تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 340 از 450 اولاول ... 240290330336337338339340341342343344350390440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,391 به 3,400 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

نه هیچ کارینمیتونه بکنه.اگر هم گفت مودم و بفروش به خودمون بگو فروختم مودم و.تمام
    چرا اتفاقا میتونه، مبین نت اگر ببینه مدت زیادی شارژ نکردی زنگ میزنه که مودمو بخره و اگر نفروشی بهشون و شارژ هم نکنی حساب کاربری رو مسدود میکنن مال اخوی من اینطور شد

2. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دو سال پیش بعد از دقیقا یکسال شارژ نکردن حساب رو حذف کردن
    البته چندماه قبلش مودمو بهشون فروخته بودم

4. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

چرا اتفاقا میتونه، مبین نت اگر ببینه مدت زیادی شارژ نکردی زنگ میزنه که مودمو بخره و اگر نفروشی بهشون و شارژ هم نکنی حساب کاربری رو مسدود میکنن مال اخوی من اینطور شد
    با این حساب ینی ما نمیتونیم مودم مبین نت رو از جای دیگه کار کرده بخریم؟ دیوار و اینا مثلا مودم رو گذاشتن 300 یا 400 تومن ارزش داره بگیریم؟

6. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

با این حساب ینی ما نمیتونیم مودم مبین نت رو از جای دیگه کار کرده بخریم؟ دیوار و اینا مثلا مودم رو گذاشتن 300 یا 400 تومن ارزش داره بگیریم؟
    دیوار که همش کلاهبرداریه مراقب باش ولی خرید مودم کارکرده مشکلی نداره چون تغییر مالکیت میدن و بنام خودت میشه فقط ادرس قابل تغییر نیست بعدا ممکنه برا پشتیبانی مشکل پیدا کنی.مبین نت فقط مودم هایی رو غیرفعال میکنه که هم مدت زیادی شارژ نشن هم پس داده نشن .با بقیه کار نداره .به نظر من نو بگیری بهتره چون گارانتی داره و 200 تومن بیشتر دادن ارزش این حرفا رو نداره

8. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مال دوستام الان داره میره تو2سال شارژ نکردن و زنگ هم نزدن تخلیه هم نشده و دعا میکنه تخلیه بشه

10. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دیوار که همش کلاهبرداریه مراقب باش ولی خرید مودم کارکرده مشکلی نداره چون تغییر مالکیت میدن و بنام خودت میشه فقط ادرس قابل تغییر نیست بعدا ممکنه برا پشتیبانی مشکل پیدا کنی.مبین نت فقط مودم هایی رو غیرفعال میکنه که هم مدت زیادی شارژ نشن هم پس داده نشن .با بقیه کار نداره .به نظر من نو بگیری بهتره چون گارانتی داره و 200 تومن بیشتر دادن ارزش این حرفا رو نداره
    مودم رو که اصلا نیاز نیست تغیر مالکیت بدی
    سیمکارت مبین نت هم تغیر مالکیت نمیشه داد هر کی هم گفته الکی گفته زنگ بزن سوال کن

12. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

مودم رو که اصلا نیاز نیست تغیر مالکیت بدی
    سیمکارت مبین نت هم تغیر مالکیت نمیشه داد هر کی هم گفته الکی گفته زنگ بزن سوال کن
    اتفاقا زنگ زدم گفتن نمیشه، حتی سیم کارت خالی هم نمیشه بگیرم اگه مودم داشته باشم. میخوان مودما فقط دست خودشون باشه احتمالاً. با این حساب مودم آنلاک هم به درد مبین نت نمیخوره.

14. 2 کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان من چند روز به انتهای طرحم مونده.
    اگر الان یک سرویس را شارژ کنم رزور میشه یا طرح فعلیم هم کنسل میشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگه از قسمتی که داخل عکس مشخص کردم رزرو صورت بگیره اتوماتیک بعد از پایان طرحتون قابل جایگزینیه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. 2 کاربر از sunicorn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

عمده فروش مبين نت مال دوره اي بود که با رانت يا هرچي، پوشش خوب وايمکس داشت و در مقايسه با ايرانسل، شهرهاي بيشتري رو کاور مي کرد. کاربرا هم که چند تا گزينه بيشتر نداشتن و آخر اينترنت ثابت هم اي دي اس ال و دايال بود. نت همراه نسل گرون بود و 3 و 4 هم جا نيافتاده بود، اگه اي دي اس ال توي منطقه مون پا نميداد، يه چيزي مث مبين نت برامون خداااه بود. ولي مبين از تکتولوژي جا موند. فکر کرد تا آخرش مي تونه همينطور بتازونه. وايمکس از نسل 4 عقب افتاد و مبين هم همراهش. توي نرخگذاري مبين به شدت محدود و بسته فکر مي کنه. با اينکه دپارتمان تي ديش از وايمکسش جداست ولي همون تفکر (حتي اگه مقايسه کرده باشيد همون بسته ها و قيمت ها) رو توي ال تي دي هم داره. تنوع بسته نداره و کنسرسيوم خوبي هم نزده که بازارش رو نگه داره.

يکي دوماه پيش زنگ زدن پرسيدن چرا شارژ نمي کني همين داستان گروني و کمبود گزينه رو بهشون گفتم. طرف هم ياوه بافت و تهديد کرد که اگه استفاده نکني مي سوزه و ال و بل. اتفاقا بعد 9 ماه از دستم در رفته بوذ و براي يه کاري يه شارژ کوچيک کرده بودم و تازه تموم شده بود. يعني اگه مي خواستن پيگيري و تهديد بکنن اصولا بايد توي اون 9 ماه مي کردن. نه اينکه يکي دو هفته از پايان آخرين شارژ زنگ بزنن. گفتم اتفاقا مي خوام سرويس بگيرم ولي نه با اين بسته هاي کم و گرون. مگه اينکه آپشن هاي بيشتري توي پنل ببينم. الانم دو ماه گذشته و خبري نشده.

شايد يه عده توي مبين نت فهميدن که ديگه بايد تنگش کنن و مفت خوري و رانت توي اين بازار جواب نمي ده. ولي هنوز گزينه هاي توي سايت شون تکون اساسي نخورده.

19. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •