تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 303 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به نظر شما این کار خطری نداره میترسم دیگه بالا نیاد

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

گزینه LNA هم مربوط میشه به جاهای که سگنال ضعیفی دارند با ON کردنش یک آمپیلی فایر روشن میشه که سیگنال دریافتی رو قوی تر میکنه
    من خودم هم مدل uc8000 ,uc9000 رو امتحان کردم مشکلی پیش نیومد وبنظرم کیفیت تصویر بهتر شد ولی چون تو منطقه ما دیجیتال فعال نیست نتونستم دیجیتال رو امتحان کنم ولی با این احوال ریسکش پای خودتونه

2. 2 کاربر از sahar@rasool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت farezz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

به نظر شما این کار خطری نداره میترسم دیگه بالا نیاد

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

گزینه LNA هم مربوط میشه به جاهای که سگنال ضعیفی دارند با ON کردنش یک آمپیلی فایر روشن میشه که سیگنال دریافتی رو قوی تر میکنه
    سلام
    با تغییر مدل TV به احتمال زیاد Fine Tunning های مربوط به تنظیم رنگها به حالت پیش فرض کارخونه ای می رود. در نتیجه در کل، تنظیمات رنگ شما حتی با تعویض مدل TV به نوع اولیه آن، به جای اینکه به حالت قبل برگردد به تنظیم اولیه کارخونه ای می رود. نتیجه اینکه قبل از هر تغییری در تنظیمات منو مخفی حتما از تمامی تنظیمات خاصی که برای TV شما در کارخونه انجام شده (خصوصا تنظیمات مربوط به رنگ) عکسبرداری کنید.

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام دوست من فکر نکنم به آنتن ربطی داشته باشه چون من دارم آنالوگ رو با کیفیت خوب میگیرم ولی دیجیتال چیزی پیدا نمیکنه
    -اخه براي خودم هم جاي تعجب هست چرا اين گزينه روي سري 7 وجود نداشته باشه ؟
    -در مورد دست كاري منو هاي مخفي هم دوستان كمي مراقب باشين خداي نكرده باعث پشيماني نشه
    -مورد هايي قديم پيش ميومد حالا چه دستكاري وچه فريمور اشتباه كه باعث مشكلاتي ميشد از جمله پريدن usb

5. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام و درود
    من از شما پیشاپیش به خاطر این کار تشکر میکنم اگر زحمتی نیست از منو اصلی antenna نیز تصویر بگذارید
    با سپاس
    سلام
    این هم عکس منوی مخفی تلویزیون من که دیجیتالش فعاله

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mohammad53; 14-01-2011 at 23:05.

7. 3 کاربر از mohammad53 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام ممنون
    من هم تونستم به اینترنت وصل بشم واز applicationهای جالب اون مثلpicasa لذت ببرم ولی در استفاده از you tube مشکل دارم
    ظاهرا این سایت فیلتر است

داره خودمونی میشه qazplm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام ممنون
    من هم تونستم به اینترنت وصل بشم واز applicationهای جالب اون مثلpicasa لذت ببرم ولی در استفاده از you tube مشکل دارم
    ظاهرا این سایت فیلتر است
    بله youtube twitter facebook فیلترن v*P*N میخواد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام و درود
    کسی از بچه ها هست تنظیمات مربوط به allsher و کانکت شدن رو توضیح بده من هر کاری کردم جواب نداد اگر میشه ازش تصویر بگزارید
    با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

آقایون خواهشا به منوی مخفی دست نزنین به خدا خیلی خطرناکه!من تلویزیونم که 10روزم نیس 2300پولش رو دادم از بین رفت!دیگه روشن نمیشه!کسی اینجا گفت مدل رو ببر بالاتر منم از7000بردم رو8000 الان دیگه تصویر نمیاد و پشت سر هم ریست میشه!کسی میدونه چطوری یشه تلویزیون رو ریست کامل کرد؟دکمه یسخت افزاری جایی از تلویزیون نیس که نگه دارم تمام تنظیمات بشه مثل روز اول؟چون تلویزیون زمان به من نمیده تا وارد منو مخفی بشم و هی ریست میشه!حالم خیلی گرفتس !خیلی پشیمونم که خواستم دیجیتالی که 70 تومن ارزش داره رو فعال کنم تلویزیون2300 به فنا رفت
    کسی راهی میدونه؟

12. این کاربر از mahdi-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

nt

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان رو مدل UAB7000 اجرا نمیشه ؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

آقایون خواهشا به منوی مخفی دست نزنین به خدا خیلی خطرناکه!من تلویزیونم که 10روزم نیس 2300پولش رو دادم از بین رفت!دیگه روشن نمیشه!کسی اینجا گفت مدل رو ببر بالاتر منم از7000بردم رو8000 الان دیگه تصویر نمیاد و پشت سر هم ریست میشه!کسی میدونه چطوری یشه تلویزیون رو ریست کامل کرد؟دکمه یسخت افزاری جایی از تلویزیون نیس که نگه دارم تمام تنظیمات بشه مثل روز اول؟چون تلویزیون زمان به من نمیده تا وارد منو مخفی بشم و هی ریست میشه!حالم خیلی گرفتس !خیلی پشیمونم که خواستم دیجیتالی که 70 تومن ارزش داره رو فعال کنم تلویزیون2300 به فنا رفت
    کسی راهی میدونه؟
    -مهدي جان من كه توي پست بالا خدمت دوستان وارن دادم كه مراقب باشين
    -يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل براش پيش اومد چند روز پيش توي همين فروم خاطرم نيست كجا بود
    -يكي ديگه از راههاي رست البته زماني كه سيستم مياد بالا نگهداشتن كليد exit براي مدتي هست كه با پيغام رست مواجه ميشين
    -حالا ان شاا... راهي پيدا ميشه

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

دوستان رو مدل UAB7000 اجرا نمیشه ؟
    -مطمئن نيستم ولي b7000 هم مشابه b650 ممكن در بعضي مدل ها فعال بشه ولي كانالي رو دريافت نكنه

15. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •