تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 160 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir-Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

سلام
    برای مصرف قرص فینانستراید حتما باید آزمایش خون داد؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام

من وقتی بعد از چند روز میرم حموم خیلی موهام میریزه ولی اگه فاصله حموم رفتنم کم بشه خیلی کمتر موهام میریزه.

موهام چرب و نازک هست و هیچ چیزی به سرم نمیزنم ( ژل ، تافت ، ...)

میخواستم بدونم این دیر حموم رفتن تاثیر داره تو ریزش موهام یا اینکه فرقی نمیکنه ؟ ( مثلا بعد 4 روز یه بار برم حموم 100 تار مو میریزه ولی اگه تو 4 روز 2 بار برم حموم در مجموع 50 تار مو میریزه؟ )
    بله اثر داره خصوصا اگه نوع مو چرب باشه اگه موتون ریزش هم داره شامپو گزنه irox اگه میخواین ضد ریزش مو باشه و مو خوش حالت بشه مثله اینکه واکس مو زدید alpecin استفاده کنید برا موی چرب و خشک هر نوعی که موتون هست بگیرید فقط alpecin یکم گرونه حدودا 35 تومن هست
    سلام
    برای مصرف قرص فینانستراید حتما باید آزمایش خون داد؟
    حتما باید ازمایش داد
    Last edited by AliROCK; 22-05-2014 at 13:00.

3. 4 کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

راستش من تا سه ماه آینده نمیتونم آزمایش بدم. تا اون موقع هم حجم بیشتری از موها میریزه. بنظرتون چه کار باید کنم؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

آخر فروم باز AMIR MOHAMMAD . M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

بله اثر داره خصوصا اگه نوع مو چرب باشه اگه موتون ریزش هم داره شامپو گزنه irox اگه میخواین ضد ریزش مو باشه و مو خوش حالت بشه مثله اینکه واکس مو زدید alpecin استفاده کنید برا موی چرب و خشک هر نوعی که موتون هست بگیرید فقط alpecin یکم گرونه حدودا 35 تومن هست
    موهام که ریزش داره! و البته خیلی کف سرم میخاره

موهای برادرم هم همینطوره ، البته شدت ریزش موهاش بیشتره و چرب تر و نازک تر از من . من و اون شامپو هامون یکیه.

فرمودین برای موی چرب و ریزش مو Irox ; و Alpecin برای چی ؟!

میشه تلفظ فارسیش رو هم بنویسید.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

موهام که ریزش داره! و البته خیلی کف سرم میخاره

موهای برادرم هم همینطوره ، البته شدت ریزش موهاش بیشتره و چرب تر و نازک تر از من . من و اون شامپو هامون یکیه.

فرمودین برای موی چرب و ریزش مو Irox ; و Alpecin برای چی ؟!

میشه تلفظ فارسیش رو هم بنویسید.
    اون خارش مربوط به شروع ریزش مو میشه خون به پیاز مو کم میرسه باعث خارش سطحی میشه
    شامپو گزنه ایروکس خوبه مخصوص موهای چرب
    لوسیون ضد ریزش موی ایروکس هم جلوی خارش رو میگیره هم ریزش مو, بعد از 6 ماه هر جای سر مو ریخته باشه موها دوباره شروع به رشد میکنه 6 ساعت باید رو سر باشه اگه طی روز نمیتونید استفاده کنید 4 ساعت قبل از خواب استفاده کنید صبح بشورید خیلی عالی هست موهای خودم چربه+ ریزش داره+ خارشم داشت الان همش برطرف شده
    اون که میگید برادرتون هم موهاش میریزه پس معلومه ارثی هست یه ازمایش غدد بدید بعد با خیال راحت مصرف فیناستراید رو شروع کنید هر دوتون

راستش من تا سه ماه آینده نمیتونم آزمایش بدم. تا اون موقع هم حجم بیشتری از موها میریزه. بنظرتون چه کار باید کنم؟
    شما میتونید از شامپو ها و لوسیونها و سرم مو استفاده کنید تا حدی جلوی ریزش گرفته بشه بعد 3 ماه که گفتید یه ازمایش و تمام.
    سشوار و ژل و از این جور چیزا هم استفاده نکنید.

7. 2 کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

شما میتونید از شامپو ها و لوسیونها و سرم مو استفاده کنید تا حدی جلوی ریزش گرفته بشه بعد 3 ماه که گفتید یه ازمایش و تمام.
    سشوار و ژل و از این جور چیزا هم استفاده نکنید.
    ممنون بابت توضیحات
    والا من از ماینوکسیدیل و قرص های تقویتی استفاده کردم اما همچنان ریزش مو ادامه پیدا داره...
    در حال حاضر هم دسترسی به دکتر برای معاینه مجدد و همچنین آزمایش خون ندارم. حجم مو در قسمت پشت نسبت به قبل خیلی کم شده که اگر بیش از این ریزش داشته باشه کاملا او قسمت خالی میشه...
    حدود دو هفته میشه که روزی یک عدد قرص فینانستراید خوردم اما اصلا در جریان نبودم که بایستی آزمایش خون داد چون جایی هم ندیده بودم و از کسی نشنیده بودم...
    حدود 9 ماه پیش پی ار پی انجام دادم که برای این منظور مقداری خون ازم گرفته شد. حالا نمیدونم آیا آزمایشی هم انجام داده اند که من پیگیر نتیجه بشوم یا کلا برای مصرف این قرص باید مجدد آزمایش بدهم...
    به جز قرص فینانستراید محلول، سرم و شامپویی که تا حدی نتیجه بخش باشه و در بازار ایران موجود لطفا معرفی کنید .

سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اما اصلا در جریان نبودم که بایستی آزمایش خون داد چون جایی هم ندیده بودم و از کسی نشنیده بودم.
    اگه خود سر مصرف بشه و به بدن نسازه باعث لاغری شدید میشه که رو غدد اثر میزاره
    شما اگه 2 هفته خوردی مشکلی نداشتی ادامه بده
    سراغ هر دارو , لوسیون,... برید حداقل به 2 تا 3 ماه نیاز داره تا ریزش کاملا متوقف بشه خارجی ایرانی فرقی نداره
    به جز قرص فینانستراید محلول، سرم و شامپویی که تا حدی نتیجه بخش باشه و در بازار ایران موجود لطفا معرفی کنید .
    کاشت مو اخرین راه هست
    یه درمان دیگه وجود داره تو ایران هم انجام میشه مقداری خون از شما میگیرن یه محلولی از خوده خون شما درست میکنن بدون چیزه اضافی بعد به قسمتی که مو ریخته تزریق میشه .
    ولی بازم میگم کاشت مو ,عمل و.... از هر کسی بپرسین بلاخره یه عوارضی داره بهترین همون قرص و لوسیون هست
    Last edited by AliROCK; 22-05-2014 at 20:51.

10. این کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    شنیدم برای کاشت مو باید منتظر بشی ریزش کامل بشه بعد بکاری !
    به ندرت کسی زیره 30 سال ریزش موهاش کامل بشه . طرف عکساشو میبینی از 22 تا 50 سالگی همینطور ریزش داشته . هر ادمی ام که مو بخواد فکر میکنم قبل از 30 سالگی لازمش بشه بعد از 30 دیگه کی وقت داره به مو فکر کنه و کلا تو این فازا نیس .. مو بین 20 تا 30 نیازه (به نظره من)
    گاهی به چشمم خورده گفتن اونایی که هنوز ریزششون کامل نشده دکتر میبینه و با توجه به شواهدی که موجوده حدس میزنه خط ریزش طرف تا کجاست .. بعد تا همونجا با استفاده از لیزر موهایی که مثلا به DHT حساس هستن رو از بین میبره و دیگه نیازی نیست تا 50 سالگی صبر کنی تا ریزش کامل بشه !!!
    اگه کسی همچین کاری کرده یا شنیده یا اطمینان داره فلان جا انجام میدن بگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

دوستان ی شامپو با کیفیت ک نرم کننده نداشته باشه معرفی کنید..موهام لخته و میخوام زبر و محکم بشن
    راستی کسی میدونه شامپو نیوآ استرانگ پاور نرم کننده داره یا نه؟؟؟وقتی میزنم موهام نرم و خوش حالت میشه فقط حیف ک یکم کم پشت شدن
    ترکیباتشو میذارم اگه ازون مواد خطرناک ک تو پست هایی قبلی اشاره کردید چیزی داخلش هست بگید

معرفی شامپو فاقد نرم کننده ک موهارو از حالت لختی دربیاره یادتون نره
    اینم ترکیبات نیوآ:
    aqua
    sodium laureth sulfate
    cocamidopropyl
    betaine
    sodium chloride
    polyquaternium-10
    oryzanol
    maris sal
    clycerin
    peg-40
    hydrogenated castor oil
    citric acid
    sodium benzoate
    linalool
    parfum

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

روغن آملا هندی مارک مرحبا + روغن جوجوبا برای مو خیلی عالیه
    با روغن زیتون مخلوط کنید و به مدت 2 ساعت یا شب تاصبح روی موهاتون بگذارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •