تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: از اینکه دوست دختر ندارم در رنج و عذابم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

جهت برقراری یک ارتباط عاطفی سالم با جنس مخالف، اگر می خواهید آرامش داشته باشید از دختر / پسری که بعد از 18 سالگی تجربه یک ارتباط و دوستی معمولی با جنس مخالف رو هم نداشته و کل زندگی خودرا با فانتزی های ذهنی و قصه های تخیلی پر کرده است جدا خودداری کنید! بخصوص افرادی که این ارتباط رو زشت و قبیح و بد کریه و نادرست و .. می پندارند.

جالبه !
    این حرفی که شما میزنید مثل یکی از دوستان ایرانی اون ور آبی .. تو یه سایتی نظر داده بود در مورد رابطه ایرانی ها با خانوم های امریکایی و کانادایی میگفت با این ایرانی هایی که جدید از ایران اومدن تو ج ا ا بزرگ شدن اصلا دوست نشید !
    کامنت شما هم منو یاد حرف اون دوست گرامی میندازه که آدم هایی که قبل از 18 سالگی تجربه نداشتن اصلا آدم نیستن و دورشون رو خط بکشید یا اون هایی که تو خانواده های مقید بزرگ شدن ...

اونم تو ایرانه ج ا ا که بالای 50 درصد خونواده ها اینجوری هستن و اولویت اصلی شون کنکور و دانشگاه هست

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تاپیک قدیمیه ،ولی این برداشتم از قضیه دوست دختر داشتنه
    منم تا حالا با دختری نبودم (۲۴ هستم)ولی جدا وقتی رفتارای خانم های فامیل و خواهر و مادر و میبینم،یه حسی بم میگه که تا اخر عمرم نه سمت دختر و زن برم نه کلا ازدواج کنم!

واقعا کلا خانوما معلوم نیست یه چی میگن ولی یه چی دیگه میخان،یه حرفی میزنن بعد یدفی فرمولشون عوض میشه ،یا همش غر میزنن عین مرغی که میخاد تخم بزاره،والا بحث رابطه ی جنسی هم که باشه،اینکه فکر بکنی که قرار باشه تا آخر عمرت تو خونه با زن باشی خیلی سخته،اینکه مردا وقتی زن میگیرن همش میرن سرکار تا شب نمیان جدا از بحث اقتصادی ،یکی از دلایلش هم ممکنه این باشه،هر چی بیشتر پیش یه زن بمونی بحثای علکی و دعوا بیشتر میشه،همش جنگ اعصاب ،همینه که هر کی مجرده میبینی طرف سنش ۶۰ ساله،ولی انگاری ۴۰سالشه،در واقع این زنان که ادمو پیر میکنن ،قضیه اینه که با این کاراشون خودشونم پیر میکنن خخخخ

4. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تاپیک قدیمیه ،ولی این برداشتم از قضیه دوست دختر داشتنه
    منم تا حالا با دختری نبودم (۲۴ هستم)ولی جدا وقتی رفتارای خانم های فامیل و خواهر و مادر و میبینم،یه حسی بم میگه که تا اخر عمرم نه سمت دختر و زن برم نه کلا ازدواج کنم!

واقعا کلا خانوما معلوم نیست یه چی میگن ولی یه چی دیگه میخان،یه حرفی میزنن بعد یدفی فرمولشون عوض میشه ،یا همش غر میزنن عین مرغی که میخاد تخم بزاره،والا بحث رابطه ی جنسی هم که باشه،اینکه فکر بکنی که قرار باشه تا آخر عمرت تو خونه با زن باشی خیلی سخته،اینکه مردا وقتی زن میگیرن همش میرن سرکار تا شب نمیان جدا از بحث اقتصادی ،یکی از دلایلش هم ممکنه این باشه،هر چی بیشتر پیش یه زن بمونی بحثای علکی و دعوا بیشتر میشه،همش جنگ اعصاب ،همینه که هر کی مجرده میبینی طرف سنش ۶۰ ساله،ولی انگاری ۴۰سالشه،در واقع این زنان که ادمو پیر میکنن ،قضیه اینه که با این کاراشون خودشونم پیر میکنن خخخخ
    حالا همه رو با یک چوب نزن، آدمها باهمدیگه فرق میکنن.
    من زنهای خیلی باهوش و تحصیل کرده دیدم که بسیار هم آدم های موفقی بودن چه از نظر کاری چه از نظر ثروت، از نظر حرف زدن هم کم حرف و سنجیده گو بودن و پشت صحبت هاشون خیلی فکر بوده و برای من جالب بوده به شخصه (اینجور زن ها بسیار بسیار نادر هستن)، اما خب قبول دارم توی ایران بخاطر فرهنگ حاکم بر جامعه، یه جورایی نمیشه خیلی خانم ها رو تحمل کرد، چون اگه اکثرشون رو نگاه کنی فقط ظاهر هستن، از نظر ظاهری، قیافه و اندام به خودشون میرسن و ادعا های زیادی دارن اما از داخل نگاهشون کنی نه آدمهایی هستن که خیلی اهل مطالعه و تفکر باشن، نه تخصص آنچنانی دارن که واقعا کاربردی بتونن ازش استفاده کنن و نه حتی توانایی تجزیه و تحلیل یا مرام و معرفت مورد نیاز یک انسان رو دارن.

خود منم از اینکه توی یک رابطه عاطفی با هیچ زنی نیستم خیلی خوشحالم، چهار پنج سال کاملا تنها زندگی کردم و حس بسیار خوبی داشتم، یک سال دوباره وارد یک رابطه شدم و باز کلی اذیت شدم، بعدش الان دو سالی میشه که هیچ رابطه ای نداشتم و واقعا حس خوب و خوشبختی دارم

از هر نظری که بگی، چه موفقیت، چه رسیدن به خواسته ها، چه سلامتی و چه راحتی و حس کامیابی از زندگی واقعا قابل مقایسه نیست با زمانی که در یک رابطه قرار گرفتم، (البته استثنا هم وجود داشته و شخصی بوده در زندگیم که با تمام سخت گیری هام واقعا ایده آل بوده و تصور داشتن زندگی مشترک باهاش برام آزار دهنده نبوده و زندگی کردن باهاش تا حد و حدودی ممکن بوده اما اونم باز بخاطر پیشرفت های شخصی و کار و غیره هر دو طرف به جدایی ختم شده)

الان 36 سالمه و ازدواج نکردم، و از این بابت واقعا خوشحال و راضی هستم، راستش من دیگه تقریبا مطمئن شدم از اون دسته آدمهایی خواهم بود که توی زندگیشون هرگز ازدواج نمیکنن
    باز حالا شاید اگه شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور جور دیگه ای بود، میتونستم نظر دیگه ای پیدا کنم، اما فعلا که در روی یک پاشنه میچرخه و با نظر شما موافقم.

یک دوست هم سن خودم دارم که از بچگی رفقات پسرانه ای خوبی باهاش داشتم که اونم ازدواج نکرده و داره زندگیشو میکنم، یادی کنم ازش و تیکه کلام همیشگیشو جا داره اینجا بگم.
    "وقتی با زنی توی رابطه نیستی، سر و جون آدم نیم سیره، سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن"

پس با حرفتون موافقم و هم نظریم.
    Last edited by shaahani; 30-07-2020 at 23:34.

6. 4 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

داشتنس هزار درده نداشتنش یک درد البته دوست من باید بگم که شما هیچ چی از دست ندادی.........شاید بی ربط ولی یک بزرگی میگفت حتی مسجد هم نیاز به توالت داره متوجه منظورم شدین اگر تو کشور ما هم چیزهایی بود که بشه این مشکل رو برطرف کرد هرچند الان هم هست به همون راحتی ولی در کل میگم دیگه هم هیچ کس از روی نیاز به کسی نیگاه نمیکرد هم اینکه امار خیلی از تجاوزات هم کم میشد نمیگم صفر ها توجه کنین میگم کم میشد ولی درکل با این وضعیت معیشتی سخت شده همه چیز سخت شده

8. 5 کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

از همه کسانی که در این تاپیک نظر گذاشته اند تشکر می کنم

10. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

باز قدیم ها آخه دخترها یه تن نازی و پاکی و معصومیتی داشتن که جذابشون میکرد و الان فمنیست یه کاری کرده باهاشون آدم احساس میکنه پیش یک مرده و حال آدم بهم میخوره تیکه کلام همشونم اینه که رید*م به فلان چیز رید*م به فلان کس واقعا ادم با اکبر مکانیک محلشون ازدواج کنه بهتره تا این دخترها.

همین امثال VESTA مثلا دختره اما صدتا پسر بیشتر موافق فساد و زنا و مشروب اینجور مسائل هستن حال آدم بد میشه از اینجور عقاید کثیفی که توسط مصی علینژاد به اینها تزریق شده. من به عنوان یک مرد میخوام با کسی ازدواج کنم که مثل خودم نباشه و خیلی فرق کنه با من وگرنه مغز خر نخوردیم که اگه قضیه رفع مشکل جنسیه که فاحشه زیاد ریخته تو خیابان هرجوری هم که دلت بخواد میتونی باهاشون رفتار کنی حتی مثل سگ قلاده بندازی گردنشون اینها که به درد یک عمر زندگی نمیخورن.
    Last edited by ژیان; 31-07-2020 at 11:15.

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

.................................................. ..................
    Last edited by vahidreza2007; 16-08-2020 at 12:28.

13. 4 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

------------------------------
    Last edited by MOHAMMAD2010; 16-08-2020 at 13:17.

15. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

.................................................. ................
    Last edited by vahidreza2007; 16-08-2020 at 12:29.

17. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

.......................
    Last edited by afshin.npps; 16-08-2020 at 14:35.

19. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •