تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 116 اولاول ... 1464104110111112113114115116 آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام نمیدونم باید اینجا مطرح کنم یا جاش اشتباس
    تو استان سمنان غیر از مخابرات چ شرکت هایی فیبر نوری ارائه میدن؟
    سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

سلام نمیدونم باید اینجا مطرح کنم یا جاش اشتباس
    تو استان سمنان غیر از مخابرات چ شرکت هایی فیبر نوری ارائه میدن؟
    سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من نت ADSL مخابرات دارم ولی چون سیم کشی قدیمی هست میگن بیشتر از 4 مگ نمیکشه که در نهایت روی 2 مگ خروجی میده، یعنی سرعت دانلودم ماکزیمم 220 کیلوبایت هست. من چه گزینه هایی برای افزایش سرعتم دارم؟ فیبرنوری ، اینترنت همراه (بی سیم) ممنون میشم یک راهنمایی کامل کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    من نت ADSL مخابرات دارم ولی چون سیم کشی قدیمی هست میگن بیشتر از 4 مگ نمیکشه که در نهایت روی 2 مگ خروجی میده، یعنی سرعت دانلودم ماکزیمم 220 کیلوبایت هست. من چه گزینه هایی برای افزایش سرعتم دارم؟ فیبرنوری ، اینترنت همراه (بی سیم) ممنون میشم یک راهنمایی کامل کنید.
    سلام
    شما خودت گزینه ها رو نام بردی، ولی باید ببینی کدومش در محله تون فراهم هست.
    اینترنت مخابرات از همه ارزونتره، اگر بتونید سیم کشی ساختمون تا علمک یا باکس تلفن توی کوچه رو نوسازی کنید.
    هزینه های فیبر بالاست ولی در درازمدت به صرفه خواهد شد (اگه صابخونه هستید)
    اینترنت همراه از همه گرونتره و برای کار متوسط و سنگین پیشنهاد نمی شه.
    اگه منظورتون از همراه، اینترنت ثابت LTE هست، نقشه پوشش و بسته های سالانه مبین نت رو ببینید.
    همچنین گزینه های اینترنت وایرلس (پوینت تو پوینت) رو هم بررسی کنید
    زیتل هم یه پیشنهادهایی داره

- - - Updated - - -

سلام
    سلام
    اینترنت مخابرات از همه ارزونتره، اگر بتونید سیم کشی ساختمون تا علمک یا باکس تلفن توی کوچه رو نوسازی کنید.
    اگه منظورتون از همراه، اینترنت ثابت LTE هست، نقشه پوشش و بسته های سالانه مبین نت رو ببینید.

5. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خیلی گرونه. سالانه اش 4 برابر مخابراته تازه 75 درصد اون حجم رو میده. فکر کنم باید با این سرعت بمونم مخابرات.
    مرسی از راهنماییت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    به نظرم یه بار مودم رو بزنین سر خط SNR رو مقایسه کنین با وضع فعلی.

---------------------

دوستان کسی میدونه محدوده مجیدیه جنوبی آنتن دهی و سرعت دانلود زیتل چطوریه؟ روزا میاد رو 8 مگ مثه بعضی جاهای دیگه؟ تو تاپیکش پرسیدم کسی جواب نداد. جدای از این، کلا روزا سرعتش چطوره.

متشکرم
    Last edited by test84; 14-10-2023 at 07:18.

8. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من محدوده تهرانپارس هستم. میخواستم از مخابرات ADSL بگیرم ولی پورت خالی نداره. به نظرتون از کجا ADSL بگیرم که هم سرعتش خوب باشه و قطعی نداشته باشه و هم قیمتش خوب باشه؟ چون شاتل رو نگاه کردم قیمتهاش چند برابره مخابرات هست.
    ممنون

داره خودمونی میشه Mr 01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام.
    من محدوده تهرانپارس هستم. میخواستم از مخابرات ADSL بگیرم ولی پورت خالی نداره. به نظرتون از کجا ADSL بگیرم که هم سرعتش خوب باشه و قطعی نداشته باشه و هم قیمتش خوب باشه؟ چون شاتل رو نگاه کردم قیمتهاش چند برابره مخابرات هست.
    ممنون
    سلام
    مخابرات دولتی هست باقی شرکت ها خصوصی. اینکه قیمتش پایینتره از اونور توی کیفیت تلافی میکنه. الان بدترین گزینه تو ایران همین مخابراته و توی نظرسنجی ها رضایت 20 درصدی رو داشته.
    توی سایت نت سنح پلاس ببینید توی محل تون چه شرکت هایی رضایت بالاتری دارن.

11. 2 کاربر از Mr 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سلام.
    ممنون
    توصیه اول من به شما اینه که ADSL نگیرید. توصیه دومم اینه که اگر میخواید ADSL بگیرید با توجه به شرایط فعلی همون مخابرات بهترینه. الان اوضاع شرکت های ارایه دهنده ADSL جالب نیست مثلا شرکت شبدیز که خودمم سالها قبل ازش نت داشتم ظاهرا کلا جمع کرده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . شرکت دیگه مثل های وب (پارس آنلاین) اخیرا کلی تعدیل نیرو داشته ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و وضعیت شبکشم در این حده که قطعی سراسری داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

می تونید مخابرات رو برید داخل صف و تا اون موقع از یک شرکت دیگه مثل آسیاتک ADSL بگیرید که الانم جشنواره داره ولی نکته مهم اینه که به ADSL به عنوان یک راه حل گذرا نگاه کنید و دنبال جایگزین باشید.

13. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توصیه اول من به شما اینه که ADSL نگیرید. توصیه دومم اینه که اگر میخواید ADSL بگیرید با توجه به شرایط فعلی همون مخابرات بهترینه. الان اوضاع شرکت های ارایه دهنده ADSL جالب نیست مثلا شرکت شبدیز که خودمم سالها قبل ازش نت داشتم ظاهرا کلا جمع کرده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . شرکت دیگه مثل های وب (پارس آنلاین) اخیرا کلی تعدیل نیرو داشته ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و وضعیت شبکشم در این حده که قطعی سراسری داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

می تونید مخابرات رو برید داخل صف و تا اون موقع از یک شرکت دیگه مثل آسیاتک ADSL بگیرید که الانم جشنواره داره ولی نکته مهم اینه که به ADSL به عنوان یک راه حل گذرا نگاه کنید و دنبال جایگزین باشید.
    جایگزین چی میتونه باشه؟ اگر فیبرنوری نکشن تنها راه حل نت بیسیم مثل زیتل هست. چیز دیگه ای اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

جایگزین چی میتونه باشه؟ اگر فیبرنوری نکشن تنها راه حل نت بیسیم مثل زیتل هست. چیز دیگه ای اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید.
    به جز فیبر نوری و TD-LTE گزینه 5G هم هست که پوشش روز به روز داره بیشتر میشه و حداقل تو تست هایی که من گرفتم به نسبت TD-LTE خیلی پینگ پایدار تر و پایین تری داره. تنها بحث هزینه هر گیگابایت اینترنت هست که اونهم با این وضعی که داره پیش میره ADSL چندان ارزونتر از باقی گزینه ها در نخواهد اومد اگر شرکت ها بخوان دوام بیارن (همین الان شاتل قیمت هر گیگابایتش در خیلی از بسته ها از اینترنت همراه بسیار گرونتر هست).

16. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •