تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: فراخوان همکاری درتیم ساخت بازی

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بچه هاای حرفه ای این انجمن با هزار بدبختی و مشکل به این نقطه رسیدند سورس کامل گذاشتن کار چندان خوبی نیست اگرچه گه گداری خودم از این کار ها می کنم.
    آموزش می خواهید بهتره از سایت های خارجی شروع کنید.

2. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تنها نمونه ی موفقی که من در چنین زمینه ای دیدم بازی سال صفر بوده. اونم قضیش فرق میکنه. از اول قرار بود بازی مجانی و اپن سورس باشه. به علاوه تیمی که روش کار میکنه از تمام دنیا دور هم جمع شده. یه تعداد آدم که بیشتر دنبال سرگرمین تا پول (یه تعدادشون دانش آموز و دانشجو هستن و یه تعدادی هم شغل دارن). به غیر از این همین بازی هم اوایل داشته متوقف میشده که یه نفر میاد یه مقدار به کد ها سر و سامون میده و وقتی بازی یه مقدار رونق میگیره افراد دیگه ای هم جذب میشن.

حالا شما بگین میتونید پشتیبانی بین المللی به این شکل جور کنین؟ میتونید قید پولو بزنید و فقط به پول کمی که یه تعداد هوادار اهدا میکنن بسنده کنید (که این پول توی زیرو ای دی خرج سرور میشه)؟ میتونید اوایل فقط و فقط خودتون بازی رو پیش ببرین؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اصلا چرا فک کردی من دنبال پولم ؟ من ار بازی سازی لذت میبرم ، باهاش حال میکنم و میخوام کار تیمی ( به صورت جدی ) هم دشته باشم چون خسته شدم از این بی هدفی :(
    Last edited by lord arthas; 12-05-2012 at 18:01.

5. 2 کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

هدف..

کلمه جالبیه ولی روبروش یه کلمه دیگه هست به اسم FACT ( شرمنده اونوری نوشتم)

نه تو ایران بلکه هر جای دیگه دنیا وقتی میخوان یه پروژه رو کلید بزنن چه کوچیک چه رگ اول دنبال تامین منابع مالیش هستند.

پیشنهاد من به شما اینه اگه میخواید بازی ستزی رو به عنوان هدف برای خودتون قرار بدید برید دنبال یادگیری حرفه ای.

اونم یاد گیری تخصصی که اگه بازی سازی نبود باز هم براتون نون بشه.

بازی انلاین بهتره چون به اصطلاح بفروش تره همه جا. تخصص پیدا کنید تو مثلا PHP. SQL یا اوراکل اونموقع اگه صنعت بازی نباشه هم شما دستتون تو جیب خودتونه خودتون پروژه ران میکنید.

کلا متخصص تو ایران خیلی کمه طرف میاد میگه من PHP حرفه ای حقوق میخواد ماهی 1.600 پروژه رو میذازی جلوش فرار میکنه الان 2 هفتس قراره زنگ بزنه.

احسان بهتر میدونه منظورم چیه ( یاهو هم که نیستی بابا جان کجایی؟)

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خدا مرگم چقد جوگیر بودم : |

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من اگه الان یه گرافیست پیدا میکردم با هم کار کنیم میترکوندیم یه ایده ناب و سبک دارم ولی افسوس

اگه نباشه جاش خالی می مونه rasoolyas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوستان حرفاتون همه متینه ( هه هه بعد از 100 سال برگشتم انجمن0 چقدر عوض شده.) دوستان اشکال اینجاست که p30 داره تو هر زمینه ای میاد جلو و دوسان بازی ساز باید یک انجمن تخصصی مثل آشیانه داشته باشند پیرامون حرف دوستمون که میگقتند آشیانه از اون بالا پشتیبانی میشه باید بگم من خودم از 2009 عضو آشیانه هستم به زبان های php & perl &payton &asp.net مسلط هستم و اونجا فعالیت میکنم دوستان آشیانه هم از یک نقطه ای شروع کردند و جواب اعتمادشون به همدیگه را گرفتند و به نظر من شما هم باید جدی شروع کنید و با اعتماد به همدیگه ایشالا بترکونید.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •