تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 54

نام تاپيک: فوتبال ساحلی

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

امروز با ایتالیا بازی داریم ببریم مقتدرانه صعود کردیم..
    بچه ها ایران دوتا بازی رو برده اما چرا 4 امتیاز داره ؟ به پنالتی بکشه 2 امتیاز محسوب میشه ؟ چه مدلیه ؟

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اوکتاويو:
    اين بهترين تيم فوتبال ساحلي تاريخ ايران است

سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي گفت: بهترين تيم فوتبال ساحلي تاريخ ايران در حال درخشش در عرصه بين‌المللي است.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، مارکو اوکتاويو درباره پيروزي تيم ملي ساحلي برابر روسيه و برزيل گفت: دو تيمي را برديم که از ابرقدرت هاي فوتبال ساحلي جهان هستند. براي درخشش در جام جهاني تاهيتي 2013 از دو سال پيش برنامه ريزي مان را آغاز و سخت کار کرديم تا واقعيت فوتبال ساحلي ايران را به جهانيان نشان دهيم. در جام جهاني تا مرحله يک چهارم نهايي پيش رفتيم و حتي مي توانستيم روسيه را در يک چهارم نهايي شکست دهيم و با يک نتيجه نزديک بازي را واگذار کرديم اما در جام بين قاره اي توانستيم آن شکست تلخ را جبران کنيم و با روحيه بسيار خوبي به مصاف برزيل برويم.

وي درباره بازي با برزيل گفت: اين بازي براي من که يک برزيلي هستم ، بازي ويژه اي بود اما چون در ديدار مقابل روسيه اخراج شده بودم، از روي سکو بازي را ديدم. عباس هاشم پور مربي تيم ملي به جاي من بسيار خوب کار کرد و جاي مرا روي نيمکت پر کرد. من از روي سکو نکات فني را تذکر مي دادم و هاشم پور استراتژي بازي را در دقايق و لحظات مختلف خوب به بازيکنان منتقل کرد و به خوبي نبض بازي از سوي تيم ملي ايران کنترل شد.

اوکتاويو عنوان کرد: اين پيروزي براي فوتبال ساحلي ايران موفقيت بسيار بزرگي و تاريخي است و جا دارد از فدراسيون فوتبال و دپارتمان فوتبال ساحلي به خاطر حمايت هاي ويژه شان تشکر کنم. بازيکنان تيم ملي ايران به اين خودباوري رسيده اند که حتي مي توانند قهرمان جهان را در جام جهاني قبلي و قهرمان چند دوره جام جهاني و رکورددار قهرماني در جهان را شکست دهند. اين بهترين تيم فوتبال ساحلي تاريخ ايران است که در حال درخشش است.

اکتاويوي برزيلي درباره احساسش از اينکه تيم ملي کشورش را شکست داده گفت: تاريخ چهارشنبه شب براي من تکرار شد چرا که 10 سال پيش با تيم ملي فوتبال ساحلي پرتغال، برزيل را شکست داده بودم و خوشحالم که براي دومين بار اين اتفاق با ايران رخ داد. به هر جهت من يک مربي حرفه اي هستم و در عالم فوتبال هم پيش مي آيد که مربيان يک کشور، سرمربي يک کشور ديکر مي شوند و ممکن است تيم ملي کشورشان را ببرند. به يک نکته هم دوست دارم اشاره کنم. همه تيم ها با بازيکنان اصلي شان به رقابت ها آمده اند و من که پروفايل همه تيم هاي مطرح جهان را در اختيار دارم و آنها را براي آناليز زير نظر دارم، متوجه شده ام که همه تيم ها با قدرت به رقابت هاي بين قاره اي آمده اند.

سرمربي تيم ملي در پايان درباره بازي امروز با ايتاليا گفت: با ايتاليا دو بار در تهران بازي کرده و آنها را شکست داده بوديم اما نبايد فراموش کرد که ايتاليا ميزبان جام جهاني 2011 بوده و تيم بسيار خوب و حرفه اي است. براي قهرمان شدن در يک تورنمنت نبايد هيچ تيمي را دست کم گرفت و امروز هم مي رويم تا با شکست دادن ايتاليا به عنوان تيم اول به مرحله بعد صعود و به بازنده ديدار امارات و سوئيس برخورد کنيم. صعودمان به مرحله نيمه نهايي قطعي شده است اما مي خواهيم اين صعود با سرگروهي همراه باشد تا راهمان براي صعود به فينال هموار شود.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته اين رقابت ها اسمش جام بين قاره اي نيست و توسط فيفا ساپورت نميشه.

اسم اصليش جام بين المللي سامسونگ هستش.

مثلاً مكزيك بعنوان تيم سوم منطقه كونكاكاف، ايتاليا بعنوان تيم ششم جام ملتهاي اروپا و مراكش هم تيم سوم انتخابي جام جهاني از افريقا است به مسابقات اومده. جاي تيم هايي مثل نيجريه، سنگال، اسپانيا خاليه.

معلومه كه اماراتي ها به راحتي در چينش گروهها دست مي برن.
    همینو بگو منم هر جا رفتم دیدم نوشته samsung beach ... نمیدونم چرا سایتهای داخلی به بین قاره ای بودن عنوان تاکید دارن
    البته شاید همزمانیش با بازیهای والیبال باشه

ویرایش: نچ همون بین قاره ایه: SAMSUNG BEACH SOCCER INTERCONTINENTAL CUP DUBAI 2013
    امروز با ایتالیا بازی داریم ببریم مقتدرانه صعود کردیم..
    بچه ها ایران دوتا بازی رو برده اما چرا 4 امتیاز داره ؟ به پنالتی بکشه 2 امتیاز محسوب میشه ؟ چه مدلیه ؟
    این طور به نظر میاد
    بازی که در وقت قانونی تموم بشه 3 امتیاز برای برنده و بازی که به وقت اضافه (بازی مکزیک و سوییس در وقت اضافه تموم شد و سوییس 2 امتیاز گرفته) و یا پنالتی
    کشیده بشه 2 امتیاز برای برنده داره و یه امتیازشم گم میشه

راستي اين جدول را از كجا آوردي؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Reza31001; 21-11-2013 at 17:36. دليل: INTERCONTINENTAL

4. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

تبریک

فقط داور بی نا... کی بود ؟

توی بی سرو صداییشون ساحلی بازا شاهکارن

6. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تو این دوره اولین بازی ایران رو دیدم مقابل ایتالیا انتظار داشتم با اختلاف بازی رو ببریم ولی خیلی نزدیک بود و دوباره به وقت اضافه و پنالتی رفت که بازم موفق شدیم!تبریک میگم تو این گروه سخت با 3 پیروزی قاطعانه صعود کردیم

نکته عجیب اینکه از نظر فنی ایران بالاتر بود از حرکات بازیکنان مهارتهای فردی و نحوه به ثمر رسیدن گل ها و ... میشد دید ولی پراشتباه و بی دقت بودیم گل میزدیم بلافاصه یک خطای بی مورد و گل میخوریم!خیلی خطا بچگانه کردیم!هرچند از داور هم نباید گذشت کاملا به نفع ایتالیا سوت میزد هر برخوردی رو حتی تو ضربات پنالتی هم تا جایی که میشد به ایتالیا کمک کرد
    انصافا با کمترین توجه و امکانات چنین موفقیتهای رو کسب کردن کار خیلی بزرگیه تا همین جا تبریک و تشکر داره!همین قدر که با توجه به سطح تحصیلات و موفقیتها کمترین کمک مادی بهشون نمیشه که هیچ لحظات حساسی مثل پنالتی مقابل روسیه قهرمان دنیا هم پخش نمیشه که فوتبال ملی تو یه رقابت بی اهمیت جلوی لبنان پخش بشه!اینم حمایت معنوی! ... صعود مقتدرانه تیم ملی خفن فوتبال به جام ملتهای آسیا!

8. 3 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

1

ایران مقتدرانه به مرحله نیمه نهائی مسابقات صعود کرد
    در بازی ایران و ایتالیا داور طرف ایتالیا غش کرده بود ولی ایران ایتالیا را با قدرت تمام لوله کرد

جدول گروه B مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره ای

تیم بازی برد باخت زده خورده تفاضل امتیاز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3
    3

0 13 13 0 6
    روسیه
    2 1 1 8 5 3 3
    برزیل
    2 1 1 9 6 3 3
    ایتالیا
    3
    0 3 12 18 -6 0

تیم ملی ایران پدیده مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره ای

Last edited by EhsanCPU; 21-11-2013 at 23:10.

10. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تیم ملی فوتبال ساحلی امارات با شکست مقابل سوئیس در آخرین دیدار از مرحله گروهی در رده دوم گروه اول جام بین‌ قاره‌ای قرار گرفت و در مرحله نیمه‌نهایی حریف ایران شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در ادامه آخرین روز از مسابقات جام بین‌ قاره‌ای فوتبال ساحلی دو تیم برزیل و روسیه از گروه دوم به مصاف یکدیگر رفتند این دیدار در وقت‌های قانونی و اضافی با نتیجه تساوی 6 بر 6 خاتمه یافت.
    در ضربات پنالتی این تیم روسیه بود که توانست 3 بر 2 پرافتخارترین تیم جهان را شکست دهد و به این ترتیب با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه دوم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند. برزیل نایب قهرمان دو دور گذشته هم با 3 امتیاز در رده سوم قرار گرفت. ایتالیا نیز بدون امتیاز در این گروه چهارم شد.
    در دیگر دیدار دو تیم امارات و سوئیس از گروه اول به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در پایان با برتری 5 بر 3 تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس خاتمه یافت. به این ترتیب سوئیس 8 امتیازی شد و به عنوان تیم اول گروه اول به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد تا در این مرحله با روسیه دیدار کند. همچنین امارات با قبول این شکست 6 امتیازی باقی ماند و به عنوان تیم دوم گروه اول راهی مرحله نیمه‌نهایی و حریف ایران در این مرحله شد.
    برنامه رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی به شرح زیر است: (ساعت‌ها به وقت تهران است)

ایران - امارات، ساعت 18 و 45 دقیقه

سوئیس - روسیه، ساعت 20

12. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

این گروه بندی رو خود میزبان انجام داد ؟ یا قرعه کشی بود ؟؟

اماراتیها بازیکنای بومیشونن یا خریدن ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

متاسفانه بازی سختی خواهد بود چون 3 بازیکن اصلی محروم هستند (داوری کاملا مغرضانه داور بازی ایتالیا که بر حسب اتفاق اماراتی هم بود!!) و جو و داوری به نفع میزبان خواهد بود بازم از نظر فنی ما کاملا برتر هستیم اگه وارد درگیری های روانی و جدل با داور و ... نشیم میتونیم به فینال صعود کنیم!

آرزوی موفقیت

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

امروز که داور اماراتی نیست؟

فقط حال میده بزنیم لهشون کنیم
    ولی برعکسش خیلی خیلی بده تو تورنومنتی با حضور برزیل و روسیه و ایران، امارات بره فینال
    بگو زبونتو گاز بگیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •