تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: بهترین و با دوام ترین Dvd خام

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من چند ساله ال جی استفاده میکنم(سری ضد خش) درسته کمی خش بر میداره
    ولی دوام و کیفیتش به نسبت قیمتش خوبه بعلاوه این که تا الان با هر سرعتی و به هر تعداد رایت کردم
    مشکل برن دی وی دی نداشتم

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

همشون بعد از یه مدتی خراب میشن
    برای آرشیو داری یا باید به صورت image روی هارد نگه دارید که معمولا نمیصرفه
    یا اینکه هر نوع دی وی دی ای که استفاده میکنید نهایتا هر 3-4 سال یه بار ازشون دوباره رایت کنید البته بستگی به نوع دی وی دی این زمان بالا پایین میشه
    من خودم برای آرشیو از Ridata استفاده میکنم
    ا 3.5-4 سال معمولا خوب میمونه

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

من واقعا نمیدونم. خودم دیگه آخر رفتم سر SONY یه مدلیش هست که گرونه و میگن اصله. قیمت پک 25 تاییش اندازه پک 50 تایی که من دیدم دوستام میگیرن!! شاید خدا بخواد مشکلم برطرف بشه. اینجا انقدر کلاه برداری میکنن و کپی میکنن که اصل و فرعی رو نمیشه از هم تشخیص داد.
    دوستان گفتم که EPOCH &PRINCO رو خودم دیدم کارخونه اش رو. ایرانی. سی دی و دی وی دی میزنه! بد نیست فقط قیمتش ارزونه
    من پیشنهاد میکنم Fujitso استفاده کنی . البته sony هم مدل های خوبی داره که بد نیست . من خودم چند ساله که Ga*y استفاده میکنم .
    Sony نمونههای تقلبیش فوق اعلاده زیاده تو بازار.خیلی هم مشابه اصلشه (از لحاظ ظاهری)
    ریسک خریدش خیلی زیاده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باسلام
    به نظرم ن هم كه چند ساله دارم رايت ميكنم يك نوع مرغوب هر جنسي گرونه و ميدوني كه دي وي دي هايي هستن كه روكشهاي خاص فلز روشون هست و فوق العاده گرونه
    در ضمن دي وي دي براي آرشيو مناسب نيست چه بخواهي چه نخواهي مشكل پيدا ميكنه و هم اينكه نوع رايتر يا سيستم عامل ربطي نداره فقط جنس خود دي وي دي در اين قضيه مسئول.
    البته براي قيمت پائين و نوع مرغوب princo اصل تايوان مصرف ميكنم هر هفته 2000 الي 3000 تا با داپليكيتور
    فوق العاده هست تا حالا بعد 15000 تا رايت 50 تا نسوزونده.
    اون هم اگه سوخته مقصرش خودم بودم يعني بطور مثال با نرو رايت ميكردم يك دفعه يك برنامه ديگه رو باز كردم كه با رايتر كار كنه.
    اين رو هم بگم نحوه نگهداري از هر وسيله اي هر چي باشه خيلي مهمه دي وي دي دارم بعد از ده سال هنوز سالمه چون توي كاور و داخل قاب نگه داشتم ولي دي وي دي كه روي زمين غلط بزنه دو روز هم دوام نمياره.
    موفق باشين.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

13 جواب

باسلام
    به نظرمن هم كه چند ساله دارم رايت ميكنم يك نوع مرغوب هر جنسي گرونه و ميدوني كه دي وي دي هايي هستن كه روكشهاي خاص فلز روشون هست و فوق العاده گرونه
    در ضمن دي وي دي براي آرشيو مناسب نيست چه بخواهي چه نخواهي مشكل پيدا ميكنه و هم اينكه نوع رايتر يا سيستم عامل ربطي نداره فقط جنس خود دي وي دي در اين قضيه مسئول.
    البته براي قيمت پائين و نوع مرغوب princo اصل تايوان مصرف ميكنم هر هفته 2000 الي 3000 تا با داپليكيتور
    فوق العاده هست تا حالا بعد 15000 تا رايت 50 تا نسوزونده.
    اون هم اگه سوخته مقصرش خودم بودم يعني بطور مثال با نرو رايت ميكردم يك دفعه يك برنامه ديگه رو باز كردم كه با رايتر كار كنه.
    اين رو هم بگم نحوه نگهداري از هر وسيله اي هر چي باشه خيلي مهمه دي وي دي دارم بعد از ده سال هنوز سالمه چون توي كاور و داخل قاب نگه داشتم ولي دي وي دي كه روي زمين غلط بزنه دو روز هم دوام نمياره.
    موفق باشين.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض دی وی دی گلد

اگه دی وی دی با دوام میخواین دی وی دی گلد بخرید که به جای نقره از لایه طلا که مقاوم ترین فلز هست ساخته شده و اطلاعات تا صد سال توش میمونه در ضمن دیسک های ارزون مثل پرینکو از آلومینیوم استفاده میکنن که فقط رایت مشن ولی بعد از یه مدت کوتاه اگه خش هم نداشته باشه اطلاعات توش از بین میره

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یعنی آرشیو فیلمهای من که روی dvd های مختلف رایت کردم تا چند سال دیگه از بین میره؟!!چیکار کنم پس؟

پروفشنال syamak790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

یعنی آرشیو فیلمهای من که روی dvd های مختلف رایت کردم تا چند سال دیگه از بین میره؟!!چیکار کنم پس؟
    آخ آخ

منم بعد از اینهمه سال رایت روی دی وی دی
    با مراجعه به یکی از دی وی دی های قدیمی بدجوری سوختم

دیگه رفتم تو کار هارد اکسترنال
    از لحاظ بهای تمام شده فرقی نداره , فقط شما هزینه رو باید یکجا پیاده بشی تا خورد خورد
    فکر کنم گر درست از هارد استفاده بشه تا سالهای سال مشکل نخواهی داشت تا یه تکنولوژی بهتر بیاد

9. این کاربر از syamak790 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

یه هارد اکسترنال بگیر+دی وی دی هاتو هم با CloneCD ایمیج بگیر.

11. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به نظر من دی و دی گلد از هارد هم بهتره تو ایران فکر کنم ُTDK داره ولی تی گیت رو مطمنم داره چون فارسی سرچ کردم اومد ولی مارکهای دیکه DelkinوMitsuiوmam-americaدارن که فکر نمی کنم تو ایران گیر بیاد.
    Last edited by computec; 28-01-2010 at 11:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •