تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام سرویس پست الکترونیکی استفاده می کنید؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Yahoo

43 32.58%
  • گوگل(Gmail)

80 60.61%
  • Msn

7 5.30%
  • دیگر سرویس های پست الکترونیکی....

2 1.52%
صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: از کدام سرویس پست الکترونیکی استفاده می کنید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    17 شهریور

پيش فرض

به جاش ضربدر هم نميذاره؟! كه يعني نتونسته باشه لودش كنه!!
    نه ! اونجایی که باید اون عکسه باشه کاملا سفیده و هیچی نیست ! حالا من چیکار کنم ؟

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بلاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
    فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
    پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد.

منبع خبر لطفا ذکر کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

8

فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
    پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد.
    مگه بیکاره بشینه اطلاعات من و شما رو بخونه ؟
    من خودم از جی میل استفاده میکنم و به نظر من خیلی بهتر از یاهو هست!!!

4. 2 کاربر از hp980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

لاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
    موفق باشيد.
    نه عزیز بنده خواندن این همه اطلاعات محال است! در زمن هیچ وقت شرکتی مثل گوگل نمیاد خودش رو خراب کنه...

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

منبع خبر لطفا ذکر کنید
    نه عزیز بنده خواندن این همه اطلاعات محال است! در زمن هیچ وقت شرکتی مثل گوگل نمیاد خودش رو خراب کنه...
    نه دوستان. من كه نگفتم مياد همه رو ميخونه. من گفتم كه همه ي اين اطلاعات رو داره از ما!!! و ميدونه!!!
    مثلا ميدونه شماره تلفن من و شما چيه!!! خوب مسلما هر كسي در فايلهاي كاربري خودش كه مخصوص جيميل هست ، شماره خودش و اون تو ذخيره ميكنه. دوستان متوجه نميشن بعد يه حرفي ميزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

مگه بیکاره بشینه اطلاعات من و شما رو بخونه ؟
    من خودم از جی میل استفاده میکنم و به نظر من خیلی بهتر از یاهو هست!!!

آره. بهتر كه بهتره. اما متاسفانه بعضي از افراد توي اين فروم هستن كه تا حرف و متوجه نميشن و يه چي ميگن، بعد ذهنيت واسه همه ايجاد ميشه كه الان جيميل خيلي بده!!!!
    من توي پستهاي قبل هم گفتم، خوبه و قبولش دارم، اما امنيتش اونقدم كه ميگن بالا نيست.
    واسلام.

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

چه خطايي واسه شما ميده؟ من اتفاقا چند روز پيش يكي ساختم و هيچ خطايي نداد!
    جيميل يه چيز ديگس! من فقط به خاطر سرعتش ازش استفاده ميكنم اگه نه امنيتش مثه امنيت ياهو و بقيه هست!!!
    اين نقل قول پست خودم هست، متاسفانه دوستان فكر ميكنن كه خودشون بيشتر از همه ميدونن و يه لحظه جو ميگرتشون و يه چي ميگن. شما زياد جدي نگيرين!!!!!!!

موفق باشيد.

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

نمی دونستم gmail بهتر از یاهوئه ... هممم...

8. این کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

نمی دونستم gmail بهتر از یاهوئه ... هممم...
    بله . از ياهو خيلي بهتر و قوي تر هست.سرعتش هم كه محشره. واسه همين فعلا توي ايران دشمن زياد پيدا كرده و هر چند وقت يه بار جلوش ميگيرن و قيلترش ميكنن.

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

نوشته شده توسط joe_satriani [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولا منبع این حرفتون چیه بعدش هم مگه دیوونس که اطلاعات ما رو بخونه ؟!! تازه اگر چنین چیزی باشه کسی دیگه نمی رفت اکانت بسازه ... درسته؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

بله بقیه هم اینا رو گفتن...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

جیمیل حرف اول رو میزنه

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

[QUOTE=darvish1900;4638938]
    چطور امنیت جی میلی با یاهو یکی میکنی زمانیکه یاهو ای پی شما رو به فرستنده لو میده؟

مگه جي ميل ip شخص فرستنده رو نشون نمي ده؟ من چندين بار تست كردم ...كه كاملا درست هم بوده.ولي كلا gmail وgtalk رو به yahoo و msn ترجيح ميدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •