تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 29 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 284

نام تاپيک: آرشیو / جام جهانی والیبال با حضور ایران / 20 نوامبر الی 4 دسامبر 2011

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

محتوای مخفی: برنامه تیم ملی ایران در روز دوم 

پ ن : کاغذ کاهیه!؟

2. 4 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

آقا من یه چیزی برام واقعا سوال شده چطور میشه تیمی مثل ایران که تو سن پایین سابقه دوبار قهرمانی نوجوانان جهان رو یدک میکشه و حتی برزیل و ایتالیا و لهستان و خیلی از تیمهای قدرتمند تو این رده حریفش نمیشند تو بزرگسالان نمیتونه در سطج جهانی حرفی بزنه ؟؟؟؟
    همیشه تو هر ورزشی میگند از پایه باید شروع کرد .. خدارو شکر تو این رشته ایران تو پایه مشکلی نداره و کاملا روشون کار میشه ... این نشون میده که اگر همون تیم نوجوانان رو بتونند تقویت کنند راحت تو بزرگسالان میتونیم قهرمان جهان بشیم. مشکل اصلی اینه که تیم نوجوانان ما از لحاظ بدنسازی و پرورش قد روشون کار نمیشه که تو بزرگسالی کم نیارند .. اگر با برنامه ریزی منظم قد این بازیکنا رو بشه بلند کرد همینا تو بزرگسالی میتونند در سطج جهانی ادعا کنند .. چون مسلمال اینا از لحاظ ژنتیکی قد بلند هستند فقط باید با برنامه ریزی رو هیکل و قدشون کار کرد که تو قرن 21 کار غیر ممکنی نیست . از لحاظ مربی هم که ما مشکلی نداریم تو والیبال فقط همین مشکل قد و بدنسازی بازیکناست که در سطج جهانی شاید نباشه و جلوی تیمهای بزرگ کم میارند ..

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم .. پس سوال اصلی اینه که چطور تیمی در سطج نوجوانان انقدر قدرتمنده اما تو جوانان و بزرگسالان ضعیف ؟

4. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به کوبا باختیم قبول
    ولی خداییش این فاصله زمانی کم بین دو بازی....
    من تا حالا اینجوریشو ندیده بود فکر کنم بازیکنا حتی فرصت نکردن بخوابن

نباید خودمون رو گول بزنیم کادر مدیریتی و بیرون از زمینِ تیمهای ایرانی همیشه ضعیف عمل کرده و البته کشورهای دیگه هم نشون دادن که دیوار ما رو کوتاهترین دیوار میبینن

6. 4 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سعید معروف که خداحافظی کرده ! حالا چرا توی این سن الله اعلم!
    محمد کاظم هم قبل از مسابقات اسیایی ( 2-3 ماه پیش ) مصدوم بود ... فکر کنم هنوز مصدومه و به این مسابقات نرسیده . جاش امیر غفور که واقعا اینده دار هست بازی می کنه.
    ااااااااا!
    چرا خداحافظی کرد؟
    اصلآ چند سالش بود؟
    از تیم ملی خداحافظی کرد یا از والیبال؟
    امروز هم با ارائه ی بازی خیلی ضعیف 3-0 به کوبا باختیم.

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

خب امروز در مقابل كوبا بدون گرفتن حتي يك ست بازي رو واگذار كرديم: ست اول:25-17 ست دوم:25-17 ست سوم 25-22
    واقعا اونا تيم خيلي خوبي داشتند و ما رو به راحتي شكست دادند البته انتظار خيلي نبود كه از اين تيم ببريم ولي اي كاش لااقل يه ست ميگرفتيم به نظر من دوتا بازيكناي تيم كوبا لئون و هرناندز فوق العاده بودند ما ست سوم رو همونطور كه از نتيجه پيداست از بقيه ست ها بهتر بازي كرديم و ميتونستيم اين ست رو ببريم ولي نشد كه بشه حتي ميتونستيم دريافت هاي بهتري داشته باشيم كه مهمترين ركن حملست به هر حال شب قبلش يه بازي سنگين با ‍‍‍ژاپن داشتيم و با استراحت خيلي كم به مصاف كوبا رفتيم خوشبختانه برا بازي بعدي تيم بيشتر ميتونه استراحت كنه
    به نظر من سرويس ميتونه كلا نتيجه يه بازي رو تغيير بده ما يه بازيكن كه مثله شيميزو يا همين هرناندز كه امروز فوق العاده سرويس پرشي ميزد كم داريم البته سرويس جهشي موجي هم ميتونه برا تيم حريف مشكل ساز بشه كه ما چنتا بازيكن كه اينجوري سرويس ميزنن داريم من كه فوق العاده عاشق سرويسهاي سعيد معروف بودم و دوست داشتم اون زمان هرچه سريع تر سرويسا دست اون بيفته
    اميدوارم فردا صبح بازي خوبي مقابل صربستان انجام بديم به اميد تماشاي يه بازي خوب در برابر صربستان

9. این کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سعید معروف که خداحافظی کرده ! حالا چرا توی این سن الله اعلم!
    آخه معروف و امیر حسینی خیلی باهم چپ هستن واسه اینکه ذخیره امیر حسینی نباشه کلا نیومد ... ولی همین مهدوی نشون داده وقتی لازم میشه می تونه در حد یه پاسور تاپ بازی کنه... مخصوصا بعضی وقتا که دست دوم ها رو رد میکنه خیلی فاتحه روحیه حریف رو می خونه.

محمد کاظم هم قبل از مسابقات اسیایی ( 2-3 ماه پیش ) مصدوم بود ... فکر کنم هنوز مصدومه و به این مسابقات نرسیده . جاش امیر غفور که واقعا اینده دار هست بازی می کنه.
    محمد کاظم بازی پیکان با میزان خراسان با تیم پیکان اومده بود... همون بازی یکی از مربیای آشنا رو دیدم و با اون رفتم تو جایگاه. دیدم صندلی جلویی طرف چقدر آشناست که نگو همین محمد کاظم بود.. بنده خدا می گفت این فصل با هیچ تیمی قرارداد نبسته به خاطر عمل کتفش... خلاصه واقعا حیف شد ... مطمئنا دیگه اون محمد کاظم سابق نمیشه : (
    +
    ژاپن رو هم خیلی خوب بردن... قیافه شیمیزو و اوسامی آخر بازی واقعا دیدنی بود

امروز هم چقد بد باختیم به کوبا.. اصلا در حد ایران نبود بازیشون... نه دریافتی داشتن و نه اسپکی
    توپ های برگشت رو هم خراب می کردن ... انگاری همشون خالی کرده بودن

این لئون بازیکن کوبا هم فکر کنم تو کفشاش فنر داشت : دی

کلا بازی با کوبا رو ایران به خودش باخت... انشا الله با توجه فاصله زمانی تا بازی بعد بتونن خوب ریکاوری کنن و حداقل از لهستان امتیاز بگیرن

11. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

بازي ها به صورت دوره اي در چهار راند برگزار ميشه

جدول راند اول :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جدول راند دوم :
    کد:
    جدول راند سوم :
    کد:
    جدول راند چهارم :
    کد:
    واقعاً تمرين فوق العاده خوبي براي تيم مليه.

راستي كسي ميدونه براي المپيك چه طوري عمل ميشه؟

13. 4 کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

راستي كسي ميدونه براي المپيك چه طوري عمل ميشه؟
    اگه اشتباه نکنم سهمیه المپیک این مسابقات 3 تا هست که تیمهای اول تا سوم مستقیم به المپیک 2012 لندن صعود می کنن باقی سهمیه ها میاد تو مسابقات بین قاره ای و...

الان برنامه رو نگاه کردم واقعا عجیبه باز بازی مصر و چین ما که رو بردشون حساب کردیم پشت سر همن و با استراحت کم!

امروزم آرژانتین تو یه بازی نزدیک و 5 سته تونست ژاپنو ببره که نشون میده ما هم میتونیم بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش بزاریم و نباید از پیش باخته جلو تیم های بزرگ قرار بگیریم!

اینم جدول بازی ها تا پایان دور اول:

کد:
    یه مورد دیگه هم تو رنکینگ مهمه اینه که دیگه مثل سالهای قبل اون قانون مسخره تعداد امتیاز های برده به باخته و ... دیگه مهم نیست و در صورت تساوی امتیاز های تیم ها ست شماری میشه و در صورت تساوی ست های برده و باخته پوئن شماری میشه که اونم مساوی بود نهایتا ایران میره آخر جدول چون باهاش حال نمی کنن مسئولین برگزاری

راستی یه چیزی امروز هیچ کس تو ورزشگاه نبود تماشاگر و اینا قشنگ صدای نیمکت ایران میومد کوبایی ها سر و صدا نداشتن زیاد یکی بود رو نیمکت هی می گفت به به (به به دریافت به به اسپک به به پاس )

15. 3 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ود نهایتا ایران میره آخر جدول چون باهاش حال نمی کنن مسئولین برگزاری
    کلا ژاپنیا بد سوختن از باخت تو آسیا

17. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

آقا من یه چیزی برام واقعا سوال شده چطور میشه تیمی مثل ایران که تو سن پایین سابقه دوبار قهرمانی نوجوانان جهان رو یدک میکشه و حتی برزیل و ایتالیا و لهستان و خیلی از تیمهای قدرتمند تو این رده حریفش نمیشند تو بزرگسالان نمیتونه در سطج جهانی حرفی بزنه ؟؟؟؟
    همیشه تو هر ورزشی میگند از پایه باید شروع کرد .. خدارو شکر تو این رشته ایران تو پایه مشکلی نداره و کاملا روشون کار میشه ... این نشون میده که اگر همون تیم نوجوانان رو بتونند تقویت کنند راحت تو بزرگسالان میتونیم قهرمان جهان بشیم. مشکل اصلی اینه که تیم نوجوانان ما از لحاظ بدنسازی و پرورش قد روشون کار نمیشه که تو بزرگسالی کم نیارند .. اگر با برنامه ریزی منظم قد این بازیکنا رو بشه بلند کرد همینا تو بزرگسالی میتونند در سطج جهانی ادعا کنند .. چون مسلمال اینا از لحاظ ژنتیکی قد بلند هستند فقط باید با برنامه ریزی رو هیکل و قدشون کار کرد که تو قرن 21 کار غیر ممکنی نیست . از لحاظ مربی هم که ما مشکلی نداریم تو والیبال فقط همین مشکل قد و بدنسازی بازیکناست که در سطج جهانی شاید نباشه و جلوی تیمهای بزرگ کم میارند ..

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم .. پس سوال اصلی اینه که چطور تیمی در سطج نوجوانان انقدر قدرتمنده اما تو جوانان و بزرگسالان ضعیف ؟

البته خودتون سوال پرسیدید و جوابش رو هم دادید
    یکی از عوامل اصلی همون بحث امکانات و رسیدگی به بازیکن ها هست.این بچه ها که بزرگ میشن تازه مشکلات مادی و... شروع میشه که خیلی روی کارهاشون تاثیر داره
    و مشکل بعدی نبود مربی بزرگه هست.بر خلاف شما من اعتقاد دارم که مربی کاربلد حرفه ای در سطح جهان نداریم که بخواهیم باهاش جهانی بشیم
    به نظرم تاثیر مربی والیبال و تصمیمهاش خیلی بیشتر از سایر ورزشهاست.نوع ارنج تیم. شناخت تیم خودشو حریف و داشتان انالیزور حرفه ای خیلی به تیم کمک میکنه که خدا را شکر ایران امسال مربی خوبی رو داره و شاید یکی از عوامل موفقیتش در برابر ژاپن در حضور تماشاچی هاش همین مربی بزرگه

البته ما دیگه خیلی پر توقع هستیم که انتظار داریم کوبا را ببریم.کوبایی که بازیکنهاش چندین ساله دارن در سطح اول جهان به طور مداوم بازی میکنن
    ولی خب میشه انتظار یک ست بردن رو داشت که نشد

ولی میشه توی این مسابقات روی دو سه برد دیگه حساب باز کرد

19. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •