تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 49

نام تاپيک: Forest Law _ قانون جنگل < اندروید >

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

کار رضا همیشه قشنگه ولی من اندورید ندارم میشه روی bluestack تست اش کرد؟

رضا بهتر نیست این شیدر تون رو بداری

یک دونه ای دور دونه ای.

2. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

رضا جان بازیت از نظر استاندارد گیم پلی و گرافیک خیلی خوبه و بدون کوچیک ترین باگ

فقط بازیت هیجان لازم رو زیاد نداره با موزیکهای ساده می تونی این هیجان رو ایجاد کنی بعد تله های که بیشتر از یک بار نمیشه روش رفت هم یکم واضح نیستن

در کل بازی قشنگیه مخصوصا که تعداد مراحلش زیاده

موفق باشی
    ممنون مرسی که زحمت کشیدی امتحان کردی
    بازی چون فکری بود گفتم یه موزیک آرامبخش ( صدای جنگل ) واسش بزارم شاید بهتر جواب بده
    تله های که بیشتر از یک بار نمیشه روش رفت هم یکم واضح نیستن
    میشه بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی چی واضح نیستن ؟ یعنی مشخص نیست فقط یه بار میشه از روشون رد شد ؟

24 مگ یا حضرت نوح دانلود میکنم و یه نقد کوچیکی هم بهت تحویل میدم
    دمت گرم لطف میکنی منتظرم
    24 مگ که چیزی نیست
    کار رضا همیشه قشنگه ولی من اندورید ندارم میشه روی bluestack تست اش کرد؟

رضا بهتر نیست این شیدر تون رو بداری

یک دونه ای دور دونه ای.

نورکتم پرویر نظر لطفته

واسه چی برش دارم قشنگ تره که اینجوری
    Last edited by Reza Azimy_RW; 09-02-2014 at 14:38.

4. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان میخوام بازی هیچ ایرادی نداشته باشه اگه انتقاداتونو بگین ممنون میشم
    نکه خیلی هم انتقاد پذیری

6. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟

8. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

10. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟
    چرا ؟!
    از اینجا که خیلی راحت دانلود میشه ؟ چه مشکلی پیش میاد ؟ از قیلتر شکن استفاده نمیکنی ؟ صبحا سرعت اپلودم خوبه فردا واست جایی دیگه اپلود میکنم اگه بازم نتونستی به نقدت نیاز دارم

احمد جان گرفتم چی شد دمت گرم توجه کردی حتما یه کاری میکنم واضح تر بشه

12. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

میگه 404 Not Found

14. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط به این امید که تغییر کرده باشی یعنی این سری بخوای برام حرف در بیاری که میخواستم بازیتو خراب کنم و از این چرت و پرتا فحش رو میکشم بهت
    از منو شروع میکنم:
    1.صدایی که برای تاچ شدن گزینه ها گذاشتی مناسب نیست,یه صدای چوب مانند بذار نه صدای افتادن دسته کلید
    2.منوی داخل بازی هم بد نیست صدا داشته باشه.
    3.قسمت انتخاب مرحله هم روی فلش ها کلید میکنیم یه صدای متفاوت تر از صدای اصلی که پخش میشه اگه بشه خوب میشه,بازی X-Files بود اگه اشتباه نکنم,کلاً هر کدوم از گزینه هاش یه صدای متفاوت میداد که اینجا جواب نمیده همون 2 تا کافیه
    4.برای خروج یه بله خیر بذاری بد نیست.
    5.وقتی انقد کار کردی که شخصیت توی منو حرکت میکنه یجور درست کن بازیکن توی منو بمونه ببینه اولین بار خودم ندیدم چون یکراست میخواستم برم داخل بازی
    6.اگه روی آدمه بزنیم یه اتفاقی هم بیوفته که دیگه فوق العاده جالب میشه برای بازیکن,حال میده کلاً
    7.توی راهنما به جای راهنمایی داستان تعریف کردی اینجوریشو دیگه ندیده بودم

اما خود بازی:
    8.نوشته های داخل بازی روی رزولوشن من که میدونی 1080ه معلوم بود شکسته شده و یه عکس گذاشتی,بازیکن نباید چنین حسی بهش دست بده نا خود آگاه تاثیر بد میذاره توی ذهنش.....
    9.ستازه ای که اون بالا گذاشتی کنارش تعداد ستاره ها میاد رو یکم 3بعدی کن مثل اون ستاره هایی که توی لول داره میچرخه
    10.یعنی قبول کن بازیتو جویدم برات که تونستم چنین چیزی در بیارم :

11.در مورد عکس بالائه بازم,ببین سمت راست و چپ صفحه سیاهه,در صورتی که باید با رزولوشن های 16:9 که 1920در 1080 هم جزوشونه همخونی داشته باشه.
    12.من تو GTA San Andreas با بالاترین کیفیت لگ ندارم بعضی مواقع اینجا لگ داشتم یه بررسی شدید بکن ببین کجای کار مشکل داره
    13.رنگ تله ها رو قرمز نکنی بهتره به رنگ بندی تصویر نمیاد یهو 4 تا چیز قرمز از زیر یه چیز سیاه بیان بیرون,فقط یکم ارتفاع تیغه ها رو ببر بالا معلوم شه چی هستن,یا اینکه یه کار بهتر,یه اسپرایت برق بذار مثلاً جریان برق توشونه,خیلی میخوای جنگلی باشه گیاه گوشت خوار بیاد بیرون بخوره بازیکن رو
    14.به عنوان 5 مرحله اول طراحی خوب بود فقط آخرین مرحلش رو دوبار رفتم اونم به این خاطر بود که نصف لول دیده نمیشه از همون اول نمیشه تصمیم درست گرفت وگرنه فکری نبودن,فکر میکنم برای سازنده فکری تر بوده تا بازیکن,تجربه چنین چیزایی رو تو ساخت بازی RoboX دارم
    15.راستی تو منو یه چیز فاجعه رو یادم رفت : وقتی روی گزینه ها کلیک میکنیم 2 تا صدای پرنده ناجور تکرار میشه و موزیک میره از اول یه موزیک کلی بذار دیگه در ضمن برای داخل بازی میتونی موزیک خوب بذاری,هر چند مرحله هم موزیک عوض بشه.
    16.یه مورد دیگه در مورد منو: همیشه آخرین لولی که باز شده رو توی انتخاب مرحله میاره,شاید بخواد از اول بره بازی رو,یه بار میره از 1 تا 15 رو تموم میکنه خارج میشه و بعد از یه مدت طولانی میاد میخواد ادامه 15 رو بره ولی عدد روی 30 هست,میتونی یه ادامه بذاری با یه لول بعد از آخرین لولی که تموم شده دل بخواهیه دیگه
    17.یه لول از اونا که فلش روی زمین داره هم میذاشتی توی دمو ببینیم چیه,اصلاً برای چی باید توی جنگل چنین چیزی باشه
    10 درصد از سود بازیت رو مدیون منی,یادت نره ها
    اگه فکر کردی چیزایی که گفتم بدردت خوردن خواستی چند تا لول دیگه هم بده تست کنم طراحی مراحل بازی RoboX به خاطر داشتن فیزیک و یه سری قابلیت های خاص میتونم بگم بشدت سخت تر از این 5 لولی بوده که دیدم,اگه خواستی تو طراحی لول هم میتونم کمکت کنم

تو میدونی نقدهام تموم نمیشن فقط خودم ادامه نمیدم,خلاصه اگه خواستی میتونم یه 10 مورد دیگه هم بنویسم,ولی قطعاً چیزای مهمی نخواهند بود
    Last edited by Hotsun; 10-02-2014 at 01:11.

16. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

میگه 404 Not Found
    چه جالب با کجا مشکل نداری ؟امورز فردا تو بازار تایید میشه از اونجا هم میشه گرفت هواسم نبود
    فقط به این امید که تغییر کرده باشی
    تغیری نکردم من از اول همین مدلی بودم

ممنون پیام دمت گرم بازیو جوییدی به قول خودت و وقت گذاشتی حتما رعایت میکنم مواردو . فقط این عکسی که گذاشتی :

چرا اون بالا تله و اینا اینجوریه ؟! یعنی مثه اینکه بعضی چیزا لود نشده ؟ چیکار کردی اینجوری شد ؟!

12.من تو GTA San Andreas با بالاترین کیفیت لگ ندارم بعضی مواقع اینجا لگ داشتم یه بررسی شدید بکن ببین کجای کار مشکل داره
    مشکلت کلا با بازیای سه بعدی یونیتی نیست ؟ چون منم تو هیچ بازی لگ ندارم فقط تو بازیای یونیتی لگ دارم !

14.به عنوان 5 مرحله اول طراحی خوب بود فقط آخرین مرحلش رو دوبار رفتم اونم به این خاطر بود که نصف لول دیده نمیشه از همون اول نمیشه تصمیم درست گرفت وگرنه فکری نبودن,فکر میکنم برای سازنده فکری تر بوده تا بازیکن,تجربه چنین چیزایی رو تو ساخت بازی RoboX دارم
    درسته چند مرحله دیگشو اگه بری حربیف میتلبه این پنج مرحله که اصلا فکری نیست در اون حد که بخوای زیاد فکر کنی :دئ

واسه نسخه ای که قراره با کمک احسان بفرستم گوگل پلی همه این مواردو رعایت میکنم حتما ممنون وقت گذاشتی
    Last edited by Reza Azimy_RW; 10-02-2014 at 11:39.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

این عکسه که گذاشتی نکته ظریفی بود دمت گرم درستش کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •