تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: نصب هارد اکسترنال در لپ تاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

agha dametun garm. mersi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام تشکر مدل هارد اینترنالش رو پیدا کردم TOSHIBA MK505GSX ولی هر جا میگردم مشخصاتش رو پیدا نمیکنم اگر لطف کنید اطلاعات این رو بهم بدید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام تشکر مدل هارد اینترنالش رو پیدا کردم TOSHIBA MK505GSX ولی هر جا میگردم مشخصاتش رو پیدا نمیکنم اگر لطف کنید اطلاعات این رو بهم بدید
    اين مدل نامبر رو از ديـجـي كـالـا پيدا كرديد ؟ اگر هم فرض بگيرم كه درست باشه براي مدلهاي 500 گيگي هست نه يكترابايت .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

نه دیشب تو نت چرخ میزدم چند تا از سایت های خارجی اینو گفته بودند حالا چیکار میتونم بکنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه دیشب تو نت چرخ میزدم چند تا از سایت های خارجی اینو گفته بودند حالا چیکار میتونم بکنم؟
    نميتونيد روي يه سيستم ديگه اي تست كنيد كه حداقل نرم افزارهاي crystal disk info يا hard drive inspector professional رو داشته باشه ؟ ضمناً محفظه هارد لپتاپ رو هم بررسي كنيد و ببينيد چقدر ضخامت داره .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

هاد اینترنال لپ تاپم ایراد داشت گفتم ویندوز رو توی هارد اکسترنال بریزم که پس از انتخاب اون به عنوان مکان ریختن ویندوز ارور داد که به دلیل فرمت هارد اکسترنال و... نمیشه من هم پروسه را قطع کردم حالا که مشکل لپ تاپم رو حل کردم هارداکسترنالم unallpcated شده ودیگه توسط لپ تاپ شناخته نمیشه با لپ تاپ رفیقم هم امتحان کردم اونم همین جوره چی کار کنم روش 700 گیگ اطلاعات دارم واقعا حل این مشکل برام حیاتی هستش دوستان کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام من به دلایلی میخوام هارد داخل لبتاب مو عوض کنم هارد لبتابم سالمه و میخوام پس ار خارج کردن ار داخل لبتاب ازس استفاده کنم ابا به نظر شما من یه هارد silicon power armor a80بخرم و هارد لبتاب رو با هارد اکسترنال عوض کنم ایا این کار شدنی هست اگه هست هارد اکسترنال انتخابی من خوبه اگه نه خودتون یه مدل پیشناهاد کنین

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من به دلایلی میخوام هارد داخل لبتاب مو عوض کنم هارد لبتابم سالمه و میخوام پس ار خارج کردن ار داخل لبتاب ازس استفاده کنم ابا به نظر شما من یه هارد silicon power armor a80بخرم و هارد لبتاب رو با هارد اکسترنال عوض کنم ایا این کار شدنی هست اگه هست هارد اکسترنال انتخابی من خوبه اگه نه خودتون یه مدل پیشناهاد کنین
    سلام .
    این کار شدنی هست . اتفاقاً باز کردن باکس این مدل (armor a80) و خارج نمودن هارد آن نسبت به سایر مدلها ساده تر هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    لب تاب من هاردش خراب شده و ویندوز روش درست کار نمی کنه
    می خواهم با یک هارد دیگه تعویضش کنم بیشتر هم نظرم رو وسترن یا adta هست
    و میخوام یک هارد اکسترنال بگیریم که وقتی هارد داخلش در اوردم و گزاشتم رو لب تاب هارد لب تاب بزارم داخل جعبه ان تا فعلا تا حدی که کار میکنه ازش استفاده کنم
    اما تو پست های قبلی زده بودید وسترن نمیشه من هم موندم چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنید کدام هارد بگیریم تا بتونم کاری که می خوام بکنم
    فقد سیگیت و سامسونگ و هیتاچی از این اشغال ها نباشه
    چون قبلا باهاشون کار کردم سری زپرتشون در رفته
    ممنون میشم راهنمایی کنید بین wd و adta

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    لب تاب من هاردش خراب شده و ویندوز روش درست کار نمی کنه
    می خواهم با یک هارد دیگه تعویضش کنم بیشتر هم نظرم رو وسترن یا adta هست
    و میخوام یک هارد اکسترنال بگیریم که وقتی هارد داخلش در اوردم و گزاشتم رو لب تاب هارد لب تاب بزارم داخل جعبه ان تا فعلا تا حدی که کار میکنه ازش استفاده کنم
    اما تو پست های قبلی زده بودید وسترن نمیشه من هم موندم چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنید کدام هارد بگیریم تا بتونم کاری که می خوام بکنم
    چون قبلا باهاشون کار کردم سری زپرتشون در رفته
    ممنون میشم راهنمایی کنید بین wd و adta
    سلام .

از هاردهای اکسترنال پزتابل وسترن مثل WD my passport یا WD elements نمیتوان برای اینکار استفاده کرد . چون به اصطلاح usb on board هستند و فاقد اینترفیس sata هست . هاردهای بکار رفته در ADATA هم دقیقاً معلوم نیست از کدام برند هست (چون ADATA سازنده هارد نیست) ممکنه توشیبا باشه یا از هر برند دیگری .
    من پیشنهاد میکنم یک هارد اینترنال با گارانتی معتبر بخرید در صورتیکه اگر باکس هارد اکسترنال باز بشه گارانتی آن باطل خواهد شد .

هارد لپتاپ بنده سیگیت هست که با بیش از 6 هزار ساعت کارکرد هیچ مشکلی ندارد . برندهایی که نام بردید از برندهای معتبر و خوشنام هستند . از رایجترین دلایل خرابی هارد دیسکهای لپتاپ این هست که در زمانهایی که لپتاپ روشن و هارد آن در حال read/write هست جابجا و تکان داده میشود . همچنین گرمای بالای بعضی از لپتاپها تاثیر منفی بر روی هارد دیسک دارد .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •