تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: از دست دادن ویندوزهای قبلی با نصب ویندوز جدید

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

نشد
    ااین فایل رو کپی کردم حجمش 103 کیلو بایت بود . حتی ازم پرسید که وجو داره دوباره روش بنویسم .منم گفتم ارا .اما بازم همون ارور نبود این فایل رو میگیره.

منظور شما از درایو c که بالا نوشتین همون درایو g منه دیگه ؟که ویندوزشو از دست دادم؟
    سلام . اره منظور از c همون درایوی که ویندوز مشکل دار شما تو اون نصب هستش .
    بلاخره باید یه جوری این فایل را جاسازی کنی .
    مگه شما چی توی اون ویندوز دارید که این همه براتون مهمه ؟
    اگه خیلی مهمه سیستم را بدید یکی که وارد هستش براتون درست کنه .

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام . اره منظور از c همون درایوی که ویندوز مشکل دار شما تو اون نصب هستش .
    بلاخره باید یه جوری این فایل را جاسازی کنی .
    مگه شما چی توی اون ویندوز دارید که این همه براتون مهمه ؟
    اگه خیلی مهمه سیستم را بدید یکی که وارد هستش براتون درست کنه .
    یه عالمه برنامه روش نصب کرده بودم از خیر این ا میتونم بگذرم
    اما تو فایر فاکسم یه عالمه ادرس بوک مارک کرده بودم اگه راهی برای بدست اوردن این ادرسا باشه مشکلی نیست . میتونم از خیر این ویندوز 6 ماهم بگذرم .البته سنش بیشتر از 6 ماه و تا حالا رکورد ویندوزای منو شکسته .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

یه عالمه برنامه روش نصب کرده بودم از خیر این ا میتونم بگذرم
    اما تو فایر فاکسم یه عالمه ادرس بوک مارک کرده بودم اگه راهی برای بدست اوردن این ادرسا باشه مشکلی نیست . میتونم از خیر این ویندوز 6 ماهم بگذرم .البته سنش بیشتر از 6 ماه و تا حالا رکورد ویندوزای منو شکسته .
    فکر کنم اگه بتونی بفهمی که این بوک مارک ها را تو کجا ذخیره می کنه بتونی اونا را برداری . اما من فایرفاکس ندارم که بدونم کجا ذخیره می شن . ولی اگه یه ادم وارد اطرافتون باشه می تونه ویندوز را درست کنه .
    بزار ببینم شاید بتونم یه راهکار دیگه ای پیدا کنم . اگه پیدا کنم بهت میگم .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فکر کنم اگه بتونی بفهمی که این بوک مارک ها را تو کجا ذخیره می کنه بتونی اونا را برداری . اما من فایرفاکس ندارم که بدونم کجا ذخیره می شن . ولی اگه یه ادم وارد اطرافتون باشه می تونه ویندوز را درست کنه .
    بزار ببینم شاید بتونم یه راهکار دیگه ای پیدا کنم . اگه پیدا کنم بهت میگم .
    ممنون .من منتظرم
    فقط یک سوال
    من سعی کردم اون ویندوز رو ریپیر کنم؟
    ایا با ریپیر کردن برنامه ها پاک میشن ؟
    بعد یه مشکلیم که نمیتونم ریپیر کنم این که دوتا پسوررد از من میخواد ویکی مال ادمین که میزنم و درست یکس هم مال پسورد ست اپ که هر چی میزنم میگه اشتباه واررد کردی و ریستارت میشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ممنون .من منتظرم
    فقط یک سوال
    من سعی کردم اون ویندوز رو ریپیر کنم؟
    ایا با ریپیر کردن برنامه ها پاک میشن ؟
    بعد یه مشکلیم که نمیتونم ریپیر کنم این که دوتا پسوررد از من میخواد ویکی مال ادمین که میزنم و درست یکس هم مال پسورد ست اپ که هر چی میزنم میگه اشتباه واررد کردی و ریستارت میشه.
    با ریپیر کردن هیچ کدوم از برنامه ها پاک نمی شن . حتی اطلاعات موجود توی my document هم پاک نمی شن .
    برای ریپیر کردن سی دی ویندوز را توی سی دی رام بزار تا سی دی به صورت اتوران بالا بیاد بعد گزینه install windows xp را بزن تا وارد صفحه بعد بشی .

توی صفحه بعد که همون صفحه 37 دقیقه معروف نصب ویندوز هست یه پنجره باز می شه که شما باید از قسمت installation type گزینه upgrade را انتخاب کنید و بعد next بزنید تا ویندوز ریپیر بشه .
    حتما باید این کار را توی محیط ویندوز انجام بدید .

موقع ریپیر کردن هیچ پسووردی از شما نمی خواد . مگر اینکه خودتون پسوورد گزاشته باشین .

اگه برای یوزر خودتون پسوورد گزاشته باشد خوب برای وارد شدن به ویندوز باید پسوورد را وارد کنید .
    اما پسوورد ستاپ دیگه چیه ؟
    اگه شما برای ستاپ پسوورد گذاشتید پس چه طور تونستید وارد ویندوز بشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با ریپیر کردن هیچ کدوم از برنامه ها پاک نمی شن . حتی اطلاعات موجود توی my document هم پاک نمی شن .
    برای ریپیر کردن سی دی ویندوز را توی سی دی رام بزار تا سی دی به صورت اتوران بالا بیاد بعد گزینه install windows xp را بزن تا وارد صفحه بعد بشی .

توی صفحه بعد که همون صفحه 37 دقیقه معروف نصب ویندوز هست یه پنجره باز می شه که شما باید از قسمت installation type گزینه upgrade را انتخاب کنید و بعد next بزنید تا ویندوز ریپیر بشه .
    حتما باید این کار را توی محیط ویندوز انجام بدید .

موقع ریپیر کردن هیچ پسووردی از شما نمی خواد . مگر اینکه خودتون پسوورد گزاشته باشین .

اگه برای یوزر خودتون پسوورد گزاشته باشد خوب برای وارد شدن به ویندوز باید پسوورد را وارد کنید .
    اما پسوورد ستاپ دیگه چیه ؟
    اگه شما برای ستاپ پسوورد گذاشتید پس چه طور تونستید وارد ویندوز بشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من وقتا با سیدی بوت ویندوز میام بالا و کلید R , رو برای ریپیر کردن میزنم میرم تو یک صفحه داسی که ازم میپورسه کوم ویندوزتو میخوای ریپیر کنی منم الا ن سه تا ویندوز دارم عدد سه رو میزنم و بعد ازم دو تا پسورد میخواد و گفتمک که قبول نیکنه و ریستارت میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

من وقتا با سیدی بوت ویندوز میام بالا و کلید R , رو برای ریپیر کردن میزنم میرم تو یک صفحه داسی که ازم میپورسه کوم ویندوزتو میخوای ریپیر کنی منم الا ن سه تا ویندوز دارم عدد سه رو میزنم و بعد ازم دو تا پسورد میخواد و گفتمک که قبول نیکنه و ریستارت میشه
    اون محیطی که شما رفتین محیط ریکاوری کنسول هستش . از اونجا ریپیر کردن سخت هستش . چون دستورات خاصی داره .
    من فکر کردم ویندوز هایی که سالم هستند را می خواستید ریپیر کنید .
    اجازه بدید ببینم می تونم راه دیگه ای پیدا کنم .
    اگه پیدا نشد باشه ریکاوری کنسول را بهتون می گم . شاید از اونجا بشه کاری کرد .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اون محیطی که شما رفتین محیط ریکاوری کنسول هستش . از اونجا ریپیر کردن سخت هستش . چون دستورات خاصی داره .
    من فکر کردم ویندوز هایی که سالم هستند را می خواستید ریپیر کنید .
    اجازه بدید ببینم می تونم راه دیگه ای پیدا کنم .
    اگه پیدا نشد باشه ریکاوری کنسول را بهتون می گم . شاید از اونجا بشه کاری کرد .
    ممنون
    ----------------------------------

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

خوب parinaz571 جان فکر کنم اخرین راه همون ریکاوری کنسول هستش که تا چند دقیقه دیگه اموزشش را به طور کامل با جزئیات بهت می گم . که به احتمال 99 درصد مشکل را حل می کنه . اگه کارهایی که می گم را دقیق انجام بدی .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزیز

قبل از همه چیز باید بگم من راه حل این مشکل را براتون به طور کامل نوشتم . و باید بگم هیچ مسولیتی را در صورت رعایت نکردن و دچار مشکل شدن قبول نمی کنم . و مسئولیت انجام اون با خودتون هستش .
    به جز دستوراتی که گفتم نباید دستور اضافی را بدون اگاهی وارد کنید .
    چند تا دستور دیگه هم هست که بعد از انجام این دستورات بهتون می گم .

براي برطرف کردن اين مشکل بايد از طريق ريکاوري کنسول اقدام کنيم .
    تا بتونيم از اون طريق فايلهاي اساسي ويندوز را که مربوط به راه اندازي ويندوز هستند را بازسازي کنيم .

براي وارد شدن به Recovery Console بايد از سي دي نصب ويندوز XP استفاده کنيم .
    ابتدا bios را طوري تنظيم مي کنيم که سيستم از سي دي بوت بشه . اينا را ديگه خودتون بلد هستيد .

بعد همانند نصب ويندوز سيستم شروع به کپي کردن فايلها مي کند تا به صفحه "Welcome to Setup" برسد توي اين صفحه شما سه گزينه مي بينيد که براي وارد شدن به ريکاوري کنسول بايد کليد R را از روي صفحه کليد بزنيد .
    با زدن کليد R يک صفحه شبيه به محيط DOS باز خواهد شد . اين محيط را محيط ريکاوري کنسول مي نامند .

بعد از وارد شدن به ميحط ريکاوري کنسول شما نوشته هاي زير را مي بينيد .
    Microsoft Windows XP Recovery Console.
    Recovery Console provides system repair and recovery functionality.
    Type EXIT to quit Recovery Console and restart the computer.

: C:\WINNT

Which Windows XP (or 2000) installation would you like to log onto
    <To cancel, press ENTER>?

در اين مرحله شما بايد شماره ويندوزي که قصد تعمير آن را داريد در جلوي علامت ? تايپ کنيد.

در صورتي که بيش از يک ويندوز روي سيستم شما نصب هستش در اين قسمت ليست تمامي ويندوز ها و مسير نصبشون نشان داده خواهد شد . و شما مي تونيد شماره ويندوز خودتون را انتخاب کنيد .

در صورتي که بيش از يک ويندوز (ويندوزهاي بر پايه تکنولوژي NT – مثل 2000, 2003, XP و نه ويندوزهاي 95, 98, Me) بر روي سيستم نصب باشد در ليست فوق تمامي ويندوزهاي فوق و مسير نصب شان نشان داده خواهد شد و شما مي توانيد شماره ويندوز مورد نظر خود را انتخاب کنيد.

بعد از انتخاب ويندوزي که قصد تعمير اون را داريد بايد کلمه رمز Administrator را وارد کنيد.
    اگه شما براي ويندوزتون پسوورد گذاشته ايد بايد رمز را اينجا وارد کنيد .
    اگه پسوورد براي ويندوز نگذاشته ايد جاي پسوورد را خالي بزاريد و اينتر را بزنيد .

در صورتي که براي ويندوز پسوورد گذاشته باشيد و پسوورد را سه بار غلط وارد کنيد بصورت اتوماتيک از Recovery Console خارج خواهيد شد و سيستم شما ريستارت خواهد شد .

بعد از انجام تمامي مراحل فوق خط فرمان Recovery Console ظاهر مي شود (در مثال فوق: C:\WINNT> ) و شما مي توانيد فرامين مورد نظر خود را اجرا کنيد:

ابتدا در جلوی خط فرما عبارت bootcfg /list را به طور دقیق و درست تایپ می کنید و بعد اینتر را می زنید . ممکن است چند دقیقه طول بکشد .
    بعد اینکه دوباره به خطر فرمان امدید اینبار عبارت bootcfg /rebuild را به طور دقیق و درست تایپ می کنید و اینتر را می زنید
    بعد از چند دقیقه یک پیغام به شما می دهد به این صورت
    Add installation to boot list? (Yes/No/All)
    که شما کلمه Y را که همان yes هست را تایپ می کنید و بعد اینتر می زنید

در خط بعد از شما سوال می کند که یک نام برای این ویندوز بنویسید که شما یک نام برای ان می نویسید مثلا Microsoft Windows XP Professional

بعد از ان دوباره از شما سوالی می پرسد که شما عبارت /fastdetect را وارد می کنید .
    تذکر : در این عبارت علامت / باید قبل از fastdetect نوشته شود چون من اینجا کپی کردم بعد از ان قرار گرفته است .)

ودر اخر عبارت exit را برای خارج شدن از ریکاوری کنسول می نویسید و اینتر را میزنید .
    سپس به ستاپ رفته و ان را روی هارد تنظیم میکنید .
    بعد از اینکه ویندوز بالا امد اسم ویندوزی که توی ریکاوری کنسول نوشتید یعنی
    Microsoft Windows XP Professional را می زنید و وارد ویندوز می شوید . و از داخل ویندوز هم اسم قبلی را بر می دارید که این قسمت را بعد از اینکه مشکل وارد شدن به ویندوز حل شد براتون میگم .

موفق باشی .

11. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •