تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: بی خیال شیم یا پای علاقه مون بسوزیم ؟!

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

ممنون پیام جان به خوبی که گفتی نیستم.

بازی سازی خوبه خیلی حالش بیشتر از برنامه نویسی خشک و پر استرسه (مخصوصا تو نرم افزار های حسابداری ).واقعا تجربه شو داشتم تو خواب هم لامسب ولت نمی کنه ...نمی گم بازی سازی اعصاب خوردی یا پراسترس نیست. ولی حداقلش موقعی که داری بازیتو تست می کنی خیلی خیلی بیشتر لذت می ببری تا برنامه که با اعداد مسخره سرکله بزننی

بازی سازی متاسفانه حقوق درجا نداره یا حداقلش برای من نداشت .شکر خدا الان یک پروژه با اورکل گیر اومد درآمد بد نیست شکر خدا .اما احتمالا برای پروژه پایانی ام می خوام یک بازی دو نیم بعدی بدم بیرون ...

2. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام ,
    علت داره که کسی کار خاصی انجام نداده! چون هیچ کس دیگه دنبالش نیست که کاره خاصی انجام بده دوستانمون که قبلا اینجا پرشور کار میزدند الان نیستن تو این کار! چون با این اوضاع اقتصادی مزخرف جامعه کاره بهتری از بازیسازی پیدا کنی که بتونی درامد خوبی داشته باشی بهتر از اینه که پایه این علاقه , کار , دلبستگی هر چی دلت خواست اسمشو بزار وایسی و گشنگی بکشی! بد میگم؟ نمیخوام بگم حالا کسی کلا ول کرده این کارو خودمم هنوز بازی میسازم علاقه هم دارم اما ادم یه مدت بیخیالش میشه کلا به زندگیش برسه .بازیسازی فعلا تو ایران وقت تلف کردنه اگه واسه کار بخوای بهش نگاه کنی. ولی اگه مثل داش پیاممون پشتت گرمه برو بشین با خیال راحت ابداع و اختراع کن دو مین هم تول میکشه به ثبت برسونی اووففف اینجوری که اصن () جهانی میشی
    راستش من خودم از اینکه یه مدت کلا بوسیدم گذاشتم کنار بازیسازیو رفتم دنبال کار موفق شدم احساس میکنم خیلی کار درستی کردم چون همه وقت میشه هم بازی کرد هم بازیسازی یه مدت میشه با یه سیستم کمتر از حداقل نیازمندی های بازی ها بازی کنی یه مدتم میشه کلا بازی نکنی بعدا با یه سیستم با رم 16 گیگی و بقیه قطعات که نگم بهتره بازی کنی!

حالا از این جنبه که بخوای واسه دل خودت کار بزنی بهترین کار دنیاست البته بعد از اینکه MW3 انلاین زدی اگه حال نکردی BF3 , BF2, APB هم انلاین بزنی دو مین یونیتی وا کن دوباره ببند برو یه دست Hitman Absolution بزن البته اگه تا الان تمومش نکردی!!

خیلی دوست دارم هممون موفق شیم به شرط اینکه یکم واقع بین تر باشیم همین!

4. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام ,
    علت داره که کسی کار خاصی انجام نداده! چون هیچ کس دیگه دنبالش نیست که کاره خاصی انجام بده دوستانمون که قبلا اینجا پرشور کار میزدند الان نیستن تو این کار! چون با این اوضاع اقتصادی مزخرف جامعه کاره بهتری از بازیسازی پیدا کنی که بتونی درامد خوبی داشته باشی بهتر از اینه که پایه این علاقه , کار , دلبستگی هر چی دلت خواست اسمشو بزار وایسی و گشنگی بکشی! بد میگم؟ نمیخوام بگم حالا کسی کلا ول کرده این کارو خودمم هنوز بازی میسازم علاقه هم دارم اما ادم یه مدت بیخیالش میشه کلا به زندگیش برسه .بازیسازی فعلا تو ایران وقت تلف کردنه اگه واسه کار بخوای بهش نگاه کنی. ولی اگه مثل داش پیاممون پشتت گرمه برو بشین با خیال راحت ابداع و اختراع کن دو مین هم تول میکشه به ثبت برسونی اووففف اینجوری که اصن () جهانی میشی
    راستش من خودم از اینکه یه مدت کلا بوسیدم گذاشتم کنار بازیسازیو رفتم دنبال کار موفق شدم احساس میکنم خیلی کار درستی کردم چون همه وقت میشه هم بازی کرد هم بازیسازی یه مدت میشه با یه سیستم کمتر از حداقل نیازمندی های بازی ها بازی کنی یه مدتم میشه کلا بازی نکنی بعدا با یه سیستم با رم 16 گیگی و بقیه قطعات که نگم بهتره بازی کنی!

حالا از این جنبه که بخوای واسه دل خودت کار بزنی بهترین کار دنیاست البته بعد از اینکه MW3 انلاین زدی اگه حال نکردی BF3 , BF2, APB هم انلاین بزنی دو مین یونیتی وا کن دوباره ببند برو یه دست Hitman Absolution بزن البته اگه تا الان تمومش نکردی!!

زیاد به حرف شما اعتقادی ندارم!

شرایط اقتصادی بیشتر بازیساز ها مثل همه!

بنظرت کسی که ماشین 100 میلیونی زیر پاشه میاد وقتشو بزاره واسه بازیسازی؟؟؟ نه !

ما همه اومدیم که پولدار بشیم! نه پولدار باشیم و بازی بسازیم!!!

البته نمی خوام بگم علاقه به بازی سازی رو از روح خودمون حذف کنیم و بگم همش بخاطر پوله که بازی می سازیم!

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اشتباه میکنی عزیز!
    پولدار شو بازی بساز کسی نمیتونه بدون پول بازی بسازه چون بدون پول نمیشه تیم جم کرد بدون پول نمیشه منابع رو واسه کار جور کرد و ...
    همین رفیقمون مصطفی جان رو ببینین بنده خدا میره شهرستان ساختمون سازی که پول جمع کنه اینده بتونه شرکت بزنه , تیم بزنه.
    موفق باشید

7. این کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اشتباه میکنی عزیز!
    پولدار شو بازی بساز کسی نمیتونه بدون پول بازی بسازه چون بدون پول نمیشه تیم جم کرد بدون پول نمیشه منابع رو واسه کار جور کرد و ...
    همین رفیقمون مصطفی جان رو ببینین بنده خدا میره شهرستان ساختمون سازی که پول جمع کنه اینده بتونه شرکت بزنه , تیم بزنه.
    موفق باشید
    همین مصطفی جان که شما می گید اگه یه ایده و هدف درستی برای ساختن یه بازی داشت
    یه تیم 10 نفره رو اول جمع می کرد بعدش یه وامی می گرفت یا وضع مالی اعضای تیمش رو می سنجید از هر کدومشون مثلا 1 میلیون می گرفت و بازی می ساخت

تو ایران هم برای یه بازی 10 میلیون خرج کنی حداقل 20 میلیونی می تونی سود کنی

9. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

همین مصطفی جان که شما می گید اگه یه ایده و هدف درستی برای ساختن یه بازی داشت
    یه تیم 10 نفره رو اول جمع می کرد بعدش یه وامی می گرفت یا وضع مالی اعضای تیمش رو می سنجید از هر کدومشون مثلا 1 میلیون می گرفت و بازی می ساخت

تو ایران هم برای یه بازی 10 میلیون خرج کنی حداقل 20 میلیونی می تونی سود کنی
    عارف جون به نظرم شما خیلی سطحی داری به قضیه نگاه میکنی.
    یعنی بهتره بگم خیلی مثبت اندیشی ... و این مثبت اندیشی ها داره از حقیقت دورت میکنه.
    اصلا چه مدرکی هست که برای یه بازی که 10 میلیون خرج میشه 20 میلیون بشه روش سود کرد ؟
    اصلا از کجا معلوم بازی شکست نخوره ؟
    من با حرفای محسن بیشتر موافقم.

11. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یعنی بهتره بگم خیلی مثبت اندیشی ... و این مثبت اندیشی ها داره از حقیقت دورت میکنه.
    اصلا چه مدرکی هست که برای یه بازی که 10 میلیون خرج میشه 20 میلیون بشه روش سود کرد ؟
    اگه پست منو دوباره بخونید نوشتم اگه ایده و هدف درستی داشته باشید
    بازی شکست بخوره هم مربوط میشه به همون هدف!!!

من نرمال ترین راه حل رو گفتم. خوب شما اگه اینکارو شروع کنید کمک های بنیاد هم خواهد بود و...
    می تونید با سازمان ها قرار داد ببندید و سفارش بگیرید و...

من حاضرم شرط ببندم اگه اینکاری که می گم انجام بشه! پول ساخت بازی شما در نمایشگاه های بازی استانی و تهران بدست میاد!!!

~~~
    باشد که همه مان رستگار شویم

13. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام ,

محسن جان اشتباه می کنی چندشون آمارشو دارم تو شرکت بازی سازی داران کار می کنن اسم نمی یارم چون شاید دوست ندارند.

15. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

زیاد به حرف شما اعتقادی ندارم!

شرایط اقتصادی بیشتر بازیساز ها مثل همه!

بنظرت کسی که ماشین 100 میلیونی زیر پاشه میاد وقتشو بزاره واسه بازیسازی؟؟؟ نه !

ما همه اومدیم که پولدار بشیم! نه پولدار باشیم و بازی بسازیم!!!

البته نمی خوام بگم علاقه به بازی سازی رو از روح خودمون حذف کنیم و بگم همش بخاطر پوله که بازی می سازیم!
    عارف جان همه بچه های این انجمن بابت پول بازی نسازدن .کیه از پول بدش بیاد .اکثر بچه های این انجمن کلی بازی رایگان دارند...

17. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

کارتون cars والت دیسزنی که برای هر فریم 11 ساعت با ابر کامپیوتر طول کشید رندر بشه شکست خورد بازی ایرانی انتظار دارید شکست نخوره؟!!!

19. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •