نابود کنن

این وسط من تمام تمدن هارو زنده نگه داشتم و صلح رو در منطقه به وجود آوردم به کشورهای ضعیف پول و سرزمین میدادم و مراقب کشورهای قوی بودم که کشورهای ضعیف رو نابود نکنن

اما این وسط با تمدن ایران حسابی چپ افتادم و دهن داریوش رو سرویس کردم یکی از بمب های اتمم رو هم رو سر داریوش انداختم
    بنده خداها در حالی که من بمب اتم داشتم اونا هنوز شمشیر داشتن

بازی عالی بود اما بعد از چند روز بازی کردن تکراری میشد

5. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

واقعا حس اوبامارو درک می کردم که فرمانده ای به جهان چقدر لذت بخشه البته یه بدی هم داره. اون موقع که کل مپ تحت کنترل تمدن من بود به هرکسی پیشنهاد تجارتی و کاری میدادم که قبول نمیکرد سریع از کوره در میرفتم کلی بمب مینداختم رو سرش, کلا قدرت آدمو فاسد میکنه

یه بدی که داشت خیلی سریع پیشرفتت تموم میشد! یعنی من بعد از چند روز بازی کردن تمام تحقیقات و پیشرفت هاشو انجام دادم و دیگه چیزی نمونده بود
    بازی میتونست خیلی کامل تر باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله به نظر من هم گرافیکش پایینه وهم اینکهنمیتونی بهمتحدات .ولی با این حال بازی خوبیه به نظر من بیایید جمع بشیم بازیو دوباره زنده کنیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فردا لینک ترینر ها اماده است.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

بازي قشنگه بود ولي من age of empires رو بهش ترجيح ميدم جنگ هاي صليبي هم بهتر از اين بود
    به طور كلي گرافيك خيلي برام مهمه كه تو اين بازي خيلي ضعيفه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

به نظرمن این بازی خیلی بهتر از بازی های استراتژیک دیگهیی است . گرافیک این بازی بد نیست این تو این بازی باید به همهی جهان تسلط داشته باشی به همین دلیله که نمیتونن گرافیکشو بالا ببرن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •