تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: شروع یک کار از صفر

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

میترسم یه کار خونگی راه بندازم اینقدر از اینورو اونور شنیدیم اوضاع کار خرابه ...
    میترسم همین پول خیلی کم هم به باد بدم...
    سلام
    راز موفقیتِ تضمین شده در کار و خصوصاً تولید اینه که قبل از شروع به کار و تولید , بگردین دنبال خریدار و مشتری تا مطمئن بشین که تولیدتون بی مشتری نمىمونه
    یعنی چند نمونه تولید کنین و براش بازاریابی کنین توی نت و با مراجعه ی حضوری به کسانی که میتونند بخرند یا بفروشنش

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    راز موفقیتِ تضمین شده در کار و خصوصاً تولید اینه که قبل از شروع به کار و تولید , بگردین دنبال خریدار و مشتری تا مطمئن بشین که تولیدتون بی مشتری نمىمونه
    یعنی چند نمونه تولید کنین و براش بازاریابی کنین توی نت و با مراجعه ی حضوری به کسانی که میتونند بخرند یا بفروشنش
    تولید که بماند ..... تو بحث اجرایی و حتی اجرایی مهندسی .... مصرف کننده خیلی مهم هست ...
    مثلا می بینی شرکت کار رو بر می داره! خودش هیچ کاری نمی کنه ... 50 درصد از پول مال ه خودشه ...
    فقط بخاطر بازاریابی ....

کلا وضعیت فعلی یه جوری ه که پول توی رابطه هاست!

4. 2 کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

توی این کشور لعنتی با باید کلاه بردار باشی یا ایکه واسه مردم کار کنی و یه چیزی سر ماه بزارن کف دستت که حتی باهاش نمیتونی خودتو جمع کنی ...چه برسه بخوای خانواده هم تشکیل بدی

6. 3 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بچه ها به من زنگ زدن رفتم اونجا یه سری فرم و اینا هم پر کردم....
    خلاصه مشغول شدم اونجا بدون بیمه
    و با حقوق سال 91!!!!
    خودشونم گفتن واقعا قبول داریم کمه اما برای سابقه کاریت خوبه و برای کسب تجربت

8. 2 کاربر از howhow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بچه ها به من زنگ زدن رفتم اونجا یه سری فرم و اینا هم پر کردم....
    خلاصه مشغول شدم اونجا بدون بیمه
    و با حقوق سال 91!!!!
    خودشونم گفتن واقعا قبول داریم کمه اما برای سابقه کاریت خوبه و برای کسب تجربت

من یک مدت تو یک شرکت خصوصی نسبتا کوچیک کار کردم.
    و خوب بهتر از بیکاری هست

از دید خودم یک سری اشتباهات داشتم که اگه برگردم اون اشتباهات رو تکرار نمی‌کنم.

اول این که شماره موبایل های هر شخصی که باهاش کار می‌کردم و می‌گرفتم. کار فرما مدیر و یا هر لینکی که بشه ازش بعدا استفاده کرد . ( البته به یک بهانه ای مثلا اگه دیدم طرف تو کار فروش سیستم هست می‌گم گاهی دوستان می‌خوان سیستم بخرن شماره شما رو می‌تونم داشته باشم)
    واسه خودمم بعد از ظهر ها کار جور می‌کردم.
    یعنی اگه می‌شد نصف حقوقم رو تبلیغ می‌کردم و تراکت پخش می‌کردم و با سامانه پیامک به شناسا پیامک می‌زدم.

یکی از دوستان که با هم تو شرکت کار می‌کردیم.
    حدودا بعد از سه ماه رفت یک شرکت بزرگ تر.
    اگه تو اون موقعیت قبلیم بودم در حین کار دنبال شرکت بزرگ تر و قوی تر هم بودم

10. 3 کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

آره بهتر از بیکاریه...
    آخه جالبیش اینه شرکت خصوصی نیست و دولتیه و یه شرکت دولتیه پتروشیمی و نفتی هست که برای تحقیقاتشون نیرو کم دارن...کارشم شیفتی هست...و طرفای مقابلم حقوقمو نمیدن خودشونم حقوق بگیرن و بهم میگن خیلی اینجا کار یاد میگیری بعد یه سال(به حرفاشون اعتماد دارم دلیلی برای دروغ گفتن ندارن)
    فقط کاش بیمه داشت...
    البته خوب چه میشه کرد یه حسی بهم میگه این تجربه به نفعمه

راستی رشته م مهندسی شیمیه و این کار هم فنیه و خیلی مرتبطه با رشتم

12. این کاربر از howhow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوستان

تو این دوره زمونه همه دانشگاه رو تموم میکنن اما اکثرا تخصص و تجربه کاری ندارن

میخواستم بدونم اخه چطوری میشه این تخصص و تجربه رو بدست اورد . اللخصوص رشته کامپیوتر و برنامه نویسی .
    فکر کنین من دانشگاه رو تموم کردم و سربازی هم تموم شده رفته و برنامه نویسی هم در حد انجام پروژه های دانشگاه بلدم و یه چند وقت کار لازمه تا یادم بیاد . حالا از کجا باید شروع کنم .
    تو اینترنت که هر چی میگردی همه برنامه نویس با تجربه زیاد میخوان . توی روزنامه هم همینطور و بیشتر کارهای پیش پا افتاده میخوان . دولتی ها هم که خودتون میدونین چجورین . خودمم اصلا خوشم نمیاد از کار دولتی .

موندم واسه شروع و پیشرفت باید از کجا شروع کنم . کلاس اموزشی برم ؟ هم هزینه اش زیاده هم یه جور ریسکه که معلوم نیست این همه هزینه کنی ایا برگشت داشته باشه یا نه . مخصوصا موسساتی که جدیدا مثل دانشگاه شدن . چون هیچ سرمایه ای تو دست و بالم نیست .
    دوست و اشنایی که در این زمینه ها بتونه واسم کار پیدا کنه هم ندارم و اکثرا اقوامن که شغل ازاد دارن و نمیتونن کار واسم پیدا کنن . نه فقط در زمینه برنامه نویسی بلکه هر زمینه کامپیوتری منظورمه . به هر زمینه در کامپیوتر علاقه دارم اما متاسفانه کاری مرتبط باهاش پیدا نمیکنم .
    حقیقتش اصلا حقوقش واسم مهم نیست . همین که کاری باشه که بشه باهاش استارت پیشرفت رو زد و حقوق بخور نمیری بدست بیاری کفاف میکنه . من فقط نمیدونم چطوری میشه همچین کاری پیدا کرد .
    با سلام از روزنامه همشهری استفده کنید و میتونید در عین یک ماه با چند تاشون کارکنی و بگید غیر حضوری کار میکنم و براشون از طریق ایمیل و ... کار ارسال کنید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •