تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 37

نام تاپيک: تست شیدر پوست انسان در Unity 3D

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

پیام شما که Uber رو خریدی من مجانی ازش گرفتم! گفتم بعد از تحریم پولشو میدم ...
    نه فقط این خیلی از پکیج هارو اینجوری گرفتم و حسابی رفتم زیر قرض! دعا میکنم تحریم ها برداشته نشه وگرنه یه میلیونی بدهکارم

درسته آنریل یه گرافیک آماده و جالب داره اولش ولی محدوده و چیزی که یونیدی نیست. واسه همین میشه با یونیدی به آنریل رسید اگه باور نداری
    بهترین صحنه ای که تو آنریل دیدی رو بزار من بهترش رو با یونیدی میزارم ...
    Last edited by anti-military; 17-12-2015 at 23:26.

2. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این بحثا الکیه, مهم اینه که بلیزارد با یونیتی بازی ساخته با آنریل نساخته
    دو تا کمپانی غیر مرتبط دو تا انجین ساختن اصلاً مهم نیست که ما به خاطرش بحث کنیم.
    ولی حالا چون گفتی باشه بهتر از اونایی که محسن گذاشت رو بذار.

این رو سرچ کن :
    unreal engine 4 infiltrator
    ویدئوش رو 1080 بگیر ببین.

پیام شما که Uber رو خریدی من مجانی ازش گرفتم! گفتم بعد از تحریم پولشو میدم ...
    وقتی تحریم رو من اثر نذاشته دروغ نمیگن دیگه. پولش رو به دلار میدم میخرم.

4. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این بحثا الکیه
    نه اتفاقا خوبه چون باعث پیشرفت و انگیزه میشه. هدف اکثرمون اینه به یه گرافیک خوب و درحد نسل فعلی برسیم که بعدش جرات سرمایه گذاری پیدا کنیم
    محیط و نمونه کار از یونیدی زیاد دارم که آنریل رو به چالش بکشه نمیشه تو این محیط منتشر کرد ولی شاید هم گذاشتم

این infiltrator رو هم دیدم. اینکه بگیم نمیشه با Unity همچین چیزی ساخت درست نیست. با یونیدی هم میشه اما سخت تره و هنر بیشتری میخواد
    وقتی بحث PBR مطرح میشه قدرت تمام موتورهایی که درست درمون این فاکتورهارو دارن یکی میشه. فرقشون فقط بین محدودیت هاشونه ...
    Last edited by anti-military; 18-12-2015 at 16:44.

6. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اشتباه شده متن زیر رو بخونید.
    Last edited by Hotsun; 18-12-2015 at 18:33.

8. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه اتفاقا خوبه چون باعث پیشرفت و انگیزه میشه. هدف اکثرمون اینه به یه گرافیک خوب و درحد نسل فعلی برسیم که بعدش جرات سرمایه گذاری پیدا کنیم
    من که اصلاً دنبال چنین چیزی نیستم.
    شما یه نگاهی به بازی Her Story بندازین نمرات و فروشش هم ببینید کلاً گرافیک رو میذاری کنار.PBR هم اصلاً مهم نیست مثلاً چون Vray هم PBR داره دلیل نمیشه شما با Unity بهش برسی.

بازی خوب ساختن گرافیک نیست عزیز من, شما برو ببین صداگذاری قسمتی از بازی Soma زیر آب توسط غواص ها انجام شده. برای طراحی گیم پلی بازی Super Meat Boy ماه ها طراحی زده شده. و غیره.
    هر موقع همه این کارها رو انجام دادین و اوکی شد بعدش سرمایه بذارین دیگران بیان براتون گرافیک خوب در بیارن و پروژتون رو عملی کنن.

با تشکر

10. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بازی خوب ساختن گرافیک نیست عزیز من, شما برو ببین صداگذاری قسمتی از بازی Soma زیر آب توسط غواص ها انجام شده. برای طراحی گیم پلی بازی Super Meat Boy ماه ها طراحی زده شده. و غیره.
    هر موقع همه این کارها رو انجام دادین و اوکی شد بعدش سرمایه بذارین دیگران بیان براتون گرافیک خوب در بیارن و پروژتون رو عملی کنن.

با تشکر
    کاملا درسته, باید دید هدف از ساخت بازی چی هست؟! مهمترین فاکتر اکثر گیم ها تو بیشتر ژانر ها اول گیم پلی هست بعدش داستان و ... گرافیک یه بازی رو سرگرم کننده نیمکنه,گرافیک اون حس که میخوای به مخاطب القا کنی حالا میخواد ترس باشه,غم باشه یا هردو و ...رو نیمتونه بدون فاکتور های بسیار مهم دیگه مثل صداگذاری مناسب و ... از پسش بر بیاد بعضا مسخره هم میشه مثلا میخوای ترسناک بشه بدون اون عوامل دیگه!
    اگه Soma شاهکاره به خاطر داستان عمیق و فوقالعاده اون هست و همچنین صدا گذاری که وصفش با متن ممکن نیست و فقط باید تو محیط بازی به دیوانه کننده بودنش پی ببری.

12. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

هرکی خوب رو چیزی که براش مهم تره بیشتر وقت میذاره. یکی مثل من که گرافیک واسش مهمه رو این قسمت بیشتر وقت میذاره. گرچه من هنوز داستان رو مهم ترین قسمت میدونم بعدش گرافیک ولی خوب داستان نیاز به وقت زیادی نداره و به تخیل طرف ربط داره. صداگذاری که اصلا مشکلی نیست نهایت با استخدام یه متخصص کارو پیش میبره ...

مطمئن باش هیچ وقت پروژه لنگ صداگذاری نمیمونه. گیم پلی و هوش مصنوعی هم که وقت زیادی نمیخواد چون من قبلا خودم این قسمت هارو تکمیل کردم

خلاصه سلیقه ای هستش! نمیشه گفت گرافیک مهم نیست پس برو رو گیم پلی کار کن! من همه قسمت ها واسم مهمه... گرافیک خوب کمک میکنه داستان بیشتر درک بشه
    من هیچ وقت نمیام 200-300 میلیون یا حتی بیشتر خرج یه بازی کنم گرافیکش ضعیف باشه. گرافیک خودش بهترین تبلیغ واسه معروف کردن بازیه

14. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هرکی خوب رو چیزی که براش مهم تره بیشتر وقت میذاره.
    هر کی نظری داره ولی خب بازیکن و خریدار آخرین حرف رو میزنه.

ایران که بازاری نمونده براش, جنون سیاه هم نفروخته حتی, برای خارج بازی 200-300 میلیونی هم که indie محسوب میشه کسایی هم که بازی زیر 30 دلارِ indie میخرن سیستم هاشون هم قوی نیست معمولاً.
    گرافیک نه تبلیغه نه فروش.
    نمونه ی واضحش :
    بازی Undertale فقط تعداد Review هاش تو Steam نزدیک 20 هزار تائه که 98% مثبت دادن 2 درصد منفی. Review کسی میتونه بزنه که خریده باشه معمولاً هم تعداد کمی از خریدارها Review میزنن یعنی حداقل 100 هزار نسخه فروخته.
    اصلاً گیریم احتمالِ من غلط همون 20 هزار تا فروخته باشه , 30 درصد سود رو Steam برمیداره بقیه میرسه به ناشر. 10 دلار قیمت بازی هست , Bundle بگیری 18 دلار یه DLC هم داره 10 دلار. بیشتریا فقط خود بازی رو میگیرن میانگین بگیریم 12 دلار به ازای هر نفر که 70 درصدش میشه 8.4 دلار.
    بیست هزار نسخه میشه 168 هزار دلار ضرب در 2500 تومن (با احتساب پول صراف و مالیات و غیره) میشه 420 میلیون تومن اگر بازی ایرانی بود. حالا حساب کن اگه همون 100 هزار تا یا حتی بیشتر فروخته باشه چی میشه. فقط Steam هم نیست بقیه جاها هم هست.
    اینم دو تصویر از داخل بازی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال امیدوارم هر کاری میکنی باعث نشه این سرمایه ای که کلی براش زحمت کشیدی بشه یه بازی که فقط تو هارد خودت هست و هیچ خریداری نداره.
    Last edited by Hotsun; 18-12-2015 at 21:49.

16. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

هرکی خوب رو چیزی که براش مهم تره بیشتر وقت میذاره. یکی مثل من که گرافیک واسش مهمه رو این قسمت بیشتر وقت میذاره. گرچه من هنوز داستان رو مهم ترین قسمت میدونم بعدش گرافیک ولی خوب داستان نیاز به وقت زیادی نداره و به تخیل طرف ربط داره. صداگذاری که اصلا مشکلی نیست نهایت با استخدام یه متخصص کارو پیش میبره ...

مطمئن باش هیچ وقت پروژه لنگ صداگذاری نمیمونه. گیم پلی و هوش مصنوعی هم که وقت زیادی نمیخواد چون من قبلا خودم این قسمت هارو تکمیل کردم

خلاصه سلیقه ای هستش! نمیشه گفت گرافیک مهم نیست پس برو رو گیم پلی کار کن! من همه قسمت ها واسم مهمه... گرافیک خوب کمک میکنه داستان بیشتر درک بشه
    من هیچ وقت نمیام 200-300 میلیون یا حتی بیشتر خرج یه بازی کنم گرافیکش ضعیف باشه. گرافیک خودش بهترین تبلیغ واسه معروف کردن بازیه
    نه, گرافیک هم مهمه منتها داستان, گیم پلی خیلی مهمترن! چون تاثیرگزارترین بخش هان همچنین صداگزاری و موسیقی بازی.الان دیگه ردیف کردن یه گرافیک مناسب خیلی سخت نیست فقط هزینه بره.
    ولی خب, اگه اینقدر گرافیک مهمه برای شما, چرا واقعا بجای اینکه این همه وقت بزاری یونیتی رو بکشی در سطح انریل بالا که تا الان هم دیده نشده, چرا نمیای از انریل استفاده کنی و خیال خودت رو از بابت گرافیک,انجین و امکاناتش و همچنین باز بودن انجین برای تغییر راحت نمیکینی؟ گیریم گرافیک نشستی مدت ها کار کردی بهبود دادی (که تو این مدت باز انریل اینقدر پیشرف میکنه که باز باید دوباره این زمان بزاری), گیم پلی چی؟ اگه نتونستی گیم پلی که میخوای تو یونیتی در بیاری چی؟
    البته مطمئن باش اگه اون مدل که دیدی هم در اختیارت بود اگه ماه ها هم تست و از مایش میزدی تو یونیتی بازم به اون کیفیت نمیتونستی برسی.

18. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه, گرافیک هم مهمه منتها داستان, گیم پلی خیلی مهمترن! چون تاثیرگزارترین بخش هان همچنین صداگزاری و موسیقی بازی.الان دیگه ردیف کردن یه گرافیک مناسب خیلی سخت نیست فقط هزینه بره.
    ولی خب, اگه اینقدر گرافیک مهمه برای شما, چرا واقعا بجای اینکه این همه وقت بزاری یونیتی رو بکشی در سطح انریل بالا که تا الان هم دیده نشده, چرا نمیای از انریل استفاده کنی و خیال خودت رو از بابت گرافیک,انجین و امکاناتش و همچنین باز بودن انجین برای تغییر راحت نمیکینی؟ گیریم گرافیک نشستی مدت ها کار کردی بهبود دادی (که تو این مدت باز انریل اینقدر پیشرف میکنه که باز باید دوباره این زمان بزاری), گیم پلی چی؟ اگه نتونستی گیم پلی که میخوای تو یونیتی در بیاری چی؟
    البته مطمئن باش اگه اون مدل که دیدی هم در اختیارت بود اگه ماه ها هم تست و از مایش میزدی تو یونیتی بازم به اون کیفیت نمیتونستی برسی.
    اتفاقا اولین چیزی که من روش کار کردم و خیالم ازش راحت شد گیم پلی و انیمیشن هاش و هوش مصنوعی و یه سری اسکریپت های لازم بود.

از نظر من اینجوریه ...
    1- داستان - 2- گرافیک 3- گیم پلی و ...

مال شما هم احتمالا اینجوری باشه ...
    1- داستان - 2- گیم پلی 3- گرافیک و ...

مهم اینه که جفتمون قبول داریم داستان مهم ترین چیزه ... اما یه گرافیک خوب لازمه که داستان قشنگ تر حس بشه ...
    Last edited by anti-military; 19-12-2015 at 16:43.

20. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •