تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 58 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 576

نام تاپيک: فوتسال

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اصلا صدا و سيما به فوتسال بها نميده.

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

آقا بزاريد ببريم.
    پخشم نكردن اشكالي نداره.
    مهم برده:دي

پروفشنال hamid2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان گفتند كه صدا و سيما به فوتسال بها نميده .
    به نظر من به فوتبال هم بها نميده چون اگر ارزش قائل ميشد حتما با قرارداد پرداخت حق پخش تلويزيوني به باشگاهها و فدراسيون موافقت ميكرد تا اونطوري اين قضيه به رياست جمهوري نكشه .

از دوستان كسي خبر داره كه اين قضيه حق پخش تلويزيوني كه اختلاف صدا و سيما و فدراسيون بود به كجا كشيده شد ؟
    چون تو خبرها اينطور عنوان شد كه اين قضيه با وساطت رياست جمهوري حل شد ولي در مورد چگونگي اون چيزي عنوان نشد.
    حل شد يعني اينكه با شگاهها و فدراسيون حق پخش تلويزيوني رو دريافت ميكنند؟

آخر فروم باز unartig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان گفتند كه صدا و سيما به فوتسال بها نميده .
    به نظر من به فوتبال هم بها نميده چون اگر ارزش قائل ميشد حتما با قرارداد پرداخت حق پخش تلويزيوني به باشگاهها و فدراسيون موافقت ميكرد تا اونطوري اين قضيه به رياست جمهوري نكشه .

از دوستان كسي خبر داره كه اين قضيه حق پخش تلويزيوني كه اختلاف صدا و سيما و فدراسيون بود به كجا كشيده شد ؟
    چون تو خبرها اينطور عنوان شد كه اين قضيه با وساطت رياست جمهوري حل شد ولي در مورد چگونگي اون چيزي عنوان نشد.
    حل شد يعني اينكه با شگاهها و فدراسيون حق پخش تلويزيوني رو دريافت ميكنند؟
    اونجوری که اینامیگفتندازدولت پولشو میگیرنداما چون خودباشگاههادولتی هستند زیادروحرفشون حساب نکن

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

انشاءالله در جریان هستید که 3 بازی دیگر ایران به طور مستقیم از شبکه ی 3 صدا و سیمای جمهوری اسلامی یران پخش خواهد شد !

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

بازی رو خونه رفیقم از ماهواره دیدم.

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

در رنكينگ فيفا
    تيم فوتسال ايران به رده چهارم دنيا صعود كرد
    خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتسال ايران در آخرين رنكينگ فدراسيون جهاني (فيفا) با 2 پله صعود در رده چهارم دنيا قرار گرفت.
    به گزارش خبرگزاري فارس، در آخرين رنكينگ اعلام شده از سوي فيفا، تيم برزيل همچنان در صدر جدول قرار دارد.
    تيم هاي اسپانيا و ايتاليا نيز رده هاي بعدي را از آن خود دارند.
    تيم ايران كه با شايستگي در مسابقات جام جهاني 2008 برزيل به چهار پيروزي،‌ 2 تساوي و يك شكست دست يافت نيز با 2 پله صعود رده چهارم را به خود اختصاص داد.
    اين رده قبلا از آن تيم ملي پرتغال بود.
    اين تيم كه در مرحله مقدماتي از دور رقابت ها حذف شد، در رده پنجم قرار دارد و تيم روسيه با وجودي كه به جمع چهار تيم برتر دنيا راه يافته است در رده ششم، جايگاه قبلي ايران قرار گرفته است.
    شاگردان حسين شمس برابر تيم اسپانيا قهرمان دنيا به تساوي سه بر سه و مقابل ايتاليا به تساوي پنج بر پنج دست يافتند و مقابل برزيلي ها نيز تن به شكست يك بر صفر دادند.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

در گفت و گو با فارس
    اصغري مقدم: به خاطر حرفه اي گري ايتاليايي ها صعود نكرديم
    خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتسال گفت: در ديدار با ايتاليا به خاطر حرفه اي گري آنها برد را با تساوي عوض كرديم و از صعود محروم شديم.
    جواد اصغري مقدم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس،‌ اظهار داشت: سطح مسابقات خيلي بالا بود. كار ما با تساوي سه بر سه برابر اسپانيا آغاز شد كه كارشناسان معتقد بودند اين نتيجه، جدول رقابت ها را به ريخت و همه روي ايران به عنوان پديده حساب كردند. بعد از آن تيم ليبي قهرمان افريقا را شكست داديم و به مصاف تيم هاي اروگوئه و چك رفتيم كه با شكست اين تيم ها، بعد از 16 سال جواز شركت در مرحله يك هشتم نهايي را به دست آورديم.
    وي در مورد بازي هاي تيمش در مرحله بعدي، تصريح كرد: مي دانستيم مغلوب برزيل مغلوب خواهيم شد به همين دليل فقط براي كم گل خوردن به زمين رفتيم. شكست يك بر صفر براي ما خيلي ارزشمند بود. بعد از آن با اوكراين رودررو شديم كه شمسايي، كشاورز و لطيفي را براي بازي بعد از دست داديم. در ديدار با ايتاليا طاهري و دانشور هم مصدوم بودند.
    اصغري مقدم گفت: ما در بازي با برزيل هر چه در توان داشتيم رو كرديم. به همين دليل در اواخر مسابقه با ايتاليا كم آورديم. اسير حرفه اي گري آنها هم شديم. با اين حال اگر ياران بيشتري را در اختيار داشتيم اين نتيجه حاصل نمي شد. با اين وجود مردم از ما راضي بودند و اين مسئله ناراحتي مان به دليل عدم صعود به مرحله بعد را كم كرد.
    بازيكن قائمشهري تيم ملي خاطر نشان ساخت: تداركات ما نسبت به ديگر تيم ها ضعيف تر بود. بازيكنان از عدم حمايت مسئولان پيش از اعزام به برزيل و بدقولي آنها ناراحت بودند. در جام جهاني نيز هيچ پاداشي بابت صعود به مرحله بعدي مسابقات و درخشش تيم ملي، به بازيكنان اهدا نشد. با اين حال دوباره به ما وعده اهداي خودرو را داده اند.
    بازيكن تيم فولاد ماهان اصفهان تاكيد كرد: ما 2 سال در اردوي تيم ملي بوديم. در اردو حقوقي دريافت نمي كرديم و اگر حمايت باشگاه هاي مان از ما نبود نمي دانستيم مخارج خانواده هاي مان را در اين مدت چه كسي تقبل مي كرد. با اين حال در رنكينگ جهاني فوتسال،‌ رده چهارم را از آن خود كرديم كه اين در ورزش هاي گروهي ايران يك افتخار كم نظير محسوب مي شود

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دروازه بان تیم ملی فوتسال کشورمان بدشانسی در تقابل با تیم باتجربه ایتالیا را باعث شکست این تیم در مرحله دوم جام جهانی 2008 برزیل عنوان کرد و گفت: هنوز هم نمی دانم در آن 50 ثانیه لعنتی چه گذشت.
    مصطفی نظری ضمن بیان این مطلب افزود: سطح مسابقات جام جهانی خیلی بالا بود. این اولین مسابقات فوتسال در سطح دنیاست که از اهمیت و اعتبار ویژه‌ای برخوردار است. در این رقابت‌ها از برزیل که بهترین و فنی‌ترین تیم بود تا جزایرسلیمان که در جایگاه آخر قرار گرفت با انگیزه حاضر شده بودند. ما هم از این قائده مستثنی نبودیم و پس از سه سال تمرین و اردوی فشرده می خواستیم نتایجی شایسته نام فوتسال ایران کسب کنیم.
    دروازه بان تیم ملی فوتسال کشورمان در ارزیابی عملکرد خود در مسابقات جام جهانی 2008 برزیل گفت: من هم مانند تمام بازیکنان تیم ملی در مرحله اول عملکرد خوبی داشتم و توانستم نقشی کوچک در موفقیت‌های تیم ایران ایفا کنم. برای ما هدف اول صعود به مرحله دوم مسابقات جام جهانی بود که خوشبختانه با درخشش در مرحله اول رقابت‌ها محقق شد. زمانی که وارد مرحله دوم شدیم دیگر انگیزه ای برای رقابت نداشتیم، فکر می کردیم به آنچه می خواستیم رسیدیم. تساوی با اسپانیا، برد جمهوری چک و اروگوئه ولیبی. اینها نتایج خوبی بود و ما را راضی کرده بود.
    وی در ادامه از احیا شدن تیم ملی فوتسال در بازی با برزیل یاد کرد و افزود: ما با همین دیدگاه در بازی مقابل برزیل به میدان رفتیم اما هرچه از زمان این بازی گذشت باور کردیم که می توانیم به نیمه نهایی جام جهانی صعود کنیم. وقتی با حداقل گل به برزیل باختیم به خودمان ایمان آوردیم. باور کنید بازی با این تیم خیلی دشوار است حتی از بازی مقابل اسپانیا هم دشوارتر. ما مقابل این تیم با یک سالن پر از هوادار فقط با یک گل نتیجه را واگذار کردیم. همین بازی خوب ما را به جریان رقابت در جام جهانی بازگرداند.
    نظری ادامه داد: بعد از بازی مقابل برزیل فضای اردو فرق کرده بود، می خواستیم که به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم در این راه برای ما شکست اوکراین و ایتالیا هم دیگر غیر ممکن نبود. ما اوکراین را شکست دادیم و ایتالیا را هم می توانستیم ببریم اما روی بدشانسی خودمان یا باتجربگی حریف باختیم. ما اگر در این بازی شمسایی، کشاورز و لطیفی را داشتیم حتما ایتالیا را می بردیم.
    دروازه بان تیم ملی فوتسال کشورمان از 50 ثانیه پایانی بازی این تیم مقابل ایتالیا به عنوان "50 ثانیه لعنتی" یاد کرد و گفت: این 50 ثانیه بلای جان ما شده است، من هرچه فکر می کنم در این مورد به نتیجه نمی رسم. هرکس هم از من می پرسد در آن چند ثانیه چه شد نمی دانم چه بگویم. ما باختیم در حالی که استحقاق شکست نداشتیم.
    وی که در آخرین لحظات بازی ایتالیا - ایران یکی از ناراحت ترین بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان بود، در خصوص دلایل ناراحتی خود گفت: همه ناراحت بودند. ما باخته بودیم. دنبال مقصر هم نبودم. زمانی که یک تیم گل می خورد از من دروازه بان تا آن بازیکنی که روی نمیکت نشسته به اندازه های متفاوت مقصر هستند. چون ما یک تیم هستیم. من ناراحت بودم چون که خیلی راحت در 50 ثانیه آخر بازی را واگذار کردند.
    نظری در ادامه ادعا کرد تیم ملی فوتسال ایتالیا در این مسابقات پاک بازی نکرد. او در این مورد افزود: ایتالیایی ها پاک فوتبال نکردند. آنها در مرحله مقدماتی با همین روش پرتغال را پشت سرگذاشتند و در مصاف با ما نیزبا وجود مساوی برنده شدند. در حالی که همه معتقد بودند در بازی ایران - ایتالیا تیم ما مستحق پیروزی بود. ایتالیایی ها با همین روش صعود کردند و در آخرین ثانیه بازی مقابل اسپانیا از صعود به دیدار نهایی جام جهانی ناکام ماندند. این شکست تبعات حق خوری ایتالیا در دیدارهای اخیر بود وگرنه این تیم می توانست اسپانیا را شکست دهد.
    دروازه بان تیم ملی فوتسال کشورمان که چهره ای درخشان این تیم در مسابقات جام جهانی بوده است، با پیشنهادهای از تیم های ایتالیایی و پرتغالی روبرو شده است. وی با بیان این خبر به خبرنگار مهر گفت: زمانی که در برزیل بودیم از دو تیم پرتغالی و ایتالیایی پیشنهادهای دریافت کردم اما از آنجائیکه عضو تیم ارم کیش هستم این موضوع را رسمی مطرح نکردم. با توجه به عملکردم در جام جهانی و احتمال حضورم در تیم بهترین های جام فکر می کنم بازهم از دیگر تیم‌های اروپایی پیشنهاد دریافت کنم.
    وی در پاسخ به این سئوال که چرا در مسابقات دستکش دروازه بانی دست نمی کند، گفت: من 5/3 سال است که عضو تیم ملی هستم. از زمانی که به تیم ملی آمدم مربی وقت تیم ملی - ژوراندیرو - به من پیشنهاد کرد برای دریافت بهتر توپ‌ها از دستکش استفاده نکنم. من هم پیشنهاد او را پذیرفتم. با اینکه در ابتدا این کار مشکل و برایم دشوار بود اما به آن عادت کردم و امروز خیلی راحت درون دروازه می ایستم.
    نظری در پایان تصریح کرد: پیش از مسابقات جام جهانی مسئولان برگزاری مسابقات یک موضوع برای غافلگیری تیم ها دارند. امسال به جای تغییر شرایط زمین توپ را سنگین تر از قبل کرده بودند که همین مسئله کار ما را تحت تاثیر قرار داده بود.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان به عنوان سفیر برگزاری مسابقات امسال گل کوچک محله ای تهران انتخاب شد.
    وحید شمسایی آقای گل فوتسال جهان و کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان که یکی از تاثیرگزارترین بازیکنان تیم ملی در جام جهانی فوتسال بود در رقابتهای امسال نوکیا، به عنوان سفیر این شرکت فعالیت می کند. شمسایی که به تازگی از سفر برزیل بازگشته است ضمن تایید این خبر گفت: من امسال همچون سال گذشته سفیر نوکیا در مسابقات گل کوچک هستم و جا دارد از مسئولان این شرکت تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که علاوه بر فوتبال، در رقابتهای امسال که از روز دوشنبه هفته جاری آغاز می شود، بسکتبال خیابانی و اسکیت بورد را هم قرار داده اند که این نشان دهنده توجه و اهمیت ویژه آنها به جوانان ایرانی و تشویق و ترغیب آنها به ورزش می باشد که بدون شک این امری مقدس است.
    آقای گل فوتسال جهان در ادامه صحبتهای خود افزود: شما شاهد بودید که در سال گذشته بسیاری از جوانان ایران از اقصی نقاط کشورمان آمدند، ثبت نام کردند و با هم به رقابت پرداختند و در پایان هم با قهرمانان برزیل مصاف دادند.
    شمسایی ادامه داد: همین که جوانان از وقت صرف کردن در کوچه و خیابان به ورزش کردن روی آورند جای بسی خوشحالی است و ما باید تلاش عزیزان در شرکت نوکیا را ارج نهاده و با انعکاس اخبار آنها ، مایه دلگرمی و حضور هر چه بیشتر در آنها در میادین ورزشی کشورمان باشیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •