تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 38 اولاول ... 24303132333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 371

نام تاپيک: [آموزش] Subtitle Workshop و مباحث در مورد اين نرم افزار

آخر فروم باز Ehsanpark's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خیر
    نمیشه
    باید از برنامه هایی مثل Txt2VobSub استفاده کنید
    با همین برنامه چطوری پسوند خروجی sub/idx بگیرم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام....
    این نرم افزاره mkv رو ساپورت نمیکنه؟
    وقتی هم که به فرمتای دیگه کانورتش میکنم مینویسه نمیتونه رندر کنه.باید چیکار کنم؟

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

9

سلام

آقا تازگی ها من وقتی می خوام توی این برنامه زیرنویس یه فیلم رو باز کنم که هماهنگش کنم یه اروری میده و برنامه
    رو میبنده !؟ مشکل چیه !؟ البته وقتی اینطوری میشه که خود فیلم هم همراه زیرنویس باز کنم. این هم ارورش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میشه بگید باید چکار کنم !؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

آقا تازگی ها من وقتی می خوام توی این برنامه زیرنویس یه فیلم رو باز کنم که هماهنگش کنم یه اروری میده و برنامه
    رو میبنده !؟ مشکل چیه !؟ البته وقتی اینطوری میشه که خود فیلم هم همراه زیرنویس باز کنم. این هم ارورش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میشه بگید باید چکار کنم !؟
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه مجید4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم وقتی برنامه subtitle worksop رو اجرا میکنم فیلمی را لود میکنم فقط صدای ان می اید و همینطور فیلمی با فرمت avi رو لود میکنم برنامه هنگ کرده و پیغام خارج شدن می اید خواهش میکنم راهنمایی کنید. راستی پستی در این مورد وجود دارد که در ابتدای ان چندین سایت برای پیدا کردن زیر نویس فیلم وجود دارد من نتونستم ان پست را پیدا کنم ممکنه ان را هم قرار دهید

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بعضي از زيرنويسهام با اينكه فرمتشون اس ار تي هست ولي وقتي ميخوام بازش كنم ميگه فرمت ناشناسه

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    من زیرنویس فصل 1 سریال زیبای 24 رو تا اپیزود 19 از سایت Farsisubtitle دانلود میکردم و بدون مشکل با هر اپیزود هماهنگ بودش...
    ولی تو اپیزود 20 اصلا هماهنگ نیست زیرنویس با این اپیزود!!حتی چندبار به عقب و جلو کردم زیرنویس رو....ولی فقط چند دقیقه درست کار میکرد و دوباره بعد از گذشت چند دقیقه از فیلم نا هماهنگ میشد زیرنویس...
    از اونجایی که متاسفانه فرمت این زیرنویس Sub/IDX (مزخرف ترین نوع زیرنویس در دنیا) هستش من نمیتونم خیلی مانور بدم روش و همه فیلم رو باهاش هماهنگ کنم...یعنی بلد نیستم

برای این فصل هم متاسفانه فقط همین فرمت موجوده...حالا من زیرنویس انگلیسیه این اپیزود رو که باهاش هماهنگه آپلود کنم میتونید یه لطف بزرگ در حق من بکنید که هیچ وقت فراموشش نکنم و اون اینه که برای زیرنویس فارسی رو از نظر زمانی با زیرنویس انگیلیسی(همون که با فیلمم هماهنگه) رو با هم یکی کنید تا بتونم با زیرنویس فارسی این اپیزود رو هم ببینم؟؟؟
    خیلی لطف میکنید اگه کسی بتونه برام اینکارو بکنه

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    با این برنامه آیا امکان این هستش که کل زیر نویس رو برای چند ثانیه یه مقداری ببریم جلو و یا بیاریم عقب؟؟؟؟

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام دوستان
    با این برنامه آیا امکان این هستش که کل زیر نویس رو برای چند ثانیه یه مقداری ببریم جلو و یا بیاریم عقب؟؟؟؟
    سلام
    شماره زیرنویس رو لود کن بعد کلیدهای ترکیبی کنترل + دی رو بگیر این امکانی رو که میخوای در عهده داری

10. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام.من یه فیلمی رو تا یه جایی ترجمه کردم با همین نرم افزار subtitle workshop بعد برای امتحان کردن ترجمه ای که کردم اونو به شکل srt سیو کردم.
    وقتی فیلمو اجرا کردم و فایل ترجمه رو داخلش گذاشتم،قسمتایی رو که ترجمه کرده بودم به فارسی اصلا فارسی نشون نمیداد!به یه زبون دیگه ای بود اصلا!تو خود نرم افزار subtitle workshop این مسئله پیش نیومد ولی وقتی فیلمو اجرا کردم اینجوری شد! چیکار کنم؟ لطفا کمک کنین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •