تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 54 از 54

نام تاپيک: تبعیض جنستی

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یاد صحیت های خودتون افتادم :

مشکل اینجاست که شما احساسات و عواطف و حتی بععضی خصوصیات و رفتار ها رو مختص زن ها و بعضی دیگر رو مختص مردها می دونید چهار چوب ذهنی شما به شدت زنونه / مردونه شده.

تصور میکنید اگر کسی طبق چهارچوب ذهنی شما پیش نرود مردانگی یا زنانگی اش زیر سوال میرود. در حالی که خیلی از مواردی که در ذهن شما مختص زن یا مرد بوده در اصل بین هردو مشترک هست چون هر دو انسان هستن.

جامعه کسی جز من و شمای نوعی نیست .
    شاید هنوز عقاید شخصیم تغیر نکرده باشه ولی چون هیچ وقت فکر نمیکردم ممکنه واسه خودم هم یه همچین موقعیتی پیش بود اونقدر از بعضی ساختارها و عرف های ظالمانه حمایت کردم که خودم هم جزئی از همون شدم فکر کردم بهترین راهه ممکنه چون منو به چیزایی که میخواستم میرسوند بدون اعتنا به حقوقی که از بقیه ضایع میکرد. حالا همون ساختارها همون عرف ها دارن منو جدا میکنن از کسی که با همه وجودم میخوامش. زندگی سخته و پر از تبعیض هایی از این دست .

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نمونه ای از تبعیض جنسیتی در اروپا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک معلم زن در انگلستان به خاطر اعتراض والدین نسبت به حرفه مدلینگش از کار اخراج میشه در حالی که چند وقت قبل عکس هایی از یک مرد معلم ریاضی به عنوان یه معلم جذاب توسط شاگردانش در اینترنت به اشتراک گذاشته میشه و حتی باعث میشه ایشون به عنوان مدل لباس برای کمپانی های مد فعالیت کنه. تبعیض جنسیتی چیزی هستش که طی چند هزار سال در افکار دنیا تنیده شده.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فرقش در اینجاست که این خانم در دبستان تدریس میکردن و اون معلم مرد برای دانش آموزانی که به سن قانونی رسیده بودن .
    برای همین کاری که اون خان انجام داده خلاف قانون بوده و موردی که اون معلم مرد انجام داده خطایی در اون از لحاظ قانونی وجود نداشته .

4. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

فرقش در اینجاست که این خانم در دبستان تدریس میکردن و اون معلم مرد برای دانش آموزانی که به سن قانونی رسیده بودن .
    برای همین کاری که اون خان انجام داده خلاف قانون بوده و موردی که اون معلم مرد انجام داده خطایی در اون از لحاظ قانونی وجود نداشته .
    آیا ایشون شغل جانبی شون رو با خودشون سر کلاس میبردن؟ بعضی خبرگزاری‌ها حتی گفتند سابقا مدل بودن یعنی قبل از اینکه معلم بشن، همین نگرش در مورد معلمین با گرایش متفاوت هم رایجه تا وقتی سر کلاس درس فقط به درس پرداخته بشه زندگی خصوصی یا حتی اجتماعی شخص نباید تاثیر گزار باشه . هیچ توجیهی نمیتونه برای این نوع از تبعیض وجود داشته باشه.

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •