تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: نمای داخلی خانه (عکس)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارت خیلی خوبه و خیلی ها هم یه ذره از این رو نمیتونن پیاده کنن ولی:

1.یکم عکاسی در نمای داخلی یاد بگیری بد نیست چون 3 تا عکسی که انداختی زاویه شون یه جوری تنظیم شده که انگار سقف کجه
    2.برای یه همچین کاری که انقدر کیفیت تکسچر داره نباید Mirror کردن مدل پرده زردی که کنار زده شده کار رو خراب کنه که متاسفانه این کار رو کره.
    برای اینکه طبیعی تر بشه باید بعد از میرور کردن یکم تغییرات توی چروک های یه طرف داد تا بهتر دیده بشه.
    3.اصولاً استفاده از چنین سقفی رایج نیست و حتی اگرم جایی باشه در حدیه که به اکثر افراد نشون بدی میگم تا حالا ندیدن و غیر طبیعی به نظرشون میاد>>>باید فقط دور لوستر رو از این طرح استفاده میکردین و بقیه رو معمولی میذاشتین در عوض برای قسمتی که دیوار و سقف میرسن به هم یه گچ بری شیک میذاشتی.
    4.سایه که گفتی نداره ولی متاسفانه منبع نور درست و حسابی هم دیده نمشه.حداقل یه Illumination برای لامپ ها میذاشتی.
    5.فرش ها معمولاً ریشه دارن دو طرفشون و یکم برجسته هستن در صورتی که الان انگار ملافه نازک با طرح فرش انداختی.
    6.داش یادم میرفت.
    پرده زیریه بدتر از روییه هست و 3 بار تکرار شده چروک هاش و از نظر بصری منظره جالبی رو نساخته.
    7.SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
    همین الان که داری میخونی به گوشه های اتاق خودت نگاه کنی بد نیست.
    8.یجوری Glow یا یه چیزی مشابهش دادی که باعث شده رنگ ها برن تو هم و مثلاً اگه عکس آخر رو نگاه کنی کاملاً مشخصه که رنگ تلویزیون از اطرافش تاثیر گرفته.
    9.تلویزیون انقدر خاکستری نمیشه صفحه اش و حتی مدل های صفحه مات هم یه رفلکشنی دارن از خودشون.
    10.زمین هم به رفلکت و تنوع بیشتری نیاز داره.(مثلاً طرح بنداز روش به این صورت که گوشه ها یه رده سنگ نازکتر سیاه خوشگل و شیک با رفلکت کمتر وجود داشته باشه.)
    11. نمیدونم AA بر پایه Image effect انداختی یا خواستی با بلور خیلی کم جلوی تیزی ها رو بگیری یا شایدم اصلاً ننداختی ولی هر چی هست به شدت توی چشم قرار داره و اصلاً خوب نیست.
    12.تو بعضی حالتا چوب های مبل ها یجوری توشون نور افتاده و رنگشون یجوریه که انگار مثلاً جسم فلزی نیمه زنگ زده گذاشتی.

اگه خواستی عکس بیشتر بده تا نکات بیشتری رو بگم.
    از نماهای جدید باشه!!!

2. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

به پیام میگن :ماشین نقددمش گرم که اینقدر خوب نقد می کنه

نکته بسیار کلیدی بود

داره خودمونی میشه hasansmoke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    in update function

پيش فرض

بابت نظراتتون متشکرم.میدونم این کار نکات ضعف زیادی داره اما شما واقعا نمیدونی این ها چی بودن والان چی شدن.
    این عکس ها هم کار 2 ساعته هستش.خودم هم زیاد راضی نیستم.خیلی میشه بهتر از این ها کار کرد.

5. این کاربر از hasansmoke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به پیام میگن :ماشین نقددمش گرم که اینقدر خوب نقد می کنه

نکته بسیار کلیدی بود

شما لطف داری پرویز گل گلاب.
    بابت نظراتتون متشکرم.میدونم این کار نکات ضعف زیادی داره اما شما واقعا نمیدونی این ها چی بودن والان چی شدن.
    این عکس ها هم کار 2 ساعته هستش.خودم هم زیاد راضی نیستم.خیلی میشه بهتر از این ها کار کرد.
    راستش منم بعضی از چیزایی که میگم رو یکم سخت گیرانه میگم که هر کسی میخونه(نه فقط سازنده)فکر کنه که باید خیلی رو کارش دقت کنه تا گیر چنین حرفایی نیوفته و یکم به خودش بیشتر سخت گیری کنه تا نتیجه دلچسب تر بشه البته خیلی چیزا رو هم از شماها یاد گرفتم و جا داره همینجا یه تشکر از تمام بچه های انجمن بکنم.

ممنون

در ضمن حسن آقا اینو بدون که همین هم خیلی ها تو یه کار چند روزه نمیتونن در بیارن
    اگه موردی هم بوده به خاطر وقت کمیه که گذاشتی(2ساعتی که خودت گفتی)

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

پیام جان واقعا خوب و ریز نقد میکنی . دمت گرم . حسن جان کارت خوبه منم با پیام موافقم . ولی من یه نکته ای رو بگم :
    .SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
    کلا" نظر من اینه نباید که همه چی تو بازیها عینه واقعیت باشه . بعضی چیزا باعث میشن بازی قشنگتر بشه همینطور که این مواردو تو بازیهایی مثله Crysis هم میبینیم ( افکتایی که از واقعیت یکم دوره ولی بازی رو گرافیکی تر میکنه ) . در کل به نظرم بعضی چیزا لازمه شکله واقعیت نباشه . هوم ؟ نظر تو چیه ؟

داره خودمونی میشه hasansmoke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    in update function

پيش فرض

سلام به همه.منم با یه سری سبک هایی حال میکنم که میشه توش چیزهای غیر طبیعی گزاشت.مثلا تو یه جایی اینقدر به صحنه بولوم بدی که همه چیز رویای بشه یا از این دسته.البته به سبک بازیت بستگی داره.

راستش منم بعضی از چیزایی که میگم رو یکم سخت گیرانه میگم که هر کسی میخونه(نه فقط سازنده)فکر کنه که باید خیلی رو کارش دقت کنه تا گیر چنین حرفایی نیوفته و یکم به خودش بیشتر سخت گیری کنه تا نتیجه دلچسب تر بشه البته خیلی چیزا رو هم از شماها یاد گرفتم و جا داره همینجا یه تشکر از تمام بچه های انجمن بکنم.
    اتفاقا من همیشه طرف دار کسایی هستم که منطقی از بازی انتقاد میکنند و خیلی هم خوشحال میشم.این نظرات بالای شما رو هم خوب تو ذهنم کردم که دفعه بعد از این مشکلات پیش نیارم.
    از همه بابت نظراتشون ممنونم

9. 2 کاربر از hasansmoke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

حسن جان

انتقاد کلید پیشرفت هست .قدرشون بدون.

آخر فروم باز سونامی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

سلام دوست عزیز کارت رو دیدم خوب بود

چند تا پیشنهاد داشتم با یک کسی که رندرینگ کار کرده از همین بچه های فروم صحبت کن ورندر و تکسچر و... در حقیقت خروجی نهایی با اون باشه

الته تو این کار باید حرفه ای باشه
    یکم محیط تووووووووووون رو از خشک بودن در بیارید تر کنید

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

عکسات لود نمیشه

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیام جان واقعا خوب و ریز نقد میکنی . دمت گرم . حسن جان کارت خوبه منم با پیام موافقم . ولی من یه نکته ای رو بگم :
    نقل قول:
    .SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
    کلا" نظر من اینه نباید که همه چی تو بازیها عینه واقعیت باشه . بعضی چیزا باعث میشن بازی قشنگتر بشه همینطور که این مواردو تو بازیهایی مثله Crysis هم میبینیم ( افکتایی که از واقعیت یکم دوره ولی بازی رو گرافیکی تر میکنه ) . در کل به نظرم بعضی چیزا لازمه شکله واقعیت نباشه . هوم ؟ نظر تو چیه ؟
    ممنون دوست عزیز.
    کاملاً درست میگی ولی مشکل اینه که اون SSAO باعث شده یه خط بیوفته گوشه دیوارها.
    مثلاً اگه کم کم سیاهیش کم شده بود فوق العاده میشد,حالا کاری به واقعی و غیر واقعیش نداریم

اتفاقا من همیشه طرف دار کسایی هستم که منطقی از بازی انتقاد میکنند و خیلی هم خوشحال میشم.این نظرات بالای شما رو هم خوب تو ذهنم کردم که دفعه بعد از این مشکلات پیش نیارم.
    خیلی ممنون که اینطوری برخورد میکنی.
    یه جا بود رفتم به طرف حضوری کلی نکته در مورد نور پردازیش گفتم طرف پرو پرو برگشت بهم گفت همه اینا رو ما حل کردیم قبلاً,منم دیگه ادامه ندادم گفتم باشه تو راست میگی

عکسات لود نمیشه
    شما هم که کلاً تیک عکس رو برداشتن برات دیگه هیچ عکسی رو نمیبینی

14. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •