تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: مشکل با کد Stimulreport

داره خودمونی میشه fdaliry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

1

سلام

دوست عزیز شما از روشی که بهتون می گم جلو برید انشاالله مشکلتون حل میشه

شما ابتدا محیط Design کامپوننت Stimul رو از محل نصبش اجرا کنید و یه گزارش خالی به نام Report1 در پوشه bin برنامتون با پسوند mrt ذخیره کنید
    حالا کدهایی که توی مرحله 2 نوشتید رو عیناً می نویسید
    و کدهای مرحله 3 رو اول به شکل زیر تغییر می دید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا برنامتون رو یه بار اجرا می کنید و دکمه گزارش رو می زنید بعد از این کار محیط Design کامپوننت Stimul باز میشه شما در قسمت سمت راست تب Dictionary رو انتخاب می کنید و در قسمت Data Sources دیتاستی که به گزارش ارسال کردین رو می بینید
    حالا دو راه دارین
    1- کل جدولی که در دیتاست هست رو روی صفحه بکشید که به صورت ستونی اطلاعاتون رو مثل یه جدول براتون نمایش میده
    2- فیلد های داخل جدول موجود در دیتاست رو تک تک رو صفحه بکشید که فقط اطلاعات مربوط به یه سطر جدول رو بهتون نمایش میده

بعد از اینکه صفحه گزارش رو چیدید محیط Stimul رو یک بار ذخیره کنید و اون رو ببندین و به محیط VS برگردین و به جای خط آخر کد در مرحله 3 این کد رو بنویسید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا علی
    زنده ه ه ه ه ه ه ه ه ه بادددددددددددددددددددددد

یک دنیا ممنون دوست عزیز
    بالاخره بعد از کلی سرگردانی مشکل به دست شما حل شد

2. این کاربر از fdaliry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام یه سوال سخت
    من وقتی فایل گزارش رو تو برنامه لود میکنم می تونم در حال اجرا به گزارش شی اضافه کنم
    //.....

[CSHARP]

Stimulsoft.Report.StiReport sr = new Stimulsoft.Report.StiReport();
    sr.Load(Server.MapPath("R1_st.mrt"));

Stimulsoft.Report.Components.StiText TxtValue = new Stimulsoft.Report.Components.StiText();

sr.Compile();
    StiWebViewer2.Report = sr;
    [/CSHARP]
    //.....
    اما حالا که
    از گزارشم دلل ساختم دیگه کامپایل نمیشه
    حالا چطور در زمان اجرا بهش ابجکت اضافه کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام ،آقا ناصر
    از راهنمایی مفیدتان متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال ؟ وقتی ما کارمون با این برنامه تموم شد چجوری میشه رو کامپیوتر دیگه هم انتقال داد . اصلا من طریقه ساخت setup رو نمیدونم لطف کنید هم آموزش ساخت ستاپ رو بدین هم بگید تو ستاپ چطوری این برناه رو به کامپیوتر دیگه انتقال بدم که تو گذارش گیری مشکلی نداشته باشه

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال ؟ وقتی ما کارمون با این برنامه تموم شد چجوری میشه رو کامپیوتر دیگه هم انتقال داد . اصلا من طریقه ساخت setup رو نمیدونم لطف کنید هم آموزش ساخت ستاپ رو بدین هم بگید تو ستاپ چطوری این برناه رو به کامپیوتر دیگه انتقال بدم که تو گذارش گیری مشکلی نداشته باشه
    شما برای استفاده از stimulreport نیازی به نصب ندارید فقط کافی کامپوننت های استفاده شده از stimulreport رو در ستاپ خود قرار دهید

تو رفرنسهای برنامه اونجایی که با Stimul شروع شده خاصیت Copy To Local رو True کنید یک نسخه از کامپوننت در کنار نرم افزار شما قرار خواهد گرفت

اگر مشکلتون ساخت کل ستاپ هست که باید در بحثی جدا توضیح داده شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آره ببینید کل ماجرا از این قراره که من یک برنامه دارم میسازم که دیتابیسش sql هست و توش هم از استیمول هم یه کامپوننت که یه دکمه گرافیکی رو فرم قرار میده استفاده کردم . حالا من برای بردن و استفاده کردن این برنامه نیازی به نصب و اتچ کردن دیتابیس اس کیو ال رو کامپیوتر مقصد دارم یا نه همین ست آپ کار دیتابیس و چیزا دیگه رو حل میکنه. لطفا توضیح بدین و لینک های مفیدی رو برا این جانب تازه کار قرار بدین .مسسسی

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آره ببینید کل ماجرا از این قراره که من یک برنامه دارم میسازم که دیتابیسش sql هست و توش هم از استیمول هم یه کامپوننت که یه دکمه گرافیکی رو فرم قرار میده استفاده کردم . حالا من برای بردن و استفاده کردن این برنامه نیازی به نصب و اتچ کردن دیتابیس اس کیو ال رو کامپیوتر مقصد دارم یا نه همین ست آپ کار دیتابیس و چیزا دیگه رو حل میکنه. لطفا توضیح بدین و لینک های مفیدی رو برا این جانب تازه کار قرار بدین .مسسسی
    نیاز به نصب کامل اس کیو ال نیست نسخه express رو نصب کنید کفایت میکنه اما برنامه بدون اس کیو ال دچار مشکل خواهد شد در ضمن باید دیتابیس رو اتچ کنید

اما برای استفاده از سرویس گزارش گیری نیازی به نصب و اتچ کردن و . . . ندارید فقط باید dll های مورد استفاده رو در کنار نرم افزار کپی کنید که خود setup این کار میکنه

الان لینکی که خودم اون رو دیده باشم ندارم اما اگر شما به فارسی هم سرچ کنید فیلم وکتاب اموزش ساخت setup در سی شارپ رو میتوانید پیدا کنید

این رو ببینید ساخت setup ساده و گویا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

میتونم ازتون یه خاهشی کنم.؟میتونید یه برنامه بنویسید که اطلاعات و با عکس یه نفرو بتونم تو یه دیتا بیس ذخیره کنم و با استفاده از استیمول بسته به کدی که وارد میشه عکسش تو گذارش نشون داده بشه؟من برا ذخیره عکس با memory stream کار کردم ولی نشد . خاهش میکنم شما یه برنامه نویسید که بتونم .کل پروژم لنگ همینه فقط . خاهش میکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ببینید من تونستم اطلاعات عکس رو تو یه دیتابیس دیگه با همون کد ذخیره کنم ولی الان دیتا اطلاعات اعضا تو یه تیبل و اطلاعات کد با عکس اعضا تو یه تیبل دیگه .... یعنی یکی نیست تو این انجمن که بم بگه چیکار کنم . بابا کرمتونو شکر من تا میتونم کمک میکنم شما یه برنامه نویسی نمیتونید واسه ما انجام بدین . باور کنید گیرم .. من پیکچرو هم که میفرستم به گذارش با خطا زیر روبرو میشم ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استیمول هم کرک نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کسی جواب نمیده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •