تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد بازی های کامپیوتری (مختص بازی سازها)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هر شرکتی رو تحقیق کردم در موردش دیدم نهایت تو هر اتاقش 2-3 نفر بیشتر نیستن.
    این یه قسمت از استودیوی Bungie هست که چند تا از Halo ها رو ساخته.

اگر عکس دیده نمیشه این لینکش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از اعلام یکمی تحقیقاتتون رو بیشتر کنید لطفاً .

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این یه قسمت از استودیوی Bungie هست که چند تا از Halo ها رو ساخته. اگر عکس دیده نمیشه این لینکش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبل از اعلام یکمی تحقیقاتتون رو بیشتر کنید لطفاً .
    این شرکت چندتا موتور بازی سازی اختصاصی واسه بازی های خودش نوشته! و تو هر بازیش اول میاد یه موتور خیلی خوب آماده میکنه. (پستم رو دوباره بخون من این شرکت هارو نگفتم) گفتم که شرکت هایی که موتور بازی هاشون رو خودشون آماده نمیکنن معمولا تو هر اتاق 2-3 نفر میزارن و زیاد نیرو ندارن ... اما تو قسمت معرفی سازندگان اسم مادربزرگ آبدارچی شرکت هم میارن به عنوان سازنده ... وگرنه چرا راه دور بریم همین Unity که کلی کارمند داره. وگرنه واسه مثال قسمت طراحی کاراکتر نمیتونه بیشتر از 2 تا طراح داشته باشه و بیشتر از این نیاز نمیشه اصلا. یا قسمت متحرک سازی و موشن کپچر بیشتر از 4-5 نفر اصلا نیاز نمیشه...
    Last edited by anti-military; 08-05-2016 at 19:51.

3. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چقدر انتظار بکشیم.
    یه اطلاعاتی بده بیرون دیگه

5. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چقدر انتظار بکشیم.
    یه اطلاعاتی بده بیرون دیگه
    اتفاقا منم هر روز منتظرم خودت یه خبر جدید بدی بیرون

من که الان چند ساله وحشتناک دارم رو Unity کار میکنم که این مقدار سرمایه ای جمع کردم به باد ندم.
    فقط مونده خرید سیستم موشن کپچر و راه اندازی اتاق انیمیشن

فعلا همه امیدم به موشن کپچر شرکت Rokoko هست که خیلی عالی به نظر میرسه و میخوام پیش خرید کنم
    بعد از ردیف شدن اتاق انیمیشن و استدیو ضبط و دوبله دیگه همه ابزارهای لازم واسه ساخت بازی در حد بازیهای خیلی بزرگو دارم.

میدونم خیلی طولش دادم و خیلی ها مسخره میکنن که بعد از این همه سال هنوز بازی نساختی؟! و ... اما شوخی بردار که نیست من میخوام با
    این امکانات و سرمایه کم بازی بهتر از شرکت های خارجی بسازم. وسواس زیادمم باعث طولانی شدن کار میشه

7. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اطلاعات خوبی بود.

احتمالاً بازی ما هم آخر تابستون بره تو فاز تبلیغات

داره خودمونی میشه Mahdi.Gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

فقط مونده خرید سیستم موشن کپچر و راه اندازی اتاق انیمیشن

فعلا همه امیدم به موشن کپچر شرکت Rokoko هست که خیلی عالی به نظر میرسه و میخوام پیش خرید کنم
    بعد از ردیف شدن اتاق انیمیشن و استدیو ضبط و دوبله دیگه همه ابزار...
    آغا برا بازی اولت نمی شد از تجهیزات موجود که قبلا دوستان وارد کردن استفاده کنید؟ مگه کم موشن کپچر و رند فارم و غیره وارد کردن و الان داره خاک می خوره؟ مگه استودیو ضبت صدا قحته که شمل این همه هزینه کنی و یکی دیگه بسازی ؟ شمام باید اشتباه بقیه رو تکرار کنی؟ البته خوبه که وسواس دارید رو کارتون اما وسواس زیادی سرمایه محدودت رو به هدر نده...

Sent from my C2105 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آغا برا بازی اولت نمی شد از تجهیزات موجود که قبلا دوستان وارد کردن استفاده کنید؟ مگه کم موشن کپچر و رند فارم و غیره وارد کردن و الان داره خاک می خوره؟ مگه استودیو ضبت صدا قحته که شمل این همه هزینه کنی و یکی دیگه بسازی ؟ شمام باید اشتباه بقیه رو تکرار کنی؟ البته خوبه که وسواس دارید رو کارتون اما وسواس زیادی سرمایه محدودت رو به هدر نده...

این موشن کپچر خیلی ارزونه. اون پکیجی من میخوام فقط 1300 دلاره ... اتاق انیمیشن حتما باید تو خود شرکت باشه چون بازی دیالوگ محوره و با انتخاب های مختلف انیمیشن ها عوض میشه واسه همین نمی تونیم انیمیشن هارو بریم یه جا دیگه ضبط کنیم. استدیو ضبط صدا منظورم به اون صورت حرفه ای نبود یه چیزی که کارو راه بندازه فعلا که هزینه زیادی هم نداره.

تو بازی سازی یه محدودیت کوچیک کارو فلج میکنه باید کامل تجهیز و با تجربه بری جلو وگرنه شکست حتمیه.

11. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mahdi.Gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگه زیاد گرون نیستن خوبه، ان شاءالله موفق باشین

13. این کاربر از Mahdi.Gamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

1- تکامل سیستم Path Finding و تلفیقش با یه سیستم انیمیشن ابداعی که NPC هارو وحشتناک طبیعی و جذاب میکنه.
    2- Wrinkle Map اما نه با شیدر بلکه به صورت HighPoly Mesh
    یه توضیح در مورد قسمت اول بدم.

اول اینکه تو 90% بازی ها اگه دیده باشید شخصیت هایی که کنترلش دست شما نیست یعنی خودشون راه رو تشخیص میدن و حرکت میکنن انیمیشن های خیلی غیر طبیعی دارن چون سیستم Path Finding فقط راه رو پیدا میکنه.
    یه مثال میزنم مثلا کاراکتر ایستاده (کاراکتری که به صورت تصادفی مسیر خودش رو انتخاب میکنه) که اینجا میخواد یه دور 180 درجه بزنه اما تو اکثر بازی ها به این صورت هست که کاراکتر به صورت دایره وار می چرخه تا با مسیرش رو در رو بشه. اما تو این ابزاری من زدم به اسم Protractor دیگه کاراکتر به صورت دایره دور نمیزنه و با یه انیمیشن طبیعی دور 180 درجه میزنه, یا هر زاویه ای دیگه ... 10 انیمیشن واسه زاویه های مختلف قرار داده شد که باعث میشه کاراکتر به صورت خیلی طبیعی هدف رو هرکجا که باشه پیدا کنه.
    (جوری که فکر کنید مسیر و انیمیشن کاراکتر از پیش ساخته شده است)
    این سیستمی که اسمش رو گذاشتم Protractor خیلی وقتم رو گرفت اما از نتیجه اش راضیم. چندتا از انیمیشن هاش خوب نیست که بعدا خودم باید ضبط کنم.
    تلفیق این انیمیشن ها با سیستم Path Finding واسه من سخت تر از چیزی بود که فکر میکردم اما بالاخره تموم شد.
    Last edited by anti-military; 25-07-2016 at 12:53.

15. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •